Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

, nu are rost sa iti explic deoarece nu ai fost si probabil nu vei fi lider, mai ales de pasnica, dar crede-ma ca de foarte multe ori nu totul depinde de el. Sunt niste reguli, niste "tipare" ca sa spun asa pe care el trebuie sa le urmeze. Daca el nu face asta si incalca anumite reguli pentru tine, este sanctionat. Acum gandeste-te logic, tu ce ai alege: Sa fi tu sanctionat sau sa amani/anulezi ceva ce ai vorbit cu un prieten virtual?

Edited by South Silviu
Link to comment
Share on other sites

@, Ma tu nu intelegi ca la lv 6 aveai 5 ore jucate cum sa te accept ? Daca te acceptam aveam deja vreo 3 posturi . Este un proverb : " imi pare rau de tine, dar mai rau imi pare de mine "

Gata cu suspend-ul, doamne ajuta :) ce ziceti ? http://s9.postimg.org/s4kek9ui7/Gta_v.pngAbia astept sa fie gata

Edited by zsombi333
Link to comment
Share on other sites

Neata SF Taxi, Hristos a inviat.

Yo yo yo

Azi e luni, prima zi fara scoala

Singura luni care nu e nasoala

Prima zi de vacanta

Prima zi in care nu ma simt ca in instanta.

Viata la scoala e dura si rea

Eu incerc sa fiu mai bun ca ea.

Dumnezeu a spus "DAca cineva iti da o palma pe obraz, intoarce-l si pe celalalt"

Scoala pe mine ma loveste intr-una

DA in mine ca nebuna

Eu nu ripostez ca stiu ca o sa am un viitor

Si munca cinstita nu sa frec ((())) in fata unui monitor.

Dumnezeu a spus "Daca cineva iti ia haina, dai si camasa"

Eu de felul meu sunt bun si ajut

Eu am multe, unii poate nu au avut.

Ii las sa ia de la mine

Ca Dumnezeu are grija sa imi dea o paine.

In aceasta perioada de sarbatoare

Inima trebuie sa fie calda si iubitoare

Sufletul sa fie pur

Si mintea sa iti mearga jnur.

Nu imi mai vin rime in cap

Aceste versuri mi-au capac.

 

 

 

BAfta SF Taxi, Kisame sa te bat la dame

 

Link to comment
Share on other sites

@, daca iti tine pcu go for it, numai nu o sa poti juca multiplayer dar nui bai, eu il am pe steam si pe PS4

Imi tine pe hard, adica n-o sa am probleme, ca am windows 7 cu 64 biti, 8 gb ram, i5, nvidia nush eu ce, imi tine, fi sigur si am 1TB loc liber. O sa imi fac si eu raportul cat pot :) GhosT_X Te iubesc ! http://s12.postimg.org/th3kjndul/sa_mp_001.pngsi e aproape gatA :) http://s22.postimg.org/3l69yy6xt/99_5.png

Edited by zsombi333
Link to comment
Share on other sites

De unde il downloadezi? Eu unul pe filelist nu l-am gasit...

Nu-l găsești pentru că încă nu a apărut, mâine trebuie să apară. Zsombi îl descarca de pe un site rusesc, deci.. :))

Edited by G h O s T x VIP
Link to comment
Share on other sites

Nu-l găsești pentru că încă nu a apărut, mâine trebuie să apară. Zsombi îl descarca de pe un site rusesc, deci.. :))

Clar..

 

De pe skidrow games. Iti dau maine linkul ca ma culc acm. Ce faceti ?

Nu il vreau, daca nu e de pe sursa sigura. Mersi oricum.

Link to comment
Share on other sites

@@XtaZyy, Salut, Xtazy ! Felicitari pentru noua functie obtinuta si bravo pentru alegerea facuta :))) sau nu fiindca ai venit la nebuni . Vezi ca am facut inactivitate, sper sa nu te comporti dur cu acesti nabi din factiune . Mai ales cu, Casanova care rade intruna de Kisame :))

 

Baieti, ne mai vedem duminica seara sau sambata .

Nu uitati ca saptamana aceasta s-ar putea sa avem o activitate cu LSPD, daca e ceva o sa va lamureasca Kisame .

Noapte buna !

Edited by South Smara
Link to comment
Share on other sites

@@South Smara, BAfta boyulet.

Neata SF Taxi... ne'a inchis topicul la S.P :(( und mai fac eu post-uri fratelo melo... :( :( :( .

Voi ce mai faceti ma? O luat Xtazy Admin 4+, a venit la noi.. Sa-l felicitam ma? Merita? Hai sa'l felicitam ca e baiat bun. BRAVO BA NABET PENTRU ADMIN 4+, SA IL TII SANATOS SI SA NU FACI CA SI COLEGUL TAU. Pentru aceste urari ai de achitat: 4 accept event, 100x4=400k, 4 mesaje ".FaStH. si zJay sunt BASTANI" si "Southern Pimps baza LV".

Ne auzim in game puradei

Link to comment
Share on other sites

@@South Smara, BAfta boyulet.

Neata SF Taxi... ne'a inchis topicul la S.P :(( und mai fac eu post-uri fratelo melo... :( :( :( .

Voi ce mai faceti ma? O luat Xtazy Admin 4+, a venit la noi.. Sa-l felicitam ma? Merita? Hai sa'l felicitam ca e baiat bun. BRAVO BA NABET PENTRU ADMIN 4+, SA IL TII SANATOS SI SA NU FACI CA SI COLEGUL TAU. Pentru aceste urari ai de achitat: 4 accept event, 100x4=400k, 4 mesaje ".FaStH. si zJay sunt BASTANI" si "Southern Pimps baza LV".

Ne auzim in game puradei

Xtazy chiar merita. E activ si a lucrat foarte mult la admin. Tot respectul pentru el. Edited by zsombi333
Link to comment
Share on other sites

@@XtaZyy, Salut, Xtazy ! Felicitari pentru noua functie obtinuta si bravo pentru alegerea facuta :))) sau nu fiindca ai venit la nebuni . Vezi ca am facut inactivitate, sper sa nu te comporti dur cu acesti nabi din factiune . Mai ales cu, Casanova care rade intruna de Kisame :))

 

Baieti, ne mai vedem duminica seara sau sambata .

Nu uitati ca saptamana aceasta s-ar putea sa avem o activitate cu LSPD, daca e ceva o sa va lamureasca Kisame .

Noapte buna !

Stai linistit, Smara dragule , e obisnuit cu glumele mele si cred ca o sa am tovaras!! KISAMEEE, VENIMM !!!

 

Felicitari, Xtazy pentru functia obtinuta si welcome!! Voi, restul, ce mai faceti?

Link to comment
Share on other sites

Bun venit si felicitari pentru functia primita. Sper sa ne intelegem bine si poate il mai altoiesti din cand in cand pe Smara, asa, din partea mea si a celorlalti membri ;).

 

Cred ca toti care au facut urari si-au dat seama ca le-am dat report, la toti, si venind de la moderator sansele sa luati warn up pe forum sunt destul de mari, asa ca sper sa va invatati minte cu +1 voastre si data viitoare sa va ganditi de 100 de ori inainte de a posta.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.