Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

legenda spune ca eu inca mananc.. pe-aici aproape ca bate zapada :)) oricum, sa tii minte, esti o napa

 

 

Pfff X_X, pofta buna ...etc etc...

....................................................................................... iar pt faptul ca ai avut tupeul sa ma faci NAPA, ai ignor forever de la mine, cya!

Link to comment
Share on other sites

Pfff X_X, pofta buna ...etc etc...

....................................................................................... iar pt faptul ca ai avut tupeul sa ma faci NAPA, ai ignor forever de la mine, cya!

Ia fiti atenti, s-a suparat Cerry. :))). Nu o mai suparati ca ne arde dupaia :(
Link to comment
Share on other sites

Tomyy.

nskx.png

http://imageshack.com/a/img29/1268/nskx.png

=))))))))))))), Rad si acum de ce s-a intamplat azi. Felicitari Taxi. SF Taxi - Sefii din San Fierro Edited by Retrax
Link to comment
Share on other sites

Doamne, sunt de 2, 3 zile in factiune si deja mor de ras ... nu mai pot ma cu voi.... Toate cele bune de la Bogdan Razzor. Folosesc contu asta de forum, sper ca e ok.

 

 

 

 

BogdanRazzor

Edited by SFPD DaPain
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna tuturor, ma bag la somn dupa o saptamana grea. Frumos war-ul de azi, a fost foarte reusit.

P.S.: Degeaba puneti semnaturile astea, deja stie toata lumea ca tomyy e pe invers. :))

Link to comment
Share on other sites

Pfff, asa rea ma crezi? :O

Nu doamnaaaaaa, sa traiti. Am zis eu ceva? *Nu raspunde la ce am zis :))). Pwp :*
Link to comment
Share on other sites

Hmmm, acum chiar te sanctionez pt "doamna", serios? :O Ma faci sa ma simt baba :-S

 

* Ce faceti? ;;)

Gata tanti, ups... domnisoara, scuze. Ma pregatesc sa fiu sanctionat cand plec afara. Tu? :)))
Link to comment
Share on other sites

Deci dupa tot ce s-a intamplat in seara asta, putem spune ca a fost o seara nebuna. Daniel, ai fost un lider super si un om excelent, vei ramane la fel. Restul, dupa cum a zis si el, nu plecati. Stati aici pentru ca suntem un grup si ne-am format zic eu bine. Sa aveti o seara frumoasa in continuare :*.

Link to comment
Share on other sites

Daniel, ai fost un lider perfect. Pacat ca pleci, nu te vom uita niciodata.

Nu credeam ca o sa ajung sa-ti spun asta vreodata :)), succes in ceea ce vrei sa faci in continuare!

Link to comment
Share on other sites

@, ai fost un lider minunat! Succes la examen, realitatea este mai importanta si ai facut alegerea potrivita. Ai fost un lider si un prieten foarte bun, te voi tine minte, bafta in continuare, ai dus factiunea foarte sus!

Edited by Bogdaaaa
Link to comment
Share on other sites

Ai incheiat totul "in forta" si ne-ai dovedit tuturor ca ai fost un lider exemplar pe parcursul zilelor petrecute cu tine. Iar noi, cei ramasi, haideti sa ramanem uniti indiferent de cine va venii la conducerea noastra => SF Taxi Powaaa

Link to comment
Share on other sites

Eu ma bag la somn.

 

@Daniel, vreau sa iti multumesc pentru sansa acordata si pentru tot ce ai facut aici. Ai fost un lider de nota 11, sper ca nu te-am suparat cu nimic, iar daca am facut-o vreau sa imi cer scuze. Sper ca intr-o buna zi sa ne intalnim intr-o alta factiune, sau cine stie, poate chair aici si sa ne aducem aminte cu drag de aceste momente frumoase petrecute impreuna. Iti doresc mult succes in viata reala, ai luat decizia corecta, ea este mai importanta decat un joc pe calculator. Sa auzim numai de bine, succes !

Link to comment
Share on other sites

Daniel imi pare foarte rau ca pleci, ai fost un lider extraordinar, sper sa revi cat mai repede dupa ce termini cu examenele si sa te admin ;) Esti un tip foarte de treaba care stie de gluma si nu se supara din orice.. imi pare foarte rau ca ai renuntat la lider dar asta este..sper sa tinem legatura. Bafta in continuare! Vei ramane mereu o legenda pentru aceasta factiune.

Edited by IckS
Link to comment
Share on other sites

Daca tot este momentul sa ne spunem ultimele opinii si ganduri, o voi face si eu. Daniel, nu am avut ocazia sa ne cunoastem prea bine, asa a fost sa fie... insa, am remarcat, fara sa vreau, ca esti apreciat si admirat de colegii mei care te cunosc mai bine ca mine, ceea ce inseamna ca esti o persoana deosebita si bineinteles ai stiut sa mentii o ambianta placuta in factiune, altfel nu as fi stat 2 luni + in factiunea ta. Ce sa zic..numai bine pe viitor, si implinirea tuturor dorintelor, mult succes la examene!

Link to comment
Share on other sites

Foarte fine astazi. Dar imi para rau ca pleaca Daniel. Recunosc, ne-am distrat si am baut, dar fara Daniel, nimic nu mai e la fel. Cred ca o sa demit si eu dar inca nu sunt sigur. + amintire cat de mult il iubim noi pe Tomyy : L3EKCiD.png

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.