Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut, sunt un nou nab

 

Welcome!

Salut. Eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem de minune si sa facem o treaba buna . Va pupa King_Andrei :))

 

Welcome!

Salutare!

 

De astazi vom fi colegi, sper sa ne intelegem bine.

 

Welcome!

Salutare ,de ieri sunt noul vostru coleg =))

Sper sa ne intelegem bine,ne auzim maine !

Welcome!

 

Neața tuturor. Acum ceva vreme m-am trezit și eu și mă bag mai târziu în game să fac niște comenzi. Ne auzim pe /f, încă o dată Welcome celor noi, să fiți cuminți și să aveți grijă ce faceți. Dacă aveți întrebări nu ezitați să le puneți, va exista mereu un rank superior să vă răspundă.

Link to comment
Share on other sites

@, Ia uite mosule, daca in taxi ls la moda sunt germanii (Hitler) , ia hai sa fim noi rusii (Stalin).

 

http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-skins/33590-stalin-bez-furazhki.html

 

http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-skins/10428-stalin.html

 

Cu basca , fara basca , cum iti place.

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi taximetrisiti ! Stiu ca in mod normal nu am voie sa postez aici, dar, v-am facut un micut logo :* Sper sa va placa si sa-l folositi :*

DVzyg.png

Dacă puneai și numele meu deasupra era perfect, oricum o să cer o creație cu un Logo pentru Signature.

 

Neața tuturor! Acum m-am trezit și eu și mă bag în game ceva mai târziu.

Welcome testous, sper să faci o treabă bună alături de noi. Nu uita, dacă ai vreo întrebare pe care vrei să ne-o adresezi să o faci fără rușine, va exista mereu un rank superior care îți va răspunde și te va ajuta.

 

Felicitari ZoRneT pentru Rank 4 !!! :* :* :*, p.s.: Dai petrecere la Lili? =))

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa taximetriştilor! Ce mai faceţi, huh? Eu unul acum m-am trezit şi mă duc să pap ceva că îmi e foame. Dacă e, ne vedem puţin mai târziu în joc. Vă salut pe toţi, noroc!

# @@Botys Ghytza, dacă vrei ceva făcut în Photoshop poţi apela la mine, nu-i problemă. :P

Edited by S4F Edutuu
Link to comment
Share on other sites

Imi poate explica si mie cineva cum sa-ti instalezi skin-uri de arme pe SA:MP? Sau sa-mi dea link la un tutorial, ceva.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.