Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut , am revenit si eu de la bunici pacat ca nu am ajuns si la war-u de pe HQ , am ajuns doar la al 2 -lea.Lasati nu va enervati / suparati ca nu avem turf-uri si pierdem , ne vom ridica si noi stati linistiti.

Link to comment
Share on other sites

@@Krups, Nu fi suparat fratele meu, eu si cu sky am incercat sa va ajutam cat am putut. Mai multe nu am avut ce face, de acuma cand aveti nevoie de ajutor si cel putin eu si cu sky va putem ajuta o vom face. De ce zic eu si cu sky pentru ca restu sunt palete si nu ii intereseaza prieteniile sau alte cele, ii intereseaza pur si simplu rank-ul detinut intr-o factiune. Ma scuzati ca am postat aici dar cum nu-l prind pe krupt on niciodata am scris aici. Nu da-ti report !

 

Cu stima 69 Pier Mobs !

Link to comment
Share on other sites

Salutare.

Din cate am vazut multi si-au dat demisia, stiu ca este greu dar acum la greu trebuie sa fim uniti, un war se mai si pierde nu doar se castiga. Odata cu trecerea timpului o sa fie mai bine dar pana atunci trebuie sa fim uniti si sa ascultam de Krups. Nu va mai dati demisile pentru un war sau pentru un raport...

Nu uitati azi la 12:50 va avea loc antrenamentu, sper sa fiti cat mai multi poate vom face si un event frumos.

V-am pupat.

Link to comment
Share on other sites

 

@Silviuuu Ai dreptate Silviule , nu trb sa ne enervam de la war-uri.Asta e nu avem turfs acum dar lasa ca ne vom ridica si noi.Stati linistiti cand ne vom ridica si vom lua din nou SF-ul o sa vreti sa intrati iar si poate nu veti mai fi acceptati.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Dupa cum bine stiti azi ar fii trebuit sa aibe loc antrenamentu saptamanal dar nu am avut cu cine sa tin acest antrenament pentru ca au fost on doar 5-6 membri si nu am avut cu cine.

Nu inteleg de ce nu veniti la antrenament atat timp cat noi la war dam de greu si pierdem mereu, stiti mereu sa dati vina pe codati dar de venit la antrenament sa invatam sa tragem nu veniti. Sunteti buni si nu aveti timp de antrenament.

Stiu foarte bine ca nu sunt Lider/sub-lider dar sunt antrenor si macar la antrenament sa veniti si sa ascultati daca la war nu vreti. Cand te duci intr-o factiune nu te duci pentru rank, te duci pentru a ajuta lideru din factiunea respectiva sau pentru a ajuta factiunea sa fie o factiune cat mai respectat pe server. Multi dintre voi stiti sa intrati pe server sa faceti logu iar cand ati facut 2 saptamani sau mai stiu eu pentru rank stiti repede sa va plangeti ca nu primiti si va dati demisia. Daca spun aceste lucrurii nu le zic ca sunt eu sef sau mai stiu eu ce spuneti voi despre mine, le zic din propria expierenta si pentru a ajuta acest gang.

Edited by Silviuuu
Link to comment
Share on other sites

Asa ma .... da-ti de greu si gata bagati demisia . Eu nu cred ca nu aveti timp ... Krups , pe deasupra ca e sef , e si prieten cu noi si voi l-ati cam luat la misto , si cand el devine mai serios si da fw si amenzi si tot ce a mai facut , gata ... demisie ... Viata nu e asa usoara cum credeti , baieti . In viata trebuie sa munciti ca sa ajungeti undeva ...Asta e am pierdut turfs-urile , nu trebuie sa turbam , toti avem zile proaste , dar noi toti putem trece peste orice daca suntem unit (cum a zis silviu), daca va ascultati superiori , si cam atat :D Aseara m-am imbatat cu vecinamiu, azi ma simt cam obosit si ma doare capu :D Ne vedem in game !

 

Smook , fratelemeleu ... te salut :D hai la un duel in hq :))

Edited by Quipp
Link to comment
Share on other sites

Ba eu ma bucur cand ii vad pe astia ca-si dau demisiile (nu toti). Mai scapam de palete sa avem cu cine juca. :) Pacat de Jospeh si Xenon, cu ei mai mergea o treaba. Culmea e ca aia mai buni isi dau demisiile, nu paletele.

Mesaj catre palete: hai cu demisia sau bagati renko daca nu stiti juca. Noi nu suntem aici ca sa va crestem ca la gradinita. Cresteti si voi prin NR, SI, Medici, astea.

Mai bine sa primeasca FW pana sunt demisi. $@LP@. Mie unu mi-a ajuns sa vad scoruri mai mici de -2. Nu inteleg la ce mai vii la war daca faci -.

Link to comment
Share on other sites

Uite aici cand am facut duel cu tine G.Unit , si am lag pentru ca filmez cu Bandicam versiunea veche.Daca imi mai mergea Versiunea noua care nu face lag , te rupeam :D.Ehh poate o rezolv si iti dau magi3 G.UniT

https://www.youtube.com/watch?v=6Viq9atATVQ&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.