Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut, va merge serverul? Daca da rollback s'a terminat.. o sa renunte ogramada la server va asigur... ori sa scoata tutorialul, asa ar fi cel mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Salutare San Fierro Taxi!

Imi cer scuze ca postez aici dar vreau sa va informez ca de astazi am fost desemnat Lider de protectie al acestei minunate factiuni.

Vreau sa rog frumos un rank 4 + al acestei factiuni daca poate sa-mi dea un PM cu un numar de telefon, skype pentru o mai buna colaborare in viitoarele evenimente ce vor urma!

Imi cer iarasi scuze pentru postarea in acest topic! O zi cat mai buna va doresc!

Link to comment
Share on other sites

@, Cine a zis că se dă rollback? Serverul nu merge din cauza unor bug-abuseri o să revină, e un server destul de mare nu are cum să dea rollback.

A dat rollback de ogramada ori, iti zic eu.Am prins 2 rollback pe contul asta,asa ca nu mai face pe desteptul.Iti zic 100% ca va da rollback.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca multi dintre voi nu prea stiu ce-i ala rollback. Rollback NU inseamna ca o sa avem toti banii pe 0, inseamna ca (,) conturile noastre o sa aibe aceleasi date (bani, masini, rank, level, rp etc) pe care le aveam acum 2-3 zile. Nu inseamna Wipe, stati linistiti. Oricum, sper sa dea rollback de pe un backup destul de recent, ptr ca eu mi-am castigat (cinstit) vreo 200k in ultimele ~10 zile...

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti am sa postez si aici ca sa vedeti mai bine, maine 25.07.2014 time 18:50 toti in HQ San Fierro Taxi pentru war4fun cu The Tsar Bratva pentru mai multe detali click aici!

Abea astept :X

 

Nu am mai tras de o sapt. cu sistemul lor buguit :(, Decat pe la eventuri si robburi..

 

Nopate buna SF taxi. Ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii. De astazi eu voi fi noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem perfect :o3.

 

 

 

Bine ai venit! Sper sa te simti cat mai bine alaturi de noi!

Link to comment
Share on other sites

O sa mai postez o singura data aici i-ar daca se va mai repeta si de data asta am sa trec direct la sanctiuni :

Regulament Forum
- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.
- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.
-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.
- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

Link to comment
Share on other sites

@,

Da, o sa ascultam acest sfat. Sper sa nu se mai intample la alti membri sau chiar mie. Multumim inca odata, lidere. Restul, ce mai faceti ? Nu mai spuneti nimic? Au fost frumoase rp-urile.

Edited by B O N N E
Link to comment
Share on other sites

Asa este, ar trebui sa incercati sa le mutati deoarece unii poate nu pot pleca destul de repede pentru a efectua o comanda si in plus arata si urat, trebuie sa fim civilizati si sa aratam asta. De acum incolo, cine nu isi va muta masina va fi sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.