Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Nu e nici un bug, asa patesc si eu, adeseori am castig 200$ si cand opresc fare imi da 400$, e un fel de bonus probabil, nici eu nu am inteles inca cum e :)) dar imi place :))

Link to comment
Share on other sites

DUMINICA SA AVETI JOBUL ARMS DEALER SI MATERIALE ( PUTINE, DAR SA VA AJUNGA ) CA SA NE DAM ARME. NU O SA STEA AVISPA DUPA NOI SA NE DEA ARME. CARE NU ARE JOBUL DE ARMS VA PRIMI O SANCTIUNE, MA GANDESC LA CE ( DAR NU FW)

Link to comment
Share on other sites

@, Nu e nici un bug, asa patesc si eu, adeseori am castig 200$ si cand opresc fare imi da 400$, e un fel de bonus probabil, nici eu nu am inteles inca cum e :)) dar imi place :))

 

Da este un bonus, parca dupa 5 clienti sau mai multi iti da un bonus acolo. Asta am observat eu, acuma ca o fi altfel nu stiu. Vai u cati ies la rank 3.

 

Edit: Eu daca vin, adica daca nu plec mai devreme la Ploiesti, o sa imi iau jobu si materiale.

Edited by florynn fly
Link to comment
Share on other sites

@, Gata sefu', stau nu da =))

@, Mersi mult man, raman dator

@@florynn fly, Mersi mult man, apreciez

@, ASA TATI, war-uri, war-uri, war-uri, asa e frumos... DM la greu.

Hai salut, doar ce am venit si eu de afara, am fost cu relax ..

Link to comment
Share on other sites

Salut la nabi. Ce mai faceti?
Eu am reusit sa fac raportul, chiar daca am avut o saptamana incarcata.
Am facut un GIFT pentru comunitate, nu e cine stie ce, dar ma rog, astept sfaturi, pareri si critici din partea voastra :*

Link to comment
Share on other sites

Seara

Observ ca sunteti multi dupa naruto

Smara, mersi pt.app on. Iata ca a venit si ziua asta, primele test log uei

 

Deoarece am invatat ce mi s.a spus si am promit ajutor de la florin fly, totul a fost perfect

Noapte buna

Link to comment
Share on other sites

@, Nu ma, scriam de pe telefon si na, is mai agramat de pe telefon.

Neata SF Taxi, bine v-am gasit.

Nu uitati de activitate, incercati sa veniti cat mai multi si sa facem si noi o figura frumoasa, asa cum se cuvine.

Succes la kill-uri... ma jucam cu 2 de la FBI, le dadeam 10/10 la aman2.... =)) , cine stie, poate dam iar ravagii.

Un sfat: download renko =)):)) . Are tot ce vrei.

Baftalos

Link to comment
Share on other sites

@, Doamne ba, altu' cu naruto.

Bine ati venit cei noi.

Incercati sa fiti cat mai rapizi la /accept taxi, sa nu ocoliti si sa va duceti comenzile la bun sfarsit. Va urez mult succes, si aveti grija la post hunteri

Link to comment
Share on other sites

@, Doamne ba, altu' cu naruto.

Bine ati venit cei noi.

Incercati sa fiti cat mai rapizi la /accept taxi, sa nu ocoliti si sa va duceti comenzile la bun sfarsit. Va urez mult succes, si aveti grija la post hunteri

Ba, eu ti-am zis sa nu te mai bagi unde nu-ti fierbe oala.

Ce treaba ai tu ca ne uitam la Naruto?

Link to comment
Share on other sites

Ba, da tu repede te mai superi..... este o gluma, nici nu este raut cioasa, ci ca sunteti multi cu naruto

Neat .sf taxi, bine v.am gasit

Doar ce m.am trezit si eu, plecam la scoala :(

Welcome celor noi si succes

Sucves si la rapoarte bajetii.

Ne auzim

Link to comment
Share on other sites

@, Neata Jay. Succes la scoala :)) o sa ai nevoie :)) e prea frumos afara sa facem ore :))

 

Neatza SF Taxi, m-am trezit pe la 6 si imi eara un rau..nu m-am dus azi la scoala...am ramas acasa...numai bine am timp liber si cica sa ma apuc de raport...nu merge serverul :(

 

Welcome celor noi, sper sa va simtiti excelent si sa facem o echipa buna!

Link to comment
Share on other sites

@, Da o duci bine ba acasa.

Hai salut SF Taxi si bine v-am gasit.

Doar ce am venit si eu de la scoala.

Va urez mult succes la rapoarte si sa fiti atenti la nesimtiti b-zone-ului, mai exact post-hunteri.

Eu va las 2 saptamani, am niste probleme

Link to comment
Share on other sites

Salut la nabi.
Bun venit celor noi, cam cu intarziere, dar mai bine mai tarziu decat niciodata.
Multumesc, sarma, pentru rank-up, iti pun un avatar zilele astea :))
Maine posibil sa fac cateva activitati in cadrul factiuni, cu premii desigur, mai trebuie sa vorbesc cu Smaranda si vedem noi, sa fiti on ;)
Ma duc sa fac un dus si ma culc, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, fiti atenti la post hunteri si mai usor cu spamu ca stau adminii cu ochii pe forum.

Smara nu mai ai chef de CS:GO? =)) =)) =)) Sa mai joci in deathmatch pe active duty maps sa mai inveti si tu ceva-ceva.

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.