Jump to content

Los Santos Taxi - Discuţii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

 

  • Nick:Agop
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Varsta reala: 14 anisori
  • Descrie-te in minim 30 de cuvinte: Salut ma cheama cristi , imi place acest joc pentru intelkeg de voie buna , imi place sami fac prieteni , imi place sa joc fotbal sunt la o echipa in liga 4 la juniori.
  • De cat timp joci pe server: de o saptamana
  • Cat timp joci zilnic ( fara /sleep ): 4 ore in timpul saptamani si 7 in wekend
  • In ce interval oral activezi ( aproximativ ):pe la 9:00 am
  • Poza cu /stats: http://postimg.org/image/iowt6ta03/
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta acolo: -
  • De ce ai parasit factiunea anterioara: -
  • De ce doresti sa intrii in Los Santos Taxi Company ( minim 20 cuvinte ):cunosc bine orasul si am nevoie de banii imi place sa conduc si cred ca ma defineste acest job . Sfarsit.
  • De ce crezi ca Los Santos Taxi Company este factiunea potrivita pentru tine:imi place sa conduc si cunosc orasu
  • Cunosti locatiile importante de pe server?: cu aproximatie
  • Stii regulile Los Santos Taxi Company?: da
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
  • Ai fost banat vreodata? Daca da, de ce?:nu
  • Esti pe Blacklist la o anumita factiune? ( daca da, la care? ):nu
  • Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Los Santos Taxi Company pentru minim 2 saptamani?: da
  • Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Los Santos Taxi Company?:intotdeauna
  • De cate ori pe zi intri pe forum?: 2 dimineata si seara
  • Specifica cel putin 2 cerinte minime pentru a fi acceptat:level 5 si activitate

 

http://forum.b-zone.ro/topic/122557-los-santos-taxi-aplicatii-applications/page-110#entry2471246

Aplicatiile sunt inchise momentan.

Link to comment
Share on other sites

Ai pus link-ul cu marcator de timp, sa inceapa de la un anumit timp, si incepe spre sfarsit :))

 

Asta chiar ca e tare. Sunt curios ce salarii or avea oamenii astia care fac asa ceva riscandu'si viata, la cea mai mica greseala ala putea sa cada de acolo..

Link to comment
Share on other sites

Asta chiar ca e tare. Sunt curios ce salarii or avea oamenii astia care fac asa ceva riscandu'si viata, la cea mai mica greseala ala putea sa cada de acolo..

Daca incep sa fac asa nici 5 sec nu rezist pe bicla :))

Link to comment
Share on other sites

Salut eu sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.