Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Unii vin sa dea testele din lipsa de ocupatie, la concluzia asta am ajuns eu.

Daca o sa o tina in acelasi ritm o sa duc factiunea la maxim 20 membri.

Link to comment
Share on other sites

Spuneti mi si mie unde este locatia asta : LS / LV / SF ! Nu are legatura cu evenimentul de mai devreme , atunci eram in Sf , acum sunt in Ls , este o alta adresa , doar dati va cu parerea unde este.

 

VZO4ETl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Spuneti mi si mie unde este locatia asta : LS / LV / SF ! Nu are legatura cu evenimentul de mai devreme , atunci eram in Sf , acum sunt in Ls , este o alta adresa , doar dati va cu parerea unde este.

 

VZO4ETl.jpg

Southern Pims e zona. Mai exact, pe langa intersectia LV - LS.

Link to comment
Share on other sites

Dar ai vazut inainte poza cu zonele ;)) Daca nu , nu cred ca iti dai seama la prima vedere..mai ales la "alergarea dupa clienti" care este la acest moment..

 

Daca nu te ai uitat la poza cu cartierele , tot respectu'

Edited by mR Xand3r
Link to comment
Share on other sites

Hello people!

I'm the new one here and I hope we all get along well! :)

Thank you Shobo for giving me the opportunity ... So excited to be a part of this faction. :X

 

Peace!

Link to comment
Share on other sites

Am facut niste semnaturi pentru voi , sper sa va placa , NU sunt facut in PS. Sunt facute cu alt program . [ Nu cooltext ] ! Lasati aici pareri despre creatii !

Link to comment
Share on other sites

Galaxxy ,nu trebuia sa-i dai copy si sa o reuploadezi deoarece nu se mai vede fundalul transparent ! Poti da click pe imagini si apasa butonul "Save" din coltul din dreapta sau mai scurt pe ( http://i.imgur.com/93g4xbO.png )

 

*Azi voia un PD sa imi ia permisul pentru neplata amenda :)) Doar ca gresise nickname-ul nu eram eu cel cautat de el :)) Bine ca nu a dat confiscate inainte sa ii explic si sa vada greseala..

Edited by mR Xand3r
Link to comment
Share on other sites

Bună seara! Cum merg comenzile?

Ajung și eu acasă în 30 min și vorbim in-game. Astăzi a fost o zi grea....plina de rude.

La mulți ani tuturor Constantinilor! Spor!

Edited by Visarion
Link to comment
Share on other sites

da sunt frumoase poti sa imi dai msg cu programul cu care l-ai facut poate ma apuc si eu

 

da sunt frumoase poti sa imi dai msg cu programul cu care l-ai facut poate ma apuc si eu

 

scuzati netul de pe telefon

Link to comment
Share on other sites

Iti dau pm cu numele , programul eu il am full , cu licenta , dar se gaseste si trail 30 zile dar nu ai toate facilitatile ! Noapte buna , vorbim maine ! Spor la comenzi !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.