Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Rozay, Nebun Nasu K si astia sa ne faca asta.. macar sa avem voie cu moduri de arme, digihp.cs ( hp in cifre ) si radar patrat.. nasol frate... macar poate acum nu o sa mai fie codati :))

 

 

 

 

# Ce faceti? Plictiseala prin game.. eu ma duc pe-afara. ne vedem la warr-uri, salpa.

Link to comment
Share on other sites

@@Rozay, Vise rozay, vise..

Ati tinut post?

Eu pot sa spun ca nu este un post ocazional, pentru ca divulgaritatea umanistica a unui om s-ar putea retusa pe un blastom al nonsalantei nonconformistice intru Jean Calvin. Numai ca aceasta republistica interumana s-ar putea repudia pe un anumit tronson umanitar. As vrea ca totul, in aceasta zi a unui prohod pe care divinitatea interumana se putea codifica o impartasanie pura, s-ar putea restructura pe un anumit disconfort plurirenascentistic umanitar. Eu am venit ca sa confirm, sunt intr-o urbanistica, intr-o cazuistica medicala a unui univers transvers si am luat aceasta impartasanie intr-un situs inversus, intr-un nonsalant subunivers intru Jean Calvin. Si nu stiu daca dumneavoastra aveti pledoaria ca sa imi oferiti aceasta continenta parasinusoidala pe care niciodata acest univers situs inversus s-ar putea reconstitui.

Edited by Frogster
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata. Probabil toata lumea doarme, in timp ce eu sunt un no-lifer si stau numai in game :D.

Bună dimineaţa!

Acum m-am trezit şi eu, mănânc ceva şi plec prin oraş. Succes celor care încă se mai duc la şcoală / liceu.

 

#daubinesalpa

 

@, Sunt Patriarhul armelor :):) :)

 

 

Eu am fost la scoala, am stat o ora si m-au trimis acasa :)).

@, #daubinesalpa

Link to comment
Share on other sites

@, #tudairausiamincheiatdiscutiasalpa :))

 

 

 

# Ce faceti copii? Ce plictiseala.. vreau warr-uri <3. Aseara 2 warr-uri le-am pierdut la o diferenta mai mica de 10 puncte .. am avut 11-8 si 9-5 .. chiar asa ghinionisti suntem.. in seara asta rupem.. sa speram :))

 

 

# Ne auzim prin game. pwp

Link to comment
Share on other sites

@, Si eu am stat 2 ore azi la scoala degeaba.. am luat o Timisoreana si 3 cutii de pizza si am ascultat niste manele eu cu niste baieti, am dat la maxim sa rasune-n difuzoare :)) <3.

 

 

# Ce faceti? Azi rupem, ă? Ce ziceti. Hai, normal ca rupem.. speram. :))

 

 

# Ne auzim in game. pwp

Link to comment
Share on other sites

'Neaţa fosti colegi... aseara dupa cum stiti am fost verificat cu Team Viewer de Teylo si Moartea...bineinteles dupa multa cearta pentru ca nu imi mergea Team Viewer, ba aveam alta versiune sau nu stiu ce :)). A aparut Moartea si lui ii mergea, s-a uitat la mine in PC si a cautat Renko sau aim sau alte chestii in folderul GTA -> Cleo. Cand a intrat in samp a vazut ca Cleo rula dar fara nici un program, adica aveam doar HP in cifre care nu cred ca ajuta cu ceva la war. Dupa toate acestea, a decis sa primesc /uninvite din ELC pentru ca am avut mod cleo la war...macar m-a lasat sa termin acea zi de war, bineinteles cu niste scoruri bune :)).

 

Cat timp am stat in ELC, 1 luna si 10 zile, m-am simtit foarte bine, chiar daca nu aveam teritorii, eram un colectiv si ne simteam bine, turfurile au fost puse doar pentru a ocupa timpul mafiotilor... bine ca te simti si satisfacut cand ai cateva turfuri. Dar voi sunteti inca in timp de dezvoltare, intr-o buna zi o sa fiti si voi ca Avispa, cu multi de rank 4, membrii buni si intelegatori. SF PORTOCALIU EVER!

 

Eu am sa ma retrag pentru ceva timp intr-o factiune pasnica, poate ne vom revedea candva.

 

 

# Va urez bafta pe mai departe, sa cuceriti multe teritorii si sa ascultati de Zarzare si de Rozay, si sa nu mai trageti in colegi la war sau aiurea dupa ciori, dati in ei si le scade HP-ul.. sa fiti uniti si sa-i bateti pe nabi ca stiu ca puteti..stiu ca si eu ma mai duceam rambo da' am facut si scoruri bune, check " Prezenta war ".

 

 

# Va pwp.

 

#daubinesalpa

Edited by StrumF 13
Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa!

Acum m-am trezit şi eu, mănânc ceva şi plec la fotbal. Au început să cadă pe capete codaţii din Avispa, tristuţ, foarte tristuţ.

 

@, Trebuia să ştergi folderul CLEO în întregime. În fine, mult succes în continuare, ai fost un coleg de treabă.

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Ioi, e ora pranzului, parcaa imi vine o pofta de un soricuut ##

@ Hey hey hey, a venit vacanta iata'ne spaland faianta ##. Sper sa fie o vacanta traita cu o relaxare maxima, cu toate ca pt mine unu'..cred ca se va duce la vale pe partiee :(.

@ Mnoff, pfff daniel mai dai pace poeziilor amoroase, si hai diseara la un battle pe live,...no no il facem sa se simta prost pe blue :-S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.