Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Khartus, Termina cu astfel de postari pana nu te sanctionez cu un FW, topicul de discutii nu e messenger sau facebook.

#Încercați pe cât se poate să discutați lucruri legate de joc și să vă limitați din a face posturi inutile. Țineți minte, e topic de discuții, nu messenger sau un chat privat.

Link to comment
Share on other sites

Hei, salut! Ce faceti?

Incearca sa nu mai faci postri inutile de genul "salut" sau altele, deoarece nu este chat... P.S. Seth, sper ca nu te superi ca am scris asta :D
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o propunere si suna cam asa : ,, Membrii factiunii Los Santos Taxi isi pot parca masinile pe HQ sau langa zidul din fata HQ-ului '' . Am observat ca e cam vraiste la hq de masini , astept parerile voastre si a conducerii factiunii bineinteles .

 

EDIT : In caz contrat vor fi sanctionati cu o amenda de 5.000 $ , bani care vor fi adaugati la premiul pentru best .

 

Daca doriti sa lasati un raspuns , macar faceti-l cu simtul raspunderii nu gen : ,, Imi place '' sau ,,Nu imi place '' . etc..

Edited by Ro Rappa
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o propunere si suna cam asa : ,, Membrii factiunii Los Santos Taxi isi pot parca masinile pe HQ sau langa zidul din fata HQ-ului '' . Am observat ca e cam vraiste la hq de masini , astept parerile voastre si a conducerii factiunii bineinteles .

 

EDIT : In caz contrat vor fi sanctionati cu o amenda de 5.000 $ , bani care vor fi adaugati la premiul pentru best .

 

Daca doriti sa lasati un raspuns , macar faceti-l cu simtul raspunderii nu gen : ,, Imi place '' sau ,,Nu imi place '' . etc..

Nu e o idee stralucita, zic eu. Nu avem cum sa sanctionam pe cineva pentru ca si-a parcat masina in curtea HQ-ului, unde ai auzit de asa ceva? Stiu ca e "targul auto" la noi in curtea HQ-ului dar n-avem ce face, nu putem inventa reguli absurde ca asta.

Link to comment
Share on other sites

Daca tot a fost adusa vorba de propuneri, as avea si eu una. Consider ca ar fi mult mai bine sa ii ducem pe membrii SF, respectiv LV taxi cu, [/fare 1], deoarece asa fac si ei, cel putin SF taxi. Daca am avea, [/fare 1 ], am face o comanda, deoarece orice comanda este pretioasa. Aceasta este mica mea propunere. Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva aducand vorba de aceasta propunere.

Link to comment
Share on other sites

Daca tot a fost adusa vorba de propuneri, as avea si eu una. Consider ca ar fi mult mai bine sa ii ducem pe membrii SF, respectiv LV taxi cu, [/fare 1], deoarece asa fac si ei, cel putin SF taxi. Daca am avea, [/fare 1 ], am face o comanda, deoarece orice comanda este pretioasa. Aceasta este mica mea propunere. Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva aducand vorba de aceasta propunere.

Raportul se face cu membrii altor factiuni, nu cu taximetristi. Nu mai propuneti aici.

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceți baaaa? Foști colegi sa știți ca nu v.am uitat si mie dor de toate momentele frumoase! Stiu ca majoritatea ma credeți un nebun pentru ca nu mă cunoașteți si ca sunteti membrii noi si vreți sa dați report( ba sa nu o faceti). Dar m.am gândit sa va mai acord o atenție:))) PS: nu va speriați de nikos ca e nab si il trag de urechiușe daca va face rău ca îmi răspundeți la acest post . am fost si eu Rank 5 aici di stiu cum e . hai noapte buna sa va luați chiloți curati

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi! Am gasit harta orasului Los Santos pentru quest.

angBTN4.jpg

Revin cu edit cand mai gasesc si pentru orasul San Fierro.

UxXRKyK.jpg

Edited by Nikos
Link to comment
Share on other sites

Hai sa mai radeti si voi:

http://forum.b-zone.ro/topic/211734-plangere-shobo-ajail-aiurea/?hl=shobo

 

Hahahhaah Shobooo sa nu mai faci DM pe playeri!

____________________________________________________

Sper ca nu am deranjat :)) va pup

Cu respect, WhixYCFR

Link to comment
Share on other sites

Uite Bmw nab , ia de aici , ce fac astia in lipsa ta pe /f , sa le fie rusine =))http://imgur.com/a/easo3, ce sa mai , nu au pic de bun simt . Si inca o problema Batman chiar daca ar fi sa dezinstalezi tot Windows-ul si toate modurile , sa nu mai iei crash si sa stai AFK in taxi , a da si nu mai iti duce colegii cu fare , iti zic spre binele tau . Pwp :* Succes la comenzi baietii !

Edited by Ro Rappa
Link to comment
Share on other sites

Salut, îmi cer scuze că vă deranjez. Dar această prounere este importantă pentru toți membrii facțiunilor, probabil că v-ați săturat de "Da-mi 100k să nu-ți fac post", venite de la post hunteri, cei care fac poze si se îmbogațesc de pe urma noastră, a celor care greșim, un lucru firesc. Susține propunerea de a scăpa de aceste persoane care strică plăcerea jocului, care joacă doar pentru F8, respectiv F12. Acordă un +1 sau un rate, pentru a vedea adminii că suntem mulți care ne-am săturat de acest lucru: http://forum.b-zone.ro/topic/266865-propunere-post-hunteri/. Îmi cer scuze încă o dată pentru că v-am deranjat și am facut un "+1" în acest topic, nu dati report, vă rog.

Link to comment
Share on other sites

Este a doua oara cand postez aici,va spun bafta la toti deoarece azi ne vom desparti .Va multumesc pentru prietenia acordata,Seth. nu plec din cauza FW plec deoarece locul meu nu este in Taxi. Bafta cu liderul,bafta Asqwe , Nikos si restul membrilor de legenda din companie.

Link to comment
Share on other sites

 

Salut, ce faceti dragi colegi?

Incearca, ca pe viitor sa nu mai faci asemenea posturi inutile, deoarece acest lucru incalca regulamentul factiunilor pasnice, si risti sa fi sanctionat in joc. Incearca acest link, si ai sa intelegi mai bine...

 

 

 

http://forum.b-zone.ro/topic/122556-regulament-general-factiuni-pasnice-general-rules-for-peaceful-factions/
Link to comment
Share on other sites

@,@, Da da , sa fiti iubiti , o sa rog lideru sa inchida topicul pana pleaca colindatorii .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.