Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Starked,Salut salut, pai o sa luam daca ascultati de rank 4+ si in special de lider. Astazi probabil vom fii atacati pe HQ,asa ca sa ne pregatim dinainte sa urcam pe la :55. Si inca ceva ! Sa stie toti asta,cand vedeti ca avispa e pe HQ,si nu putem sa-i luam de jos. Si eu strig pe /f sa urcam in heli sa mergem peste ei sa ii curatam,voi nu veniti cate 10-20. Veniti cate 4 ca sa nu explodam pana sus.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu Prece ca ai luat ban :(. Asta e ...

 

Am facut o cerere la News Reporter pentru a da un anunt de 40 de ori (pachetul maxim) care sper sa ne ajute pe viitor!

 

2bW5pmu.jpg

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu Prece ca ai luat ban :(. Asta e ...

 

Am facut o cerere la News Reporter pentru a da un anunt de 40 de ori (pachetul maxim) care sper sa ne ajute pe viitor!

 

2bW5pmu.jpg

 

Interesant Silviu , dar mai bine ai modifica acolo sa le dea si cand esti offline ... pentru ca poate nu intrii tot timpul...si stai linistit,si eu am facut un pachet si nu ne-am inmultit.

Link to comment
Share on other sites

Si uite ca s-a dovedit a fii o greseala . Nu trebuie invinovatit William pentru nimic , toti facem greseli , tot ce conteaza este ca nu l-am pierdut pe GGhrtTT .

 

Si uite ca s-a dovedit a fii o greseala si banul meu de o zii , diseara vorbim la waruri .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.