Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Neaţa colegi! Am şi eu o problemă cu laptopul, dacă mă poate ajuta cineva. Am conectat încărcătorul la priză, mufa la laptop şi nu-mi încarca... Mă poate ajuta cineva?

 

EDIT - Îmi pare rău că ai luat ban, Vince, cel mai bun sublider 4 ever, sper să te întorci! :*

Edited by I Silvester I
Link to comment
Share on other sites

Neaţa colegi! Am şi eu o problemă cu laptopul, dacă mă poate ajuta cineva. Am conectat încărcătorul la priză, mufa la laptop şi nu-mi încarca... Mă poate ajuta cineva?

 

EDIT - Îmi pare rău că ai luat ban, Vince, cel mai bun sublider 4 ever, sper să te întorci! :*

 

Ori ti-sa ars bateria ori nu stiu..

Link to comment
Share on other sites

Regulament Forum

- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.
- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.
-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

Chiar nu puteti rezista fara posturi de genul acesta? este atat de greu ? Daca mai postati posturi din 3 cuvinte trecem si la sanctiuni!

Link to comment
Share on other sites

Salut fratii mei,imi pare rau ca nu mai sunt activ dar am o problema cu tastatura de la laptop,nu imi merg tastele a,b,n,shift,enter si nu ma pot loga...:((,stie cineva de la ce poate fi,cum sa rezolv problema?O fi din PC problema?

Link to comment
Share on other sites

Neaţa SF Taxi, se pare că mi-am reparat şi eu laptopul, defapt s-a reparat de la sine şi am putut să fac raportul că dacă nu-l făceam... ieşea cu FW :)) Acum mă apuc de Cabbie of the Weekend, poate am noroc şi-l câştig.

 

Mult succes Savarina in continuare, sper să ne mai vedem!

Link to comment
Share on other sites

Salut fratii mei,imi pare rau ca nu mai sunt activ dar am o problema cu tastatura de la laptop,nu imi merg tastele a,b,n,shift,enter si nu ma pot loga... :((,stie cineva de la ce poate fi,cum sa rezolv problema?O fi din PC problema?

mai rapid iti iei o tastatura prin usb... gasesti si la 15-20 lei :)

Link to comment
Share on other sites

Si iata ca o venit momentul cand trebuie sa imi iau si eu adio de la voi. Un adio care nu o sa fie adio de final, o sa ne mai vedem pe parcurs. Multumesc tuturor ca ati fost alaturi de mine, la bine si la greu, celor care le-o placut, care nu le-o placut. Am incercat sa fac din aceasta factiune una de top, activa si eu zic ca in astea 2 luni jumate cand am fost alaturi de voi am reusit. Imi pare rau ca din cauza lucrului trebuie sa renunt, dar sa nu uitam totusi si noi ca avem o viata in spatele acestui joc. Va multumesc inca o data tuturor si bafta mai departe.

Link to comment
Share on other sites

Si iata ca o venit momentul cand trebuie sa imi iau si eu adio de la voi. Un adio care nu o sa fie adio de final, o sa ne mai vedem pe parcurs. Multumesc tuturor ca ati fost alaturi de mine, la bine si la greu, celor care le-o placut, care nu le-o placut. Am incercat sa fac din aceasta factiune una de top, activa si eu zic ca in astea 2 luni jumate cand am fost alaturi de voi am reusit. Imi pare rau ca din cauza lucrului trebuie sa renunt, dar sa nu uitam totusi si noi ca avem o viata in spatele acestui joc. Va multumesc inca o data tuturor si bafta mai departe.

Salut fratele meu,sper sa tinem legatura,ai grija de tine.Unul dintre cei mai buni lideri de pe server.

Link to comment
Share on other sites

Salut si mult succes in cariera ta Gheran. Nu am intrat de mult timp in factiune dar ma bucur ca te-am cunoscut si ca ai fost primul meu lider pe RPG1 si vei fi cel mai bun. Iti multumesc pentru sansa acordata cand m-ai acceptat in SF Taxi si mult succes in continuare. Semnat MaT. ;D

Link to comment
Share on other sites

Si iata ca o venit momentul cand trebuie sa imi iau si eu adio de la voi. Un adio care nu o sa fie adio de final, o sa ne mai vedem pe parcurs. Multumesc tuturor ca ati fost alaturi de mine, la bine si la greu, celor care le-o placut, care nu le-o placut. Am incercat sa fac din aceasta factiune una de top, activa si eu zic ca in astea 2 luni jumate cand am fost alaturi de voi am reusit. Imi pare rau ca din cauza lucrului trebuie sa renunt, dar sa nu uitam totusi si noi ca avem o viata in spatele acestui joc. Va multumesc inca o data tuturor si bafta mai departe.

Bafta Gheran! Iti multumesc pentru sansa de a intra in factiune si pentru rank 2, ne vei lipsi =((
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.