Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@South Smara, Ba Smara esti cam ciudat sa mor de nu :)) pe Forum ai South Smara sartor mia spus ca esti in rTn CIUDAT RAU =)) si sper ca nu se considera post inutil ca na nu am scris Buna Ziua! Ce faci? si asa nu prea o sa postez pe aici ca na SHADOW are alte topicuri unde poate face +1 daca chiar as avea nevoie

 

 

 

 

Nick Game: Hari8oO[CN] sa nu ma trezesc cu multe reporturi daca credeti ca nu fac parte in aceasta factiune si ca postez aiurea aici

Link to comment
Share on other sites

Salut, se pare ca de astazi ( aseara) am rank 4, nici nu stiam.

 

@@South Smara, Vreau sa-ti multumesc pentru ca mi-ai acordat aceasta sansa si promit ca nu-mi voi batea joc de ea.

Moama, ce fericit sunt =)). Restul ce faceti? Cum o duceti?

De maine intram in Weekendd, yay. Hai ca ma duc sa-mi fac temele, va pwp.

Link to comment
Share on other sites

@, GG fa prostuta mea mica si rotofee. Sa il porti sanatos, victorios si la punga de jos gros ;)

Hai salut San Fierro Taxi.

Asa, intru la sanctiuni si vad "Smara... bla bla bla FW "nu mai stiu exact numele" motiv "Transport colegi cu fare". BA ASTA DE AI DAT PM. Poti sa ai si rank 7, nu imi pasa. Dar... chiar asa? Ne ardem intre noi? Dam PM ca ne-a transportat cu FARE ma? Muriti ma? Nu mai fiti ba fratilor mancai intre voi, mancatii pe altii. Eu unu asa am fost crescut, prietenii si familia apara-i, asta e genul meu.

Nu mai dati astfel de PM-uri, sunteti chiar jalnici la asa ceva. Ce naiba ba fratilor. Ganditi de 2 ori inainte sa dati un PM: Ca pentru maxim 50$ mori.. tii dadea inapoi baiatu, poate a gresit si el. FITI BA COLEGI ADEVARATI, asa facet isi acasa?

 

 

San Fierro Taxi---Deagle event.

Sambata( 21.03.2015) va astept la ora 20:00 la HQ SF TAXI. Voi face un event Deagle in cinstea lui Sn[a]k3. Astept si RANK 4+ pentru ajutor(inclusiv tu snake), m-ati ajuta foarte mult deoarece aveti mai multa "putere" decat mine si vom avea o organizare mai buna. Locatia o voi alege la momentul respectiv. Tin sa precizez: Vreau sa plecam toti frumos, in linie(sir indian) si sa mergem la bizul "x".

Linistea, ordinea, respectul si bunul simt vreau sa le aveti toti la voi in acea zi. Veti asculta de mine si rank 4+(daca vor pot participa).

Cine nu asculta este din start exclus.

Premiul va fi de: 30.000 $ ( 30k ) + 1e pe clienti.b-zone.ro(daca imi vor intra).

Data: 21.03.2015

Ora: 20:00 la HQ SF TAXI

Va astept in numar cat mai mare pentru o distractie pe cinste.

Link to comment
Share on other sites

@ Fasth pentru a organiza un event violent trebuie sa ceri voie la rank 4+ sper ca stiai asta :))). Si da poti sa-l faci te las eu daca nu ai intrebat pana acum rank 4+

Ba nabu meu micut. De ce cer rank 4+ sa fie on?, Permisiune si organizare. Pwp nab.

Neata sf taxi. Mai postez si eu pe aici.

Nu uitati de event.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.