Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Ultimul meu post aici, sper sa nu imi dati report !
Bafta tuturor, o sa imi fie dor de toti nabii de pe /f sa facem spam sa radem sa una alta.

Sper sa aud de bine de fiecare cand voi revenii, sa va vad oameni mari si realizati !
Sa va impliniti visele ba si sa nu fiti nabi ca mine !
Vreau sa vad SF Portocaliu !
Sa rupeti Avispa pentru mine si sa ajungeti cea mai buna mafie !
Succes tuturor !
Va pupa fratele Boolean !

Link to comment
Share on other sites

O sa-mi fie dor de tine Boolean...

 

Acum imi vine sa te injur pentru faptele facute , dar fiecare din noi gresim.

 

Probabil te-ai enervat ca nu poti scoate pe + fiindca suntem cam putini in gang.

 

Succes mai departe prietene! Poate ne mai auzim pe skype.

Link to comment
Share on other sites

Ultimul meu post aici, sper sa nu imi dati report !

Bafta tuturor, o sa imi fie dor de toti nabii de pe /f sa facem spam sa radem sa una alta.

Sper sa aud de bine de fiecare cand voi revenii, sa va vad oameni mari si realizati !

Sa va impliniti visele ba si sa nu fiti nabi ca mine !

Vreau sa vad SF Portocaliu !

Sa rupeti Avispa pentru mine si sa ajungeti cea mai buna mafie !

Succes tuturor !

Va pupa fratele Boolean !

Imi pare rau ca s-a ajuns la asta:|. Sper sa ne revedem cu bine, tzuc :*, sa ai grija de tine.Suna-ma in game pe RPG1

Link to comment
Share on other sites

Salutare Membrii ai El Loco Cartel,de astazi sunt noul vostru coleg,! Sper sa ne intelegem bine,sa castigam turfuri ,si altceva ce as putea sa zic? Multa bafta tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Salutare Membrii ai El Loco Cartel,de astazi sunt noul vostru coleg,! Sper sa ne intelegem bine,sa castigam turfuri ,si altceva ce as putea sa zic? Multa bafta tuturor!

 

Salut si bine ai venit in El Loco Cartel! In viitor vrem sa vedem cat esti de LOCO si sa speram ca alaturi de tine, un nou membru al acestui gang, o sa facem ceva pentru a lua macar un sfert din San Fierro!

Link to comment
Share on other sites

Salutare Membrii ai El Loco Cartel,de astazi sunt noul vostru coleg,! Sper sa ne intelegem bine,sa castigam turfuri ,si altceva ce as putea sa zic? Multa bafta tuturor!

Bine ai venit , sper sa ne intelegem ok si sa gasesti niste colegi de treaba :)

Link to comment
Share on other sites

Sincer mi-ar placea mai mult acest gang daca am fi mai activi si am vorbi mai mult pe [/f]. Trebuie sa fim uniti orice ar fi. Haideti sa incercam sa organizam evenimente intre noi si sa comunicam mai mult. Asa putem lega niste prieteni pe care nu le vom uita prea usor. O seara faina va doresc.


Link to comment
Share on other sites

Meritul nu este numai al meu , este al nostru ! Fiindca de fiecare data cand venea avispa cu cate 3-4 heli-uri .. reuseam sa ii curatam! Asta inseamna munca in echipa! I-am dominat tot warul ! Vreau asa si maine , si nu doar pe hotel , vreau pe HQ , si pe toate turfurile!

Link to comment
Share on other sites

 

Marti( Astazi ) 17/02/2014 ora 19:45 sa fiti in HQ pentru war, cine lipseste fara cerere de invoire va primi Faction Warn !

Tuesday( Today ) 17/02/2014 time 19:45 be in HQ for war, who wont come and don't make a pass request will get Faction Warn !

Note: The time( 19:45 ) is the server time shown in-game in the right corner. For other countries( not Romania ), it might vary.

De asemenea, va reamintesc faptul ca trebuie sa postati evidenta warurilor, cine nu posteaza primeste Faction Warn.

Mai aveti timp pana la terminarea warurilor din aceasta seara.

 

 

Astept evidentele voastre! Scoruri mici, mari nu conteaza, asa putem indrepta situatia si sa mergem pe o panta ascendenta, pentru ca asa vom sti la ce capitole suferim.

Edited by 4FS CrazyFrog
Link to comment
Share on other sites

@Exteel Multumim de urare . Sa aveti o zi buna dragi membrii Elc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.