Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Du-te spammere si culcă-te !

Nu te-ai săturat încă :)) ?

 

Bla bla bla iara comentezi? :)) spammer esti tu ba :-W

 

Hai ca am iesit noapte buna aveti grija de voie :)

Link to comment
Share on other sites

Doamne cat pot sa ma oftic, cand ii vad pe astia ca sar din masina, practic comanda este inutila, noua nu ni se ia in considerare poza :( .

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, succes la comenzi!

 

Buna dimineata Taxi!

Intru si eu imediat in game.

 

 

 

Esti fan Fernando Alonso?

 

Da, sunt fan Alonso si fan Ferrari, ma uit la Formula 1. Aseara m-am uitat in reluare de la 23:45 la cursa pana la 1 jumate, ca nu am fost acasa sa ma uit in direct :))

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti, succes la comenzi!

 

 

 

Da, sunt fan Alonso si fan Ferrari, ma uit la Formula 1. Aseara m-am uitat in reluare de la 23:45 la cursa pana la 1 jumate, ca nu am fost acasa sa ma uit in direct :))

 

Si eu tin cu Alonso de cand eram mic.

Pacat ca a reusit decat locul 8 ieri...Nu prea ii merge bine de cand e la Ferrari, Masa nu mai este deloc in forma ca sa il ajute.

Link to comment
Share on other sites

Si eu tin cu Alonso de cand eram mic.

Pacat ca a reusit decat locul 8 ieri...Nu prea ii merge bine de cand e la Ferrari, Masa nu mai este deloc in forma ca sa il ajute.

 

Eu zic ca ii merge, doar are ghinion si inainte sa vina la Ferrari sincer nu tineam cu el, eu sunt fan Ferrari, si cand am inceput sa ma uit la formula 1 la Ferrari erau Schumacher si Barichelo. Sezonul trecut daca nu intra ala in el la Spa Francorchamps avea puntele necesare ca sa iasa campion mondial. In ultimii 2 ani aia de la RedBull au avut masini mai bune. Si ieri a avut ghinion ca i s-a blocat DRS-u, si a pierdut 40-50 de secunde cu intrarile la boxe, oricum in China a maturat cu toti pe jos. Sper sa fie sezonul celor de la Ferrari si legat de Massa nu ca nu mai e in forma, dar e "al 2-lea" pilot al echipei si trebuie sa-l ajute pe Alonso.

Peste 3 saptamani este cursa din Spania, de la Barcelona, sper sa faca o cursa buna si sa castige la el acasa :X

Edited by RTS Aragorn
Link to comment
Share on other sites

Mai bine cald decat frig... parerea mea. Las` ca da Alcolu` o bere la toti.. nu ? :>

Ti-ai gasit,Alcolus nu are bani sa isi ea ceva lui si la pretena,pai la 30 de insi cati suntem?:))

 

Da,chiar e cald prin Ardeal :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare Taxi!

Eu zic ca ii merge, doar are ghinion si inainte sa vina la Ferrari sincer nu tineam cu el, eu sunt fan Ferrari, si cand am inceput sa ma uit la formula 1 la Ferrari erau Schumacher si Barichelo. Sezonul trecut daca nu intra ala in el la Spa Francorchamps avea puntele necesare ca sa iasa campion mondial. In ultimii 2 ani aia de la RedBull au avut masini mai bune. Si ieri a avut ghinion ca i s-a blocat DRS-u, si a pierdut 40-50 de secunde cu intrarile la boxe, oricum in China a maturat cu toti pe jos. Sper sa fie sezonul celor de la Ferrari si legat de Massa nu ca nu mai e in forma, dar e "al 2-lea" pilot al echipei si trebuie sa-l ajute pe Alonso.

Peste 3 saptamani este cursa din Spania, de la Barcelona, sper sa faca o cursa buna si sa castige la el acasa :X

 

Eu tin cu Alonso de cand era la Renault si se descurca mult mai bine, dar Renault a cazut mult de atunci...Cei de la Redbull au masini foarte bune si Weber il ajuta mai mult pe Vetel decat o face Masa cu Alonso. Parerea mea este ca Masa nu e bun de nimic in acest moment si ca cei de la Ferrari ar trebui sa il inlocuiasca cu unul mai bun daca vor sa castige si ei ceva. Sper sa castige Alonso in Spania si in restul etapelor.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.