Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare Taxi!

 

 

Eu tin cu Alonso de cand era la Renault si se descurca mult mai bine, dar Renault a cazut mult de atunci...Cei de la Redbull au masini foarte bune si Weber il ajuta mai mult pe Vetel decat o face Masa cu Alonso. Parerea mea este ca Masa nu e bun de nimic in acest moment si ca cei de la Ferrari ar trebui sa il inlocuiasca cu unul mai bun daca vor sa castige si ei ceva. Sper sa castige Alonso in Spania si in restul etapelor.

 

Aici te contrazic, eu nu cred ca Weber il ajuta pe Vettel, in cursa din China erau sa se buseasca amandoi, iar managerul, sau ce e ala, tipa la el pe radio sa fie calm. Eu n-am vazut nici un pic de rivalitate intre Alonso si Massa pe cand intre cei de la RedBull e cat cuprinde. Oricum Weber cica ar fi semnat cu cei de la Porche pentru la anul, se muta la alta categorie. Acum Renault sunt cei de la LOTUS (daca nu ma insel) unde sunt Raikkonen si Grosjean.

PS: Cand era Alonso la Renault erau masinile alea albastre cu galben. :))

 

Uite aici:

Daca imi aduc bine aminte, faza cand era la Meclaren si a plecat cu furtunul de alimentare dupa el :))

Edited by RTS Aragorn
Link to comment
Share on other sites

Dabia astept sa scap de liceu maine..

Noapte buna stimati colegi.

Link to comment
Share on other sites

Neata la tot cartiiieru, ce bine ma simt dupa o noapte lunga, am ajun si eu acasica pe la 12..

Imi pare rau de meciu de aseara, ca doar nu a fost drept scoru', eh asta e, 24 titluri se apropie ale ale ale. Ne vedem prin joc.

Link to comment
Share on other sites

Salut !! Ce faceti ? Eu sunt la liceu ... azi am chef de berea aia de la alcolus .... :D @andrew: nu mai fi asa pesimist... macar viseaza si u .... daca zici ca iti plac masinutzele alea ... dc nu ? :> Ce poate fi asa greu la a conduce un super bolid la super viteze care este super complicat...... adica... si eu as putea face asta... cred :D:))

Edited by The most want3D
Link to comment
Share on other sites

Neata la tot cartiiieru, ce bine ma simt dupa o noapte lunga, am ajun si eu acasica pe la 12..

Imi pare rau de meciu de aseara, ca doar nu a fost drept scoru', eh asta e, 24 titluri se apropie ale ale ale. Ne vedem prin joc.

 

Pai sa stii ca n-a fost scoru drept, trebuia sa bata Petrolul. La al 2-lea penalty a fost fault in atac.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata!

Acum m-am trezit si eu, mananc ceva si plec la liceu.

Inca o seara de pomana pentru Steaua, singura echipa care a jucat fotbal a fost Petrolu, ma intreb, pana cand o sa primeasca Steaua pomana.

@Bun venit celor noi, sper sa va simtiti bine alaturi de noi.

Spor la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

Salut !! Ce faceti ? Eu sunt la liceu ... azi am chef de berea aia de la alcolus .... :D @andrew: nu mai fi asa pesimist... macar viseaza si u .... daca zici ca iti plac masinutzele alea ... dc nu ? :> Ce poate fi asa greu la a conduce un super bolid la super viteze care este super complicat...... adica... si eu as putea face asta... cred :D:))

 

=)) =))

Ai dreptate si tu, doar nu trebuie sa mergi cu 300 si ceva de km/h sau sa stii cum trebuie sa iei virajele sau multe altele.

Cred ca toti ne-am descurca.

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate si tu, doar nu trebuie sa mergi cu 300 si ceva de km/h sau sa stii cum trebuie sa iei virajele sau multe altele.

Cred ca toti ne-am descurca.

Te-am batut la FIFA, LoL, CS, 8ball, vrei sa te bat si la F1?

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.