Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

O sa incerc sa ma apuc de raport incepand de azi, pana atunci imi rezolv alte probleme.

Am venit frant de la liceu, ma mir de unde mai am energie.

 

Voi cum stati cu timpul ?

Aiurea,bine ca ne da liber saptamana asta,mai "respiram" cate putin si noi :))
Link to comment
Share on other sites

 

Intrebare din curiozitate: Va plac blondele sau brunetele? :))

 

Imi plac amandoua culorile :)) ,dar prefer brunetele.

 

Cel mai ciudat vis, pot sa spun ca visam cu ochii deschisi: m-am trezit pe la 3 noaptea, cand aveam vreo 8, 9 ani si vedeam in camera un robot, gen transformers sau robocop care ma ameninta ca ma omoara :)). Cred ca era o halucinatie, nu vis.

 

Noapte buna! Ma duc la somn, simt ca imi plesneste capul de durere.

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu, nu prea mai am chef..

Nici nu-mi vine sa plec la scoala maine, dar am teza X(.

Ne auzim maine dimineata, noapte buna.

 

Teza ? Amice esti nebun si tu si scoala, in ultima zi de scoala pana in Paste Teza ? Cine e cu capul la Teza ??? cand toti visam la cai verzi pa, pereti..

Sincer eu nu rezistam presiunii acestui program tampit de scoala, va spala creierii, Scoala cu prestigiu blablabla...

M-am nascut destept scoala ma tampit, stand mereu cu nasu-l in carti si caiete iti distrugi copilaria.

Excesul in cantitate mare de carte dauneaza grav sanatatii si a celor din jur.

 

As petrece in Rio vre-o 2 saptamani la plaja cu o gagicuta de sezon.

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineața!

 

Intrebare din curiozitate: Va plac blondele sau brunetele? :))

Șatenele.

 

Teza ? Amice esti nebun si tu si scoala, in ultima zi de scoala pana in Paste Teza ? Cine e cu capul la Teza ??? cand toti visam la cai verzi pa, pereti..

Sincer eu nu rezistam presiunii acestui program tampit de scoala, va spala creierii, Scoala cu prestigiu blablabla...

M-am nascut destept scoala ma tampit, stand mereu cu nasu-l in carti si caiete iti distrugi copilaria.

Excesul in cantitate mare de carte dauneaza grav sanatatii si a celor din jur.

 

As petrece in Rio vreo 2 saptamani la plaja cu o gagicuta de sezon.

Într-un fel ai şi tu dreptate, dar e cam dur să spui că şcoala te-a tâmpit. Chiar dacă şcoala românească este la pământ, de aici şi aversiunea pe care elevii o au faţă de şcoală, pot spune că am învăţat câteva lucruri importante în perioada petrecută la şcoală, pe care nu cred că le învăţam stând la soare.

Link to comment
Share on other sites

Teza ? Amice esti nebun si tu si scoala, in ultima zi de scoala pana in Paste Teza ? Cine e cu capul la Teza ??? cand toti visam la cai verzi pa, pereti..

Sincer eu nu rezistam presiunii acestui program tampit de scoala, va spala creierii, Scoala cu prestigiu blablabla...

M-am nascut destept scoala ma tampit, stand mereu cu nasu-l in carti si caiete iti distrugi copilaria.

Excesul in cantitate mare de carte dauneaza grav sanatatii si a celor din jur.

 

As petrece in Rio vre-o 2 saptamani la plaja cu o gagicuta de sezon.

 

Ce sa fac ma, daca am profi dusi cu capul, ca altfel nu pot sa le zic...

Ai foarte mare dreptate, dar n-am ce-i face.

Link to comment
Share on other sites

Ma, cam are dreptate Calderon :))

In 5, 6 ani cat am facut fizica, din 4 profesori nici unu nu era/e intreg la cap :)) .

Si + ca sunt unele lectii la unele materii care nu-ti sunt utile cu nimic in viata. Sunt puse in programa doar ca sa iti mai omori 100 de neuroni, sa mai umpli 10 pagini de caiet si sa mai consumi un pix.

Pai pune-l pe unu din strainatate sa vina sa invete dupa programa noastra, ori se omoara ori se lasa de scoala.

Edited by RTS Aragorn
Link to comment
Share on other sites

Neata lume, fara scoala azi!!!!!!! :X

Si eu care vroiam sa ma apuc de raport, multumim de cadou Daniel :))

Toti aveti dreptate, invatamantul de la noi e incredibil de ciudat.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca am venit de la scoala,azi,de la 9 pana la 14:00 am vopsit terenurile de fotbal/baschet de la noi de la scoala,is frant :))) Intru pe joc sa ma apuc de raport.

 

 

Mie imi plac in general blondele si brunetele:)) Si acuma nu stiam pe care sa o aleg ca am una si una:))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara baieti!

Ce bine ca nu avem raport pentru saptamana asta.

 

Mie imi plac in general blondele si brunetele:)) Si acuma nu stiam pe care sa o aleg ca am una si una:))

 

Ai 2 gonflabile si nu stii pe care sa o alegi? :))

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.