Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Maine va astept in HQ la ora 20:50 sa discutam strategia warului.

 

WAR ORA 21:30, date: 8.05.2015.

 

scuze pentru double-post de la lag.

Edited by Weeld
Link to comment
Share on other sites

Ce aveti ma iar cu demisiile astea... Daca tot ziceti #SFPORTOCALIU, atunci stati nu plecati si ajutati-ne sa il facem portocaliu. Intradevar, este o perioada grea pt gang dar asta e. Ce? Este greu si plecati? Si in viata reala, nu rezolvam nimic daca fugim... Dar ce sa spun... Voi plecati. Oricum, bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

@@Madutzu99 ADM, Ieși mă d`aici să nu te prind pe /f că te i-au la înjurat =)) Welcome madutza :* La mine ai venit, nu ?

Ba sincer m-am uitat la members am vazut ca sunteti multi pe care va cunosc si nah... in TTC imediat dupa rank 4 au inceput aia sa se dea smecheri...

Link to comment
Share on other sites

Deci culea culimilor (nu de intins rufe)... sa intru in gang desi nu am mai tras cu arma de 2-3 luni, apoi sa mi se strice mouse-ul si sa iau altu mai mic, dupa sa imi pun si mod de tinta :)) tre sa stau cateva zeci de minute in paint ball :P, @Deea se implineste aproape 1 an pe 17 de cand am intrat prima oara in ELC :D, am zis ca ma intorc si iata dupa 1 an am venit cu forte proaspete...

Link to comment
Share on other sites

Nu imi amintesc de tine, eu sunt aici de pe 27.03.2014..pe 27.03.2015 am luat o luna concediu, am fost civila, acum am intrat inapoi, mi-am mai revenit si eu, am avut vremuri destul de grele aici si trebuia sa ma calmez oare cum, rau imi pare ca trebuia sa fac inactivitate 2 saptamani si sa nu fi bagat demisie, dar asa a fost sa fie...tot raul in spre bine :D .Trebuie sa fim optimisti chiar daca e riscant..

Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/a/wMcSw#0uite deea aici dovezi :))) si mai e si un yxk cu masina lui personala :))))))) UPDATE:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=646880238721024&set=pb.100001971617716.-2207520000.1431440394.&type=3&theater

Edited by Madutzu99 ADM
Link to comment
Share on other sites

Salut,sunt noul membru.Sper sa ne intelegem bine si sa rupem la war-ul din aceasta seara si sa ne recuperam teritoriile. <3.Pe ei pe Turful lor.

Link to comment
Share on other sites

De luni, nu o sa mai avem war-uri. O sa facem antrenament obligatoriu la ora 20:00 de luni pana vineri. Absenta la acest antrenament se pedepseste cu FW. War-ul cu The Tsar Bratva este obtional.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa incercam totusi sa-i batem,avem sanse!!! Daca suntem uniti. De ce sa cucereasca ei tot mai multe teritorii cand putem avea si noi?

Edited by HuskyGT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.