Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Rough, Nici macar nu ma interseaza parerea ta,dar pot sa zic ca esti un copil facut pentru alocatie nu inteleg ce te bagi tu peste factiunea noastra.Daca tot esti inteligent intelege ca intr-o factiune trebuie respectate unele reguluii,ca altfel membrii o sa abuzeze de comenzi.Daca ai ceva impotriva cu mine vorbeste intr-o punga si dragul meu copill r5-mana dreapta a liderulii.O sa primesti report pentru ca nu esti membru al factiunii SF Taxi si desigur PM la Conner ca sa vada ce suferi dupa un FW.Nu o sa zic mai multe ca nu are rost sa ma cer.Ramai si sufera in continuare.P.S Penisip fa pasi copile,plangi de un Fw si chiar daca nu eram eu,era un r5.Concluzie esti un plangacios care nu vrea sa primeasca Fw si clar tu stai pentru un rank up intr-o factiune si sa nu iti strigi logul(cunosc unele persoane) si stiu ca am dusmani in factiune.Chiar pentru asta am avut o discutie cu Fly si Roberte.Toti dusmani sa ma pupe jos,inclusiv tu. ;) Edited by Stefane
Link to comment
Share on other sites

Bun deci...văd că iar începeți să vă certați aici. Amândoi aveți mare parte din vină, Rough că a postat, Ștefane că a pus paie pe foc, alimentând cearta. Rough, eu zic să-ți asumi ceea ce faci. Dacă știi că faci o greșeală și ești sancționat, este din vina ta, nu a altuia. Că el poartă pică pe tine, asta e altceva. Ștefane, eu zic să-i lași mai moale, să le explici ceea ce au făcut, pentru asta suntem Rank5, să-i ajutăm, nu să-i băgăm în groapă. Să nu mai dai PM sau să postezi în topicul 'Sancțiuni' pentru lucruri mărunte, îți iei mult 'hate', în plus de asta le iei tot cheful de facțiune si cel mai probabil se va ajunge la o demisie, pentru că nu își asumă ceea ce fac. Lasă-i să-i sancționeze cine trebuie. Nu zic să nu mai postezi deloc, dar câteodată trebuie să știi când să te oprești. Realizez că o să te superi pe mine pentru că am scris asta, dar ăsta e adevărul. Din câte observi nu te-am jignit, poate realizezi și tu că este un joc, trebuie tratat ca atare. Lăsați orgoliile că nu sunt bune.

 

Îmi asum orice sancțiune privind acest comentariu, nu am să-l șterg, poate cineva înțelege ceva din el.

Link to comment
Share on other sites

Bun deci...văd că iar începeți să vă certați aici. Amândoi aveți mare parte din vină, Rough că a postat, Ștefane că a pus paie pe foc, alimentând cearta. Rough, eu zic să-ți asumi ceea ce faci. Dacă știi că faci o greșeală și ești sancționat, este din vina ta, nu a altuia. Că el poartă pică pe tine, asta e altceva. Ștefane, eu zic să-i lași mai moale, să le explici ceea ce au făcut, pentru asta suntem Rank5, să-i ajutăm, nu să-i băgăm în groapă. Să nu mai dai PM sau să postezi în topicul 'Sancțiuni' pentru lucruri mărunte, îți iei mult 'hate', în plus de asta le iei tot cheful de facțiune si cel mai probabil se va ajunge la o demisie, pentru că nu își asumă ceea ce fac. Lasă-i să-i sancționeze cine trebuie. Nu zic să nu mai postezi deloc, dar câteodată trebuie să știi când să te oprești. Realizez că o să te superi pe mine pentru că am scris asta, dar ăsta e adevărul. Din câte observi nu te-am jignit, poate realizezi și tu că este un joc, trebuie tratat ca atare. Lăsați orgoliile că nu sunt bune.

 

Îmi asum orice sancțiune privind acest comentariu, nu am să-l șterg, poate cineva înțelege ceva din el.

 

 

Ai perfecta dreptate, multi prea si-au luat in cap functiile.... daca stateam si eu la fel pana acum umpleam topicul de sanctiuni.. mai trebuie sa si discuti, multi membrii au plecat din cauze de genu.. Nu trebuie hop top sanctiune, mai ii explici una alta...

EDIT: Nici pe /f nu au curaj sa puna intrebari de frica sanctiunii..

Edited by Madutzu99 ADM
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bun deci...văd că iar începeți să vă certați aici. Amândoi aveți mare parte din vină, Rough că a postat, Ștefane că a pus paie pe foc, alimentând cearta. Rough, eu zic să-ți asumi ceea ce faci. Dacă știi că faci o greșeală și ești sancționat, este din vina ta, nu a altuia. Că el poartă pică pe tine, asta e altceva. Ștefane, eu zic să-i lași mai moale, să le explici ceea ce au făcut, pentru asta suntem Rank5, să-i ajutăm, nu să-i băgăm în groapă. Să nu mai dai PM sau să postezi în topicul 'Sancțiuni' pentru lucruri mărunte, îți iei mult 'hate', în plus de asta le iei tot cheful de facțiune si cel mai probabil se va ajunge la o demisie, pentru că nu își asumă ceea ce fac. Lasă-i să-i sancționeze cine trebuie. Nu zic să nu mai postezi deloc, dar câteodată trebuie să știi când să te oprești. Realizez că o să te superi pe mine pentru că am scris asta, dar ăsta e adevărul. Din câte observi nu te-am jignit, poate realizezi și tu că este un joc, trebuie tratat ca atare. Lăsați orgoliile că nu sunt bune. Îmi asum orice sancțiune privind acest comentariu, nu am să-l șterg, poate cineva înțelege ceva din el.

 

Imi place de tine. Nu va certati ma ca n-are rost. Va impacati si beti ceva la Jizzy (Hai sa bem si sa uitam).

Link to comment
Share on other sites

Salut!Saptamana este aproape spre sfarsite si cum vati obisnuit trebuie sa votati coloarea saptamani.Mult succes. https://strawpoll.com/9w47rbf

 

 

Salutare, de acum ma voi ocupa eu de culoarea saptamanii si voturi, sper sa nu te superi. Raman cu putine sarcini si ma plictisesc...macar de stiam ca faci mai multe activitati ca iti spunema sa ma arunci si pe mine la una sa mai treca timpul :D, prin acest post vreau sa-mi cer iertare si fata de tine pentru problemele pe care ti le-am facut.. aveam si eu o parte din vina de ce sa mint.. Trebuie sa o dam la pace ca oricum nu vom rezolva nimic stand cu ura si cearta.

Link to comment
Share on other sites

Seara Buna!Deoarece la activitate au iesit unele contraziceri am sa va pun dovezile sa va lamuriti singur. Ca sa va dati seama cina a castigat puneti pauza cand e in dreptul meu si o sa va dati singuri seama.Maine va astept la activitatea de tip Box la GYM LS.Multumesc.

Cursa Andrei si Module - Aici

Cursa Andrei si Heisenberg - Aici

Cursa Andrei si Ovidiu - Aici

Link to comment
Share on other sites

Baieti m-am decis sa fac si eu un strawpoll la misto cu baietii dupa teeam speak, acesta va fii despre cine ia sub-lider daca ia roberte lider ( la gluma )

Votati si voi : https://strawpoll.com/65dbre3

Dupa parerea mea rank 6 se ia pe merit,cine o sa munceasca cel mai mult si o sa dea dovada de implicare,ambitie o sa castige.

Link to comment
Share on other sites

Votati si voi asa pe baroseanala la caterinca sublider https://strawpoll.com/cegr6gz si lider https://strawpoll.com/zsxgbxz, SUNT PE PRMIUL LOC :D

Edited by Wedin
Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.