Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Am luat crash pe la CNN intr-un sfarsit .... Pana ieri, alaltaieri nu lua nimeni, acum sunt cativa care iau - totusi, intr-un topic in care cineva a spus de chestia asta, Kelton a raspuns ca nu e de la server, e de la joc ... :|

Link to comment
Share on other sites

Neatza...Vedeti faza acu s-a apucat vecinu de sa-mp si avem accelasi IP si nu ma mai lasa sa intru :((

Daca ma lasa ne vedem in joc...Daca nu la Craciun :))

 

Ai puso, iati cont premium / zi lui sa isi ia sau luati-va amandoi. Nu are cum sa stea el pana la Craciun :).

 

Ce parere aveti de asta:

 

https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v1/yw/r/i9lcAea0DtI.swf

Link to comment
Share on other sites

Ai puso, iati cont premium / zi lui sa isi ia sau luati-va amandoi. Nu are cum sa stea el pana la Craciun :).

 

Ce parere aveti de asta:

 

https://fbstatic-a.akamaihd.net/rsrc.php/v1/yw/r/i9lcAea0DtI.swf

ba floryne vrei sa fac infarct ma? ca era sa cad cu scaun cu tot .. doamne fereste :))

Edited by Troop l Whix
Link to comment
Share on other sites

prima oara parea ceva normal, sfarsitu face totu, si sa fiu sincer m-am speriat putin

Si eu m-am speriat, dar zi foarte putin "eu stateam pe loc si parca inima vroia sa o ia inapoi (in spate).

ba floryne vrei sa fac infarct ma? ca era sa cad cu scaun cu tot .. doamne fereste :))

Lasa ca tu barem erai sa cazi cu scaunul, dar ce zici de un prieten ca a intrat cu totu in dulap

Asta si eu am muscat-o .. da nu de aici .. mi-o aratat-o unu :))

 

EE gasesc si pentru tine ceva de care sa nu stii

Link to comment
Share on other sites

Neata eu sunt noul vostru coleg, imi pare bine de cunostinta. :D

Welcome, nab in sfarsit ai intrat si tu :)) Edited by CBN Black
Link to comment
Share on other sites

Salut baietii, acum am intrat si eu. Adica acum am intrat pe forum in gaem sunt de pe la 15:00, atunci am venit de la liceu.

Am facut 31 de puncte azi, ma descurc bine. :))))

Voi ce faceti?

Eu invat pentru facultate si mai lucrez dintr-o carte,bun venit si sper sa nu pleci dupa 2 saptamani :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.