Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Azi 11/12/2013 ora 19:45 sa fiti in HQ pentru war, cine lipseste fara cerere de invoire va primi Faction Warn!



SA ASCULTATI DE ZARZARE SI AUDI CINE NU ASCULTA SI FACE CE VREA VA PRIMI FW.




@@Rogozoviki, nu fa posturi cu salut,etc noapte buna etc o sa fi sanctionat in joc,postati chesti care nu pot fi spuse pe /f si doriti ca toti sa le vada, noapte buna o poti face si pe /f


Link to comment
Share on other sites

Salutare. Ce mai faceti?

Am vazut ultima demisia si mi-a venit sa plang.X_X Oameni buni daca ati intrat aici pentru rank sau pentru salarii, nu ati intrat unde trebuie. Gang-ul nu se bazeaza pe salarii si rank up, ca in factiuni pasnice, se bazeaza pe CASTIGAREA DE TURFURI.

Daca intrati pentru bani, mai bine va dati demisia si mergeti in Tsar Bratva, daca intrati pentru rank up, mai bine va dati demisia si plecati in factiune pasnica.

Salpa!

Link to comment
Share on other sites

@AUDI RS8, - you cant give me FW for worst score! you cry and hide and play! so please behave! You cant give me FW for worst score! its not in the rules! I wont like to post Rozay! So think about it once again! Dont use your power, you anyways dont play war! you do nothing, you cant even give a single fvr! everyone knows that but they dont tell you! I accept if its fine of some sum, but FW is not allowed! I will take actions if so!

Edited by zKe mONKS
Link to comment
Share on other sites

Deci nu va oblig sa veniti la war sau la antrenament dar va cer ca macar sa aveti bunavointa sa postati la Pass request,nu pentru mine ci pentru colegii care isi fac timp si vin la antrenament.

Lucianon ,dRyNcVoDcKa ,andrey09 ,Mr.kassadin ,zke.monks ,Mr.andrew aveti pana miercuri la ora 22:00 sa depuneti in hq 5,000$,cine nu face acest lucru va primi FW.

boolean,keyboard4 aveti pana miercuri la ora 22:00 sa depuneti in hq 1,500$ pentru intarziere la antrenament in caz contrar FW.

 

De acum inainte la fiecare war se va face ss cu membri la ora 19:55,cine nu va fii in ss sau cine va intarzia si nu ma va anunta in jos sau pe forum va primi FW,repet nu va oblig sa veniti la war nu ma deranjeaza daca nu veniti dar macar sa aveti bunul simt sa postati la invoiri,atat.

Deasemena puteti avea orice job doriti mai putin in zilele de LUNi, MARTI,MIERCURI, JOI si cand avem ANTRANEMENTE SAU SEDINTA.DACA LA WAR NU AVETI JOBUL DE ARMS VETI PRIMI FW.

 

ENG:

From now, on every war day we will make ss with the members at 19:55 members who will not be in ss or who will be late and wont announce in game or forum will get FW, I repeat do not require you to come to war I do not mind if you wont came to wars,but just have the common sense to post at pass request.

 

 

o sa inchid topicul de discutii ca sa intelegeti si sa bagati la cap ce v-am spus.

Edited by Rozay
Link to comment
Share on other sites

Maine 16/12/2013 ora 19:45 sa fiti in HQ pentru war, cine lipseste fara cerere de invoire va primi Faction Warn!


Cine va intarzia este obligat sa ma anunte ori pe forum cu 1 pm ori in game si v-a primi o amenda de 3,000$ daca nu m-a anuntat din timp,iar cine nu vine v-a primi FW


Link to comment
Share on other sites

@@Kassadin, Uite skin-ul de care îţi ziceam

vtaQppt.png

 

#daubinesalpa

 

 

Ni ma la el, inainte sa-ti dau cu "pamant in cap" , iti spun ca e cam prea misto pt tine, skin'ul asta de Rydder :)

@ Check server announcements. IEIBANPA. Ne vedem in ianuarie, la Dristor.

Link to comment
Share on other sites

 

AZI 16/12/2013 ora 19:45 sa fiti in HQ pentru war, cine lipseste fara cerere de invoire va primi Faction Warn!

Cine va intarzia este obligat sa ma anunte ori pe forum cu 1 pm ori in game si v-a primi o amenda de 3,000$ daca nu m-a anuntat din timp,iar cine nu vine v-a primi FW

 

Edited by Rozay
Link to comment
Share on other sites

Sorry for yesterday :| I was really pissed when keyboard told i was shooting my own members! I didnt do any such things :/ That made me angry and daniel without knowing who is he blamed me which made me more angry! :/

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa!

Din păcate, astăzi n-am avut chef de liceu şi am zis să stau pe acasă. Mai dau o tură pe forum şi mă duc la cumpărături.

#salpa

 

Buna dimineata colegi!

Tin sa va fac un anunt: Echipa de asasini recruteaza 2 membrii ( poate va intereseaza :)) ).

Păcat că recrutezi doar rank 2+ :))

Link to comment
Share on other sites

Neata lume!

Am intrat sa imi platesc amenzile si dupa plec la liceu..ne vedem diseara, bafta!

Bună dimineaţa!

Din păcate, astăzi n-am avut chef de liceu şi am zis să stau pe acasă. Mai dau o tură pe forum şi mă duc la cumpărături.

#salpa

 

Păcat că recrutezi doar rank 2+ :))

Cat bulan...

Link to comment
Share on other sites

N'seara colegi, se pare ca in aceasta seara o sa activam fara lider, insa sper sa ne descurcam.

Daca o sa fim de la 20 de membrii in sus online o sa dam attack, daca nu o sa facem o activitate.

P.S. Va reamintesc: "18. Membrii gang-ului pot detine orice job doresc mai putin in zilele de luni,marti,miercuri si joi , si la activitatile anuntate cu 24 de ore inainte, sunt obligati sa detina jobul de arms dealer,cine nu are jobul de arms dealer in cazurile mentionate mai sus va primi FW" Asa ca aveti grija sa nu va treziti cu FW aiurea :)

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna El Loco Cartel, maine sper sa fim mai multi si sa ne descurcam mai bine la war-uri. V-om folosi strategia acea ... =:)

Pentru cei care vor sa faca bani pe internet doar dând click-uri: make_money_250x250.png

Pentru nelamuriri PM.

Edited by Zarzare
Link to comment
Share on other sites

Azi 18/12/2013 ora 19:45 sa fiti in HQ pentru war, cine lipseste fara cerere de invoire va primi Faction Warn!





SA VA STERGETI ABSOLUT TOATE MODURILE CLEO DIN GTA,INCLUSIV SNOW MOD SAU ALTE MODURI ETC.


DELETE ALL YOUR CLEO MODS FROM GTA,INCLUDING YOUR SNOW MOD OR OTHER MODS ETC.


Link to comment
Share on other sites

Salutare, dupa cum stim acest topic este facut pentru +1, asa ca..... hai sa ii dam valoare.

Tin sa va reamintesc ca echipa de asasinii recruteaza, rank 2+, blablabla.

Oare sunt chiar asa naspa de nu vrea nimeni sa intre in echipa mea? :-?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.