Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Am o intrebare: daca am cateva poze cu acest font, se poate pune la raport?

Screen: http://imgur.com/p0CS0MY

Am sters modul oricum, dar vreau sa stiu dace se poate pune la raport?

Edited by E duard BaR
Link to comment
Share on other sites

Salut baietii, acesta este contul meu, parola de la contul vechi numai mi'o aduc aminte. Raportul l-am postat dupa un alt cont. O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

@, Salut, inca nu esti coleg cu noi, dar probabil ca vei fi, sunteti 12 acceptati si doar 10 locuri libere, astept sa dea toti si in caz ca trec toti vor intra doar cei cu punctaj mare.Bafta

Edited by GF Gheran
Link to comment
Share on other sites

Salut ,sunt noul vostru coleg . Sper ca ne vom înțelege bine ,vom colabora si ca vom fi impreuna mult timp . :D

Edited by Ahri
Link to comment
Share on other sites

Salut, eu sunt noul vostru coleg RelaXx. Cei care ma cunoasteti stiti ca eu nu prea stau la discutii si postez rar, dar pe server sunt zilnic si eu zic ca ne vom intelege bine.

Link to comment
Share on other sites

Salutare !

Am o întrebare: Dacă am ajuns la destinație (mă rog, mai erau 50 de metri) și mașina a luat foc dar clientul a coborât, poza se va pune la raport?

Salut @Sherlocked. Nu, poza nu se pune la raport. Chiar daca ai ajuns la destinatie si masina este in flacari, poza nu se pune la raport. O zi buna .

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineața !

 

Eu am dat + chiar dacă nu sunt de acord cu acea propunere, oricum nu aveam cui să dau.

Îmi pare rău că au părăsit facțiunea acei patru care nu au pus pozele în ordine cronologică, a fost o neatenție plăită cu mult.

Partea bună este că pot învâța din această greșeală atât cei care au comis-o, cât și ceilalți.

 

Eu am plecat la liceu, ne vedem diseară în joc.

 

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.