Jump to content

🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️


Kelton
 Share

Recommended Posts

Topic inchis 2 zile, pentru ca deja vad ca acest topic devine chat / conferinta.

 

 

 

!Toti membrii SF Taxi va rog ca sa va puneti un nume pe forum asemanator cu cel din joc. Daca nu faceti asta, posibil sa va treziti cu report.

 

 

 

Topic redeschis, aveti grija sa nu-l mai transformati in chat / conferinta.

 

Se posteaza la o distanta de 15 minute fata de cel care a postat inainte.

Edited by florynn fly
Topic redeschis
Link to comment
Share on other sites

Salut SF Taxi . Imi pare rau ca zilele astea am fost cam inactiv, am avut ceva treaba + ca am avut un vechi cont care l-am bagat putintel in mafie sa am parte de DM, acum am vazut ca Avispa a primit Wipe :)) am ras ieri de m-am saturat :)) dar na o meritau, erau toti codati.

 

Andrei.13 bafta boss o sa-mi fie dor de tine .

 

Welcome celor noi , sper sa fiti cuminti si sa ascultati de lider. O zo buna va doresc , ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

@ Auuu ! Viata mea ! In tine iar dete ba postatu aici ?! Dupa ce ca a fost vina ta pentru T/C =]]]]]]

Apropo, uite ce-i sperii pe astia din factiune:

9T7mWMU.png?1

Salut Taximeveselilor, si Ansife !

Ce faceti voi in aceasta dimineata ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am dat eu [/helpme] si a spus de astazi se scoate /getgift , asta e cam ultima zi. Pacat era frumos :)) adunam si eu bani de extra slot vehicle :)

 

@, Salutare Dereck , bine ai venit sper sa te simti excelent si sa stai cat mai mult cu noi, apropo nu a fost restart ci a picat host-ul.

 

@, Haoloo , bravo fiule, te-am educat bine, asa sa faci de acum. Tati tau se baga pentru tine :)) (si faza tare e ca tu ai levelul mai mare ca al meu :)) )

 

@, Daca intri tu pe server :)) normal ca pica :))

 

#DInVInaTaTaTaEGravid-Antonia-DaaaDaDaDaDaaa

Link to comment
Share on other sites

@ Welcome ! Ti-am zis si in game, iti zic si aici ;]]. Apropo, daca stii sa gusti glumele si esti de gasca, esti de-al nostru :>

 

@ Nu stiu ce avu atunci .. In fine, il scoate si baga altu " Bac is over ! " :]]

 

@ Tu ai level mai mare ca al meu ..

 

#TimoteyAmbasadorInTaraFetelor

Link to comment
Share on other sites

Wegone , prieten drag ramas bun , ai grija de tine ... multumesc pentru momentele frumoasa, sper sa pastram legatura si cand te reapuci voi fi aici asteptandu-te. Multa bafta si ai grija ce faci.

 

@, aaa deci te confund :)) teoria mea se pare ca este corecta eu te-am facut , eu sunt tatal tau !

 

Baietii , va doresc o seara cat mai placuta in continuare, eu am plecat in oras la plimbare. Aveti grija ce faceti, iar cei noi intrati , aveti grija la post-hunteri.

Link to comment
Share on other sites

@ Welcome ! Ti-am zis si in game, iti zic si aici ;]]. Apropo, daca stii sa gusti glumele si esti de gasca, esti de-al nostru :>

 

@ Nu stiu ce avu atunci .. In fine, il scoate si baga altu " Bac is over ! " :]]

 

@ Tu ai level mai mare ca al meu ..

 

 

#TimoteyAmbasadorInTaraFetelor

Probabil o sa fim prieten de caterinca daca asta vrei sa spui :)) dar acum nu pot sa "ma simt liber" la glume,etc. Am debea 5 ore de cand am intrat aici.

Cine-i seful tau?

Link to comment
Share on other sites

@, Eu mis sefu pe acilea :)) , frate fa glume cate vrei, simte-te liber...dar in limita bunului simt. Welcome !

 

@, Huoo tigane, da si mie +1 , :)) timotey e copilu' meu , asa ca daca va luati de el va luati de mine, si nu cred ca vreti sa ma vedeti in banana goala alergand cu un topor dupa voi :))

 

Neata taximetristilor, ce faceti? Cum o mai duceti? SPer ca bine. Eu intru in game sa ma apuc de raport.Spor la comenzi si voua si o zi cat mai buna.

Link to comment
Share on other sites

Cititi si plangeti : http://forum.b-zone.ro/topic/122556-regulament-general-factiuni-pasnice-general-rules-for-peaceful-factions/

 

Kelton says:

 

Joburile


- se poate deține orice tip de job legal sau ilegal.
- liderul are dreptul de a forța membrii să folosească un anumit job pentru o durată determinată de timp în scopul realizării muncii din facțiune. "

Link to comment
Share on other sites

@, Tomberon nu rade ca poate te vad ca tu esti ala care o sa stai cu mecanic job :))))))))))) si atunci sa vezi ce rad eu de fac pe mine.

 

@, Apreciez mult Timotey , si eu iti port acelasi respect.

 

Inca o regula super ,B-Zone devine din ce in ce mai tere, o sa atraga cat mai multi playeri, acum nu o sa mai fuga in mafii ca au orice job, acum il pot avea si aici.

 

#RememberHarddy

Link to comment
Share on other sites

@ :3. Eeh, te respect pentru ca stii sa faci si sa gusti anumite glume si pentru ca, intr-un fel sau altu, cu ajutoru tau m-am integrat, cu glumele cu ''cucu''.

Link to comment
Share on other sites

Da bravo Kelton, rollback, am facut 500k din afecari...acum nu-i maa am..am iar bullet-ul...casa...doamneeee mor de nervi...

 

Salut SF Taxi ! Ce faceti ? Cum o mai duceti? Update-ul e prea frumos, pacat de abuseri...mi-am facut niste nervi....

 

@, iei cuc, iei combo cuc, iei ultra cuc, iei megaa cuc ! ! !

 

@@South Vasco, Ba esti nebun :)) ai cont pe forum? :))))

Link to comment
Share on other sites

  • WRC changed the title to 🚖San Fierro Taxi - Discuții / Discussions✍️
  • aky9 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.