Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna ziua/seara stimati colegi si onorata administratie. Ma bucur mult caci am primit frumoasa sansa de a ajunge angajat al acestei companii. Bine v-am gasit si sper ca ne vom cunoaste si intelege cat mai bine pe parcurs.

 

Bine ai venit :D

Link to comment
Share on other sites

 

Bine ai venit :D

 

Salutare, incearca sa faci posturi mai lungi, altfel risti sa fi sanctionat, nu iti spun cu rautate, uite ce spune regulamentul ,,- Un post trebuie să aibe o lungime suficientă încât să nu fie considerat mesaj scurt, se va scrie cu litere de dimensiune normala (size 12 - 14). Nu are rost să măriți literele doar pentru a putea posta. "

Link to comment
Share on other sites

Salut, faceti alegeri proaste si fara sens, cand ajungeti sus iesiti, este pacat.. treaba voastra. Fiind in treacat am zis sa ma amuz impreuna cu voi de colegul nostru care vazand ca l-am sanctionat, si-a facut cont secundar si o intrat sa ma injure. Nu m-am suparat ba chiar m-am amuzat. Incerca tipul sa ma faca sa injur incat sa imi faca post, auzi la el.. Tin doar sa iti spun ca daca pe faze deastea mergi si in viata reala nu iti va fi bine. Cu cat esti mai cuminte cu atat esti vazut mai bine. Nu vreau sa credeti ca tot ce fac fac pentru up sau alte prostii, doar ca nu pot sta cu mainile in san vazand ca voi o luati pe un drum aiurea, daca de la rank mic stiti de frica va ve-ti potoli.. florynn are si el niste probleme iar Roberte este la mare, cine vreti sa se ocupe de factiune in timpul acesta? Nu este logic ca un membru mai vechi sa ajute putin? Sper sa fiti si voi mai activi pe aici...

Link to comment
Share on other sites

Salut, faceti alegeri proaste si fara sens, cand ajungeti sus iesiti, este pacat.. treaba voastra.

Nu-i vorba de asta,ca am functii si rank-uri destule,nu am venit pentru rank aici,am venit dupa o perioada de 6,7 luni in care n-am jucat si sa ma adaptez iar .

Dar nu ma mai simt eu bine aici.Bafta Madutzu,om de nota 10 + ,am fost si in ELC amandoi ,n-am ce sa zic rau despre tine ! ;)

Edited by 10 MOTORINA VIP
Link to comment
Share on other sites

@@Madutzu99 ADM, no, consider ca iti faci treaba bine. In plus, dupa cum ai zis si tu, e logic ca cineva cu experienta trebuie sa se ocupa de factiune in absenta liderului/subliderului. Imi pare si mie rau ca multi pleaca, incepe scoala, unii au examene...chestii din astea...din pacate, va veni vremea cand va trebui sa plec si eu, sunt clasa a 8 a si trebuie sa rup anu' asta. Cat despre faza cu cel sanctionat care a intrat pe alt cont sa te injure, parerea mea este ca da dovada de nesimtire si nu ii va fi bine daca continua asa. Insa, din tot ce ai zis acolo, nu sunt de acord cu un lucru:

 

 

daca de la rank mic stiti de frica va ve-ti potoli

Consider ca intre membrii factiunii trebuie sa existe bun simt si respect. Nu cred ca 'cei incepatori' trebuie sa capete frica fata de rank-urile superioare...trebuie doar sa-i respecte si sa-i asculte deoarece acestia sunt trecuti prin 'viata de taximetrist'. Oricum, cei care se poarta urat si dau dovada de nesimtire, vor fi usor, usor izolati si nimeni nu o sa-i suporte.

@@10 MOTORINA VIP, succes in ceea ce ti-ai propus. Ai fost un membru exemplar. Imi place ca spui oamenilor in fata ce te deranjeaza, nu ca altii care barfesc pe la spate. Totusi, parerea mea este ca florin administreaza destul de bine factiunea.

Link to comment
Share on other sites

@@Madutzu99 ADM, no, consider ca iti faci treaba bine. In plus, dupa cum ai zis si tu, e logic ca cineva cu experienta trebuie sa se ocupa de factiune in absenta liderului/subliderului. Imi pare si mie rau ca multi pleaca, incepe scoala, unii au examene...chestii din astea...din pacate, va veni vremea cand va trebui sa plec si eu, sunt clasa a 8 a si trebuie sa rup anu' asta. Cat despre faza cu cel sanctionat care a intrat pe alt cont sa te injure, parerea mea este ca da dovada de nesimtire si nu ii va fi bine daca continua asa. Insa, din tot ce ai zis acolo, nu sunt de acord cu un lucru:

 

 

Consider ca intre membrii factiunii trebuie sa existe bun simt si respect. Nu cred ca 'cei incepatori' trebuie sa capete frica fata de rank-urile superioare...trebuie doar sa-i respecte si sa-i asculte deoarece acestia sunt trecuti prin 'viata de taximetrist'. Oricum, cei care se poarta urat si dau dovada de nesimtire, vor fi usor, usor izolati si nimeni nu o sa-i suporte.

@@10 MOTORINA VIP, succes in ceea ce ti-ai propus. Ai fost un membru exemplar. Imi place ca spui oamenilor in fata ce te deranjeaza, nu ca altii care barfesc pe la spate. Totusi, parerea mea este ca florin administreaza destul de bine factiunea.

 

 

Lasa sebi sa stie si putin de frica.. sa stie de frica FW-ului, asa este cel mai bine, daca rank 1 stie ca eu il sanctionez nu sta sa comenteze aiurea pe /f sau sa faca mistouri de 2 bani.. Egalitate poate exista oricand, cum vorbesc cu rank 1 asa vorbesc si cu tine, nu am nimic personal cu rank 1/2 nu ii bag pe toti in aceiasi oala, dar de la rank 1 ii vezi in ce ape se scalda..

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau Sebica,iti urez multa bafta in tot ce ti-ai propus.Cum merge quest-ul baieti?Eu l-am terminat si am castigat premiu special.O intrebare daca avem raport free inseamna ca avem si /jobs free nu?

Stiu si eu cum este in clasa a VIII-a Sebi,trebuie sa tragi tare sa obtii o nota buna,eu am luat 6 la examene deoarece am dat probe la academia de fotbal unde le-am luat cu nota foarte mare si nici nu am mai invatat,stateam pe sa-mp ca un no-lifer in loc sa invat pentru examene,dar totul a trecut,scoala se apropie mai sunt 6 zile si ve-ti intra din nou in paine,eu voi fi boboc anul accesta ,la mine o sa inceapa o noua etapa a vietii,dar voi mai aveti de trecut inca un hop,iti urez mult succes in accest an scolar ,sa iei nota mare la examen si te asteptam cu cel mai mare drag la noi in factiune,toate cele bune!

Edited by Stefane
Link to comment
Share on other sites

Salutare s-a mai dusa inca unu.. , pleaca oamenii buni si ramanem cu nabi (si nu nabi ca si Roberte ca de erau asa era boierie) ci nabi in adevaratul sens, stiti voi care stau pentru rank, bine adevarul este ca si nabii sunt mai putini acum.. Acum sa lasam prosteala, pacat ca ai iesit.. Stiti ce am sesizat?Conu lui codrut a fost spart, stiti cum mi-am dat seama?Seara a intrat al cineva pe contu lui care s-a recomandat drept prieten, Bombardier a spus ca il chema pe celalalt cont, apoi de atunci surpriza nu s-a mai logat, m-am uitat la masini are doar landstaker de tutorial, sper sa ma insel si sa fie totul ok.

Link to comment
Share on other sites

@, mersi, iti urez si tie succes in primul tau an de liceu. :)

@@Hardway, da, te las iar singur... :)) Ba, totusi, vreau sa te las singur si a 3-a oara, cine stie cum mai picam in aceeasi factiune. =)

@@Madutzu99 ADM, bafta bai nab, ai grija de factiune cat sunt florin si cu roberte plecati.

Florinele, succes cu administratu' factiunii.

Roberte, succes in ceea ce ti-ai propus.

essex, bro.bobo, sendrel, succes, ramaneti in factiune, succes.

Fabiane, nu prea am vorbit cu tine, dar erai o persoana de treaba.

Monocromo, tu esti nab. =)))

baoke, sotia mea, ne vedem poate pe /c.

io[n]ute, mersi de invite pe seedfile, succes.

riven, bafta, vreau sa te vad cu rank 5. :))) Tu o sa fii mostenitorul replicii 'Sultan la sultan'.

blackloud, succes ba baiatule, poate mai dam vreun rob.

heisen, succes mane, minim rank 5, sa nu mai iesi din factiune ca data trecuta.

cristi.g, succes, sper sa obtii un rank cat mai mare.

@daria@, succes, bai vasile.

hardway, ti-am mai zis, sper sa ne vedem a 3-a oara in aceeasi factiune. :))

Stefane, bai bobocule, ai grija ce faci. Bafta cu fotbalu'.

underground, bafta ba, nu prea ne-am mai vazut prin joc in ultima vreme.

knokaut, succes bai taximetriste, vezi ce faci.

cei de rank 2 si rank 1, va urez succes, nu prea v-am cunoscut(devenisem cam inactiv), dar sper sa va vad macar cu un rank 3-4. :)

Ramaneti cu bine.

 

Cu drag,

Shift Supervisor (5) Sebis55

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi ! Tocmai am revenit din vacanta. Ce mai faceti, eu sunt cam paralel cu ce s-a intamplat in ultimele 7 zile pe server si prin factiune. :-J

 

@@Sebastian Mihail, Mult succes in continuare la examene, ai fost de treaba pacat ca ai plecat.

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi colegi ! Tocmai am revenit din vacanta. Ce mai faceti, eu sunt cam paralel cu ce s-a intamplat in ultimele 7 zile pe server si prin factiune. :-J

 

@@Sebastian Mihail, Mult succes in continuare la examene, ai fost de treaba pacat ca ai plecat.

 

 

Te ajuta fratele tau Madutzu99 si iti spune ce s-a mai intamplat, ce mai e nou.. ai facut baie? Te-ai scaldat? Cum a fost apa calda rece?A fost sarata? Esti bronzat?

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Raportul de activitate este OPTIONAL PENTRU SAPTAMANA ACEASTA (5.09.2016 - 11.09.2016) mai multe detalii aveti AICI.

 

@@IONUTBZ, Mult succes cu SAMP-ul.

 

@,Te astept sa ma terorizezi pe /f, nooblet mic :). Fain avatarul ^_^

 

@@Madutzu99 ADM, O sa iti raspund la intrebari pe rand:

Ai facut baie? - Da am facut. :)

Te-ai scaldat? - Da m-am scaldat.

Cum a fost apa calda rece? - A fost buna si calda si rece :)

A fost sarata? - Nu.

Esti bronzat? - Putin.

Edited by Roberte
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.