Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Nu ma pot abtine sa nu zic asta:)))), dar toata lumea stie ca Rifa fara ZEW e ca pielea p...... .Sti ce zic nu?

Edited by AIM K0rS
Link to comment
Share on other sites

Buna, va rog sa nu uitati ca astazi avem antrenament, am sa va rog sa va prezentati in HQ la 19:45 in numar cat mai mare, o dimineata frumoasa!

 

Buna si tie, vroiam sa-ti aduc de 1 martie o coroana mare cu flori, iar in mijloc sa scrie "NU TE VOM UITA NICIODANA":)))))

Link to comment
Share on other sites

[/fwarn] @@AIM K0rS, pentru coroana aia mare si frumoasa, sper sa nu ma uiti :)) daca nu vi la antrenament iti dau FW :)) dupa iti fac eu coroana :*:)

Da-l drq de antrenament, eu dau bine si fara antrenament, numai sunt in PD sa-mi iau fw pt antrenament saptamana viitoare am simulari fac inactivitate o sap.Chiar maine am simulare la romana asa ca bafta la antrenamente

Link to comment
Share on other sites

Salut azi sa vad daca am sa pot ajunge la antrenament. Cred ca am sa ajung pe la jumatea lui.

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Imi pare rau ca am luat ban fara sa fi avut ceva, halal playeri care au coduri si ei nu i-au ban si alti care nu au, i-au..

Ne vom revedea curand!

Link to comment
Share on other sites

Salut. Nu stiu ce se intampala cu noi dar la war suntem varza. Eu nu inteleg un singur lucru, noi in gang suntem 33 de membrii, de ce la war suntem 22? Macar daca am fii 28+ si nu stiu unde o sa ajungem cu 22 de membrii la war mai ales ca Avispa Rifa jumate plus folosesc codurii. Ar trebui sa devenim mai stabili cateva zile sa ne luam si noi niste zone si apoi sa urcam usor usor. Incercati sa dati arme inclusit celor cu Rank 1 ca ei au numai Deagle si nu au ce face cu el.

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

In seara asta avem DOAR UN war! Faceti imposibilul posibil si intrati. Lasati celelante servere macar pentru 30 de minute.

Parerea mea, asta e direct nesimtire.

Link to comment
Share on other sites

La war nu intrati, dar cand vine vorba de Rank up repede il sunati pe CARi3 sa vi-l dea, nu se face asa.

Link to comment
Share on other sites

Mda am inteles acest " apropo " al tau, ba daca ai ceva sa imi zici zi-mi in fata ok? Nu sunt genu caruia sa ii placa oamenii ca tine si care sa le accepte acest comportament daca vrei sa imi zici ceva imi dai direct PM si imi zici sau ziic pe /f nu bati apropouri toata ziua sa vada toti din factiune cine e fyn! Inteles?

Link to comment
Share on other sites

fyN ai dreptare, dezavantajul nostru la waruri mai este ca aveam hq-urile apropiate si ajung si ei foarte repede, daca aveam aceiasi membrii si hq-ul unde il au cei de la 69 aveam minim 3-4 turfuri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.