Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Rocco ... Eu nu pot sa cred ce ne spui tu :O cum frate nici sa nu se uite la trecutul tau si sa spuna repede ca esti un post-hunter :| Si nu trebuie sa te ingrijoreji ... Ne ai pe noi ca prietenii tai :* ( Asta daca tu ne consideri prieteni :D ). Astept cu nerabdare activitatea de azi :D! Eu ma pun pe facut niste materiale ... Ne auzim in game ;)

Link to comment
Share on other sites

Bai fratilor, culcati-va ca sa va treziti maine la war :)), e greu sa te trezesti la ora aia dar merge. Sa fiti fresh maine la war, sa ii rupem pe aia verzi " ala inchis " nu stiu daca v-ati prins, eu vin cu glumele mai proaste dar e ok :D.

Link to comment
Share on other sites

Neata baietii ! Debea astept war-urile :) , sper sa ii batem pe toti :)) ( Sper :D ) Ma duc sa mai fac niste materiale !

Am uitat sa precizez ca acest war este primul pentru mine !

Edited by Quipp
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti. Aceasta a fost prima mea factiune (din alea putine cate am avut) si m-am simtit cel mai bine si tot aici doresc sa las un ultim post deoarece dupa ce am fost banat 30 de zile pe motiv: cheats :) (nu intru in mai multe detalii, Kelton si brigada lui sunt experti, haha) am decis sa ma las de acest joc, definitiv (oricum doream de ceva timp). Eu am intrat prima data pe acest server prin anul 2010 (deci practic joc de 4 ani, dar cu vreo 3-4 pauze de vreo 5-6 luni, in fine) si faceam numai nebunii. Inselatorii (in limita bunului simt), Dm si cate si mai cate. Spre rusinea mea pe la level 40+ am decis sa aplic si eu intr-un gang. Pe atunci se faceau aplicatiile pe forum. Sincer sa fiu nu aveam un gang anume preferat, doar doream sa intru si eu sa vad cu ce se mananca o asa factiune. Toti ma respingeau pe motiv "ajailuri multe", "nu esti de incredere" etc. dar eu nu m-am lasat batut si intr-o zi cu soare vad ca ma accepta liderul de pe atunci Zarzare (mare om, mare caracter) in El Loco Cartel. Nu pot sa zic ca eram un player stralucit dar am incercat sa ajut gangul cu tot ce am putut timp de 4 luni. Intre timp Zarzare a fost scos din functia de lider din cauza unor mai multe reclamatii si a preluat comanda CrazyFrog (respect maxim) si a incercat sa tina din frau acest gang. Cu chiu cu vai a reusit pentru prima data in istoria acestui gang sa cucereasca orasul SF.


Ce mai radeam cu Zarzare si compania cand pierdeam turfs. Noi ne chinuiam la waruri si altii stateau in HQ pe canapele si spargeau seminte.

Sau vechea intrebare a tuturor: "am -5,-10 .. mai ies?" frica de FW-uri sau amenzi era mare :))).

Aici am fost si cu 0 turfs si cu 24 de turfs. Zile bune, zile rele dar per total ceva frumos, momente si amintiri frumoase.


Respect membrii de pe atunci din El Loco Cartel: Zarzare, CrazyFrog, G.UniT, Rocco_Mancini, veerx3, Hitman[PRO], zeAmateur69, GGhrtTT, Rogozoviki, GmbH, precencutine si desigur membrii actuali de acum.


S-au schimbat mai multe aici si poate ca nimanui din acest gang nu ii pasa de ceea ce am scris eu mai sus dar asa mi s-a parut firesc si normal sa las un ultim post aici unde am petrecut cea mai frumoasa perioada de cand joc pe B-Zone.

Eu in acest gang am invatat ceva foarte bun: turfurile vin si pleaca, insa prieteniile raman.


Krups bafta cu liderul si sper sa duci la bun sfarsit tot ceea ce ti-ai propus.

V-am pupat pe toti :*.


La revedere El Loco Cartel, la revedere B-Zone!

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Baieti , am venit si eu de afara ... sunt cam dezamagit de mine ... am facut un scor destul de slabut la ultimul war cu avispa ( O data mi-a cazut si siguranta si am facut 1 cu 2 :|; Acesta a fost primul war pentru mine ;) ) si sper ca maine sa ne revenim cu toti si sa trecem peste toate obstacolele si sa invingem ! ( Felicitari Cost pentru scorul obtinut :D ) Ma gasiti in jail daca aveti treaba cu mine :) Noapte buna ,colegi !

Link to comment
Share on other sites

Frate ... Eu ,unde mi-a zis lider-ul ( sublider-ul in cazul de azi) acolo am fost ... Mi-a zis la pod ... l-a pod eram ...mi-a zis hq ,pai hq eram s.a.m.d. Eu nu am tinut cont de kills, eu in fiecare secunda ma uitam la cati membri suntem pe acel turf? Plus de asta cateodata cand ceream m4 nu mi se oferea :| si nu mai zic de stefan. ala :|Oricum nu are rost sa ne certam ... fiecare cred ca a facut tot ce a putut si asta a fost... maine ne revenim ! Eu am iesit ... Ne vedem maine , noapte buna !

Edited by Quipp
Link to comment
Share on other sites

Astazi vreau mai multa activitate, daca suntem macar 25 de membrii facem treaba buna. Ieri nu a fost rau, putin mai mult sa fi ascultat si castigam. In cateva minute postez amenzile, sa va uitati in topic.

Link to comment
Share on other sites

Cost, am fost si putini, ei am fost 20++ si si asa era sa ii batem, deci nu va stresati, asa e, ajungem pe 0 turf apoi luam tot SF, asa se face. Ca pe vremea cu pazvanti Chioru daca ati auzit de el :))

Link to comment
Share on other sites

Noapte Buna razboinicilor , ne vedem maine la war-uri .Sper sa fim in numar cat mai mare sa le aratam cine-i El Loco Cartel cu adevarat :D

Link to comment
Share on other sites

Acesta e ultimul meu post aici. A fost o perioada de o luna, cam asa, in care ne-am bucurat, ne-am enervat etc. Sper ca nu v-am dezamagit. Am luat ban pe un motiv prostesc, interese, ce sa-i faci. Asta inseamna B-Zone. Nu au dovezi pentru coduri si ma baneaza. Sa nu credeti ca sunt vreun codat, acesta e videoul in care se presupune ca am coduri.

. Va arat si doua videouri cu cod, am filmat cu un prieten, sa nu va faceti iluzii proaste. http://www.youtube.com/watch?v=g6OmSG7WTw0 http://www.youtube.com/watch?v=UZy9CQWKSjk . In fine, ascultati de Krups si de noul sublider care va fi, sper sa luati SF-ul. Nu apare nici un warning de norecoil si eu iau ban pentru asta:)). Au analizat adminii dovezile .Ce admini? Missy e admin? Admini care joaca SA:MP de un an si habar nu au ce inseamna cod. Oamenii nici nu testeaza inainte de a da ban. Cand luam un glont de deagle de la 500 de m de la Avispa nu ia nimeni ban. Breakz rupe codul in doua si nu ia nimic. Mai sunt si altii, in fine, aveti grija de voi. Invatati sa pupati daca vreti functii. Le obtineti mai repede, sau veniti cu o suma respectabila :). O gramada de admini/helperi care au avut tot felul de banuri, asta e, asta e B-Zone. De aia serverul rival ne depaseste prea tare. Va pup si aveti grija de voi, semnat [GF]Vlad.
Link to comment
Share on other sites

Deci incredibil, nu imi merge B-Zone

Am ping 100am dat RR la PC, nu imi merge, nu stiu ce sa fac...

 

 

 

CLAAAAR deja nici la al 2-lea war nu ma lasa sa intru, imi spune connected. joining the game... si atat, nu ma lasa, Nush ce are, cred ca dau cu laptopu de pereti.

Edited by Berti
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.