Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Bună seara, am făcut evidenţa pentru aseară. Am sancţionat doar pentru primul war, meritaţi asta pentru că dacă m-aţi fii ascultat, câştigam şi warul ăla.

 

Atenţie, prima şi ultima oară când vă avertizez, uitaţi-vă bine la topicul Evidenţă Wars şi topicul Amenzi/Fines. Pentru că dacă nu vă plătiţi amenzile în decursul a 24 de ore, primiţi FW.

 

Vă aştept la 19:45 în HQ pentru wars.

Link to comment
Share on other sites

@@Muzzy, SA EXISTE UN PACT DIN NOU, daca a fost rupt! Uite cat de treaba a fost LuNg, BA, NU MAI PLANGETI DINTR-UN AMARAT DE JOC CA RIVALII DE PE TURF ABUZEAZA, RETRAGETI TOTI, EU IES DACA SE MAI CONTINUA CU POSTURILE... (Scuzati-mi capsul, poate asa ma fac inteles). Ia uitati aici cat de treaba a fost LuNg : http://imgur.com/L6JCqdr

Link to comment
Share on other sites

@@Muzzy, SA EXISTE UN PACT DIN NOU, daca a fost rupt! Uite cat de treaba a fost LuNg, BA, NU MAI PLANGETI DINTR-UN AMARAT DE JOC CA RIVALII DE PE TURF ABUZEAZA, RETRAGETI TOTI, EU IES DACA SE MAI CONTINUA CU POSTURILE... (Scuzati-mi capsul, poate asa ma fac inteles). Ia uitati aici cat de treaba a fost LuNg : http://imgur.com/L6JCqdr

 

Si acum te intreb pe tine ca de la baiat la baiat..ca astia vad ca sunt psihopati (astept report, oricum imi tarai pula de familia lu expreso :*). Cand era newlife cu report de la noi si lua fw, au venit toti ca niste cacati sa planga pe la mine si balon ca "ba, retrageti si voi, hai sa facem un pact sa fim toti fairplay" si prostii de noi au retras. Apoi la nici 2 zile, cacatii astia de voi, ca voi sunteti niste cacati (in mici exceptii), veneati la noi la hq, asteptati sa facem un abuz si pac post. Pai lua-mi-ati pula-n gura de la mic la mare ca sunteti niste ordinari de 15 ani care ati uitat ce e ala joc si ce e ala war. Pt voi conteaza un FW mai mult decat sa te joci, e satisfactia asa mare cand vezi ca cineva e sanctionat nu?

 

Iar tu muzzy, esti un jerpelit pt ce ai facut. Am fost baiat cu tine si nu are rost sa-ti zic si tie si lu g.unit de care ori ati iesit de pe turf si am luat-o cu glume de ale noastre, nu am stat sa va fac post ca na, sunt eu baiat bun. Dar daca tu mi-ai facut mie post de 3/3 pt ca vorbeam cu tine pe sms sincer, imi trag pula si-n gura ta, ca esti un nimic ^_^ tine minte asta. Si ca sa stie si membrii tai cacaciosi de 13 ani, in post-ul ala imi trageam pula in voi, cacaciosilor si domnu muzzy zis si corp de vaza de flori, imi zicea sa fac post decat ratonilor care sunt minusari. Si asta am facut, am facut post la cei mai prosti de la voi ca sa nu fiu eu baiat rau si sa imi tarai pula de toti. Crezi ca daca ma scoti pe mine cu 3/3 nu raman baietii adusi? a stai, voi nu stiti sa pierdeti, voi asa va luati un oras, facand posturi sa jucati 41 vs 20. Beli-mi-ati pula cu mafia voastra de cacat. Astept ban pe forum, ca atat stiti. D'aia pleaca toti astia vechi si raman terminatii ca voi cu lvl 20 care altceva nu stiu sa faca decat posturi si sa vanda masini. Ca daca va intreb pe vreunu ceva de jocu asta nu stiti nimic, cacatilor

 

 

Astept reporturi in masa, deja mi s-a luat de comunitatea asta de cacat doar pt bani si plina de jerpeliti care vad soarele doar pe geam. Lua-mi-ati pula-n gura toti de pisati ordinati, aveti functii intr-un joc, prostilor, afara tot cu gluga pusa pe cap mergeti

Edited by Birdi din ZEW
Link to comment
Share on other sites

@ Cam vulgar tu asa mai baiatule mai :))

 

Ce sa faci, tu ma cunosti, stii ca nu's asa. Dar cand iti sare, iti sare tot. Deja mi s-a luat crede-ma. Cam asta e jocu asta. Ieri se ruga GGHRTT de mine, l-am facut sublider, peste nici o saptamana ma facea codat si ma vorbea pe la spate si in fata eram mari tovarasi, cum eram si cu muzzy. Mari caractere

Link to comment
Share on other sites

@,

Cat timp nu ti-a zis nimeni de la noi nimic, stai acolo in banca ta. Rezolva treburile intr-o maniera potrivita, nu sa injuri ca la usa cortului. Daca erai baiat finut si dadeai dovada de bun simt, erai tratat altfel... Acuma sa nu te astepti la o reactie buna din partea noastra.

Edited by Wladyslaw
Link to comment
Share on other sites

@@Wladyslaw, Wladyslawe, nu te baga pe-aici, te rog. Te bagi in oala cu cacat cand nu trebuie, stai la masa ta. In privinta asta are Birdi dreptate(acum sa vina toti din ELC sa-mi spuna ca sunt de partea lui)... Are dreptate pentru ca, asa cum bine zice, multi cacati de level 20 carora nu le-a trecut puta de 5 cm se gasesc sa faca posturi cand ei calca pentru prima data intr-o mafie... Bai, prostilor(astia care va simtiti, normal), daca faceti posturi mafiei rivale, nu dati mai bine in ochii liderului, sau a altor playeri... Din potriva, chestia asta cu vanatoarea de posturi, nu va aduce decat injuraturi si ura din partea multor playeri. Asa ca, mai bine bucurati-va dracu de jocu asta, ca pana la urma pentru asta e facut, NU sa ne terminam neuronii!!!

Edited by uV Keops
Link to comment
Share on other sites

@,

Te-ai gasit sa comentezi pe burta goala, flamandule. Iesi si canta la alta masa, n-avem marunt pentru toti boschetarii. Latra in alta parte, ca suntem satuli de javre dastea penale ca tine. Sa ne iei belengheru' la joc.

P.S: Cat timp nu ti-a zis nimeni de la noi nimic, stai acolo in banca ta. Rezolva treburile intr-o maniera potrivita, nu sa injuri ca la usa cortului. Daca erai baiat finut si dadeai dovada de bun simt, erai tratat altfel... Acuma sa nu te astepti la o reactie buna din partea noastra.

 

Alt manz de 15 ani, pai sa-ti traiasca ti-e ma-ta sub tramvai. Sti macar despre ce e vorba de sari ca pula-n cur degeaba? Fac atata caz pt ca toti tac, in postul meu s-au regasit multi care tac pt ca au functii. Diferenta e ca eu nu mor pt o functie, ca am avut mai multe functii aici decat factiuni ai tu, pisat obosit

Link to comment
Share on other sites

 

Alt manz de 15 ani, pai sa-ti traiasca ti-e ma-ta sub tramvai. Sti macar despre ce e vorba de sari ca pula-n cur degeaba? Fac atata caz pt ca toti tac, in postul meu s-au regasit multi care tac pt ca au functii. Diferenta e ca eu nu mor pt o functie, ca am avut mai multe functii aici decat factiuni ai tu, pisat obosit

Ba terminatule crezi ca impresionezi pe cineva cu functiile tale de pe samp? Crezi ca-i pasa cuiva? Iesi afara din casa, lasa samp-ul. Sa suferi cu realizari din realitate lesinatule, nu cu dastea de pe samp. Joaca de distractie nu pentru functii. Vezi ca vin la tine la hq sa-mi vinzi niste gogosi.

Edited by Wladyslaw
Link to comment
Share on other sites

 

Ce sa faci, tu ma cunosti, stii ca nu's asa. Dar cand iti sare, iti sare tot. Deja mi s-a luat crede-ma. Cam asta e jocu asta. Ieri se ruga GGHRTT de mine, l-am facut sublider, peste nici o saptamana ma facea codat si ma vorbea pe la spate si in fata eram mari tovarasi, cum eram si cu muzzy. Mari caractere

 

ho mă băiatule s-a umflat tărâța-n tine, e un joc, trateaza-l ca atare poneiule

Link to comment
Share on other sites

Inainte de a scrie ceva aici, tin sa va anunt ca nu imi pasa ca imi dati report la post sau ca primesc warn sau alte magarii. Nu dau doi bani pe sanctiunile de aici, ca sa ne intelegem din start ca cei care o sa vina cu "primesti warn pentru asta" nu ma intereseaza.

 

Acestea fiind spuse, tin sa felicit membrii din ELC pentru turfurile luate in SF si pentru dovada de fair-play aratata. Glumeam, majoritate din voi reusiti printr-o metoda sau alta sa stresati si sa va bateti joc de munca altor oameni, ex. birdi. Omu asta de fiecare data cand mi-a venit sa injur de toti sfintii pe cineva, mi-a zis ca nu se merita si mai bine sa ignor, ca ignorarea e cea mai buna metoda sa il scoti din sarite. Daca voi ati reusit sa faceti pe acel om sa va injure, inseamna ca sunteti cu capul si nu meritati sa fiti intr-un colectiv.

 

Ura si rivalitatea dusa la extreme intre mafiile din SF e ceva de speriat fratilor. Chiar e necesar acest tam tam ca sa luati turfuri? In loc sa va vedeti de treaba si sa jucati de dragul de a juca voi va ardeti unul pe altul cu posturi ca vezi doamne ala a iesit de pe turf juma' de secunda sa vada daca s-a sters bine la fund. Ati ajuns in stadiul in care faceti mai rau ca politicienii, taiati dovezile, manipulati adevarul doar ca sa obtineti un ce? FW unui rival? E un joc nene, eu unul am vrut sa intru intr-o mafie de dragul de a juca la war, sa port un razboi, sa joc un echipa si cel mai important sa joc cu prietenii mei. Nu sa fiu injurat, nu sa fiu stresat sa nu cumva sa ies de pe turf sau sa imi tremure mana pe pistol.

 

Un singur lucru va zic, incetati sa mai fiti orbi si sa vedeti ca cei din 69 Pier Mobs (tiganii cum ii chemati voi) sunt intelegatori si dispusi sa inceteze cu toata prostia asta creata (chit ca lung v-a dovedit ca este peste voi in termeni de intelegere) si sa va bucurati dracu' de San Andreas cat timp mai merge. Ca poate maine Microsoft iti baga restrictie la SA-MP si trebuie sa iesi afara la aer curat si e bai nene.

 

Cei de 15 ani sau cat aveti voi intr-un picior ca asa ziceti, nu-mi raspundeti la post sictiriti ca doar confirmati ce am spus. Ganditi si voi o data cu mintea ca dupa cand cresteti o sa va ajute si realizati ca e un joc, nu primesti bani pentru posturi in real, nu iti cumpara ai tai un PC nou de gaming unde poti avea in sfarsit 100 fps si nici nu poti baga in curriculum ca tu ai obtinut 10 FW la membrii din 69 Pier Mobs. Toate astea sunt irelevante in viata reala, si trateaza jocul ca atare. Distrati-va, injurativa dar intr-un final acceptati si respectati munca altuia.

 

Ca sa vedeti unde se ajunge, priviti report-ul ce mi l-a facut Stinky (http://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/14990) ca am fost pe margine la turf si trageam. Bai geniule, tu esti copac sau floare? Nu vezi ca eu trageam in voi ca prostu si nu imi dadeam seama ca nu sunt pe turf? Am reintrat, am fost omorat, nu ati pierdut voi kill-ul. Ah pardon, te oftici ca tu l-ai pierdut. Nu-i bai, ai o viata intreaga inainte sa mai faci un kill. Oricum best-ul il ia zeama.

 

Dupa toate injuraturile, dovezile de inumanitate, ura si dorinta de a vedea pe vecinu cu picioarele amputate, dupa toate aceste lucruri, voi sunteti cei de pe facebook si alte retele de socializare ce pun #RIPColectiv si isi pune la avatar steagu frantei. Va felicit, geniilor.

 

P.S: sper sa aveti reply-uri inteligente, ca am incercat sa fiu om cu voi, si sa nu doveditii din nou incapacitatea voastra de a purta un dialog normal, deja eu sunt satul de toata porcaria asta intre ELC si 69

Edited by Assassin Hollow
Link to comment
Share on other sites

Inainte de a scrie ceva aici, tin sa va anunt ca nu imi pasa ca imi dati report la post sau ca primesc warn sau alte magarii. Nu dau doi bani pe sanctiunile de aici, ca sa ne intelegem din start ca cei care o sa vina cu "primesti warn pentru asta" nu ma intereseaza.

 

Acestea fiind spuse, tin sa felicit membrii din ELC pentru turfurile luate in SF si pentru dovada de fair-play aratata. Glumeam, majoritate din voi reusiti printr-o metoda sau alta sa stresati si sa va bateti joc de munca altor oameni, ex. birdi. Omu asta de fiecare data cand mi-a venit sa injur de toti sfintii pe cineva, mi-a zis ca nu se merita si mai bine sa ignor, ca ignorarea e cea mai buna metoda sa il scoti din sarite. Daca voi ati reusit sa faceti pe acel om sa va injure, inseamna ca sunteti cu capul si nu meritati sa fiti intr-un colectiv.

 

Ura si rivalitatea dusa la extreme intre mafiile din SF e ceva de speriat fratilor. Chiar e necesar acest tam tam ca sa luati turfuri? In loc sa va vedeti de treaba si sa jucati de dragul de a juca voi va ardeti unul pe altul cu posturi ca vezi doamne ala a iesit de pe turf juma' de secunda sa vada daca s-a sters bine la fund. Ati ajuns in stadiul in care faceti mai rau ca politicienii, taiati dovezile, manipulati adevarul doar ca sa obtineti un ce? FW unui rival? E un joc nene, eu unul am vrut sa intru intr-o mafie de dragul de a juca la war, sa port un razboi, sa joc un echipa si cel mai important sa joc cu prietenii mei. Nu sa fiu injurat, nu sa fiu stresat sa nu cumva sa ies de pe turf sau sa imi tremure mana pe pistol.

 

Un singur lucru va zic, incetati sa mai fiti orbi si sa vedeti ca cei din 69 Pier Mobs (tiganii cum ii chemati voi) sunt intelegatori si dispusi sa inceteze cu toata prostia asta creata (chit ca lung v-a dovedit ca este peste voi in termeni de intelegere) si sa va bucurati dracu' de San Andreas cat timp mai merge. Ca poate maine Microsoft iti baga restrictie la SA-MP si trebuie sa iesi afara la aer curat si e bai nene.

 

Cei de 15 ani sau cat aveti voi intr-un picior ca asa ziceti, nu-mi raspundeti la post sictiriti ca doar confirmati ce am spus. Ganditi si voi o data cu mintea ca dupa cand cresteti o sa va ajute si realizati ca e un joc, nu primesti bani pentru posturi in real, nu iti cumpara ai tai un PC nou de gaming unde poti avea in sfarsit 100 fps si nici nu poti baga in curriculum ca tu ai obtinut 10 FW la membrii din 69 Pier Mobs. Toate astea sunt irelevante in viata reala, si trateaza jocul ca atare. Distrati-va, injurativa dar intr-un final acceptati si respectati munca altuia.

 

Ca sa vedeti unde se ajunge, priviti report-ul ce mi l-a facut Stinky (http://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/14990) ca am fost pe margine la turf si trageam. Bai geniule, tu esti copac sau floare? Nu vezi ca eu trageam in voi ca prostu si nu imi dadeam seama ca nu sunt pe turf? Am reintrat, am fost omorat, nu ati pierdut voi kill-ul. Ah pardon, te oftici ca tu l-ai pierdut. Nu-i bai, ai o viata intreaga inainte sa mai faci un kill. Oricum best-ul il ia zeama.

 

Dupa toate injuraturile, dovezile de inumanitate, ura si dorinta de a vedea pe vecinu cu picioarele amputate, dupa toate aceste lucruri, voi sunteti cei de pe facebook si alte retele de socializare ce pun #RIPColectiv si isi pune la avatar steagu frantei. Va felicit, geniilor.

 

P.S: sper sa aveti reply-uri inteligente, ca am incercat sa fiu om cu voi, si sa nu doveditii din nou incapacitatea voastra de a purta un dialog normal, deja eu sunt satul de toata porcaria asta intre ELC si 69

Ne faci pe noi copii de 15 ani, ne inveti tu ca asta e decat un joc, ca noi nu gandim cu capul, dar tu la asazisi 21 de ani (nolifer) te lauzi ca bagi bani in joc, si ne spui noua sa gandim cu capul? Uite-te la tine boss, ca te faci singur de ras
Link to comment
Share on other sites

Asa cum am zis si in joc,este debandada mult prea mare la waruri . Crank si muzzy,sunteti conducatorii acestei factiuni,impuneti'va in fata membrilor . La waruri cand vedeti ca incepem sa pierdem dati togfchat si spam cu coordonare . Am cautat prin calc si am gasit un filmulet,legat de coordonare . Spam continuu,asta e singura sansa pe un turf greu,daca lasi membrii sa faca ce vor paletele vor merge in ei si le vor da runde aiurea ( vezi azi scoruri de -1000000000000000000 ) . Incepeti sa acordati sanctiuni pentru neascultare ordin la 2-3 prostani si o sa vedeti cum vin toti la backup dupa . Uite exemplul,sa nu ziceti ca vorbesc aiurea : https://youtu.be/FzPX_rKwjAw

Edited by AT RaduMamii
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.