Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Urat din partea lor. Stateau exact unde ne spawna cand dadeam /exit si mie cel putin dupa 4-5 secunde imi apareau si pana atunci eram mort sau daca apareau mai repede, avea fiecare in parte clepsidra ca si cum ar sta AFK si trageam degeaba ca nu le scadea HP si iar mort. Nu stiu daca e abuz sau nu dar era greu sa omori pe cineva.

 

URAT URAT URAT!

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine colegii mei , pentru turful de aseara incet incet ne ridicam , si sa speram ca vom ajunge sa ne batem cu ei pe tot SF-ul . Pacat ca nu am fost aseara sa savurez si eu victoria dar o savurez aicea cu voi !!!!! Power_is_in_our_hands.png

Edited by FaMe Gold TiCkeT
Link to comment
Share on other sites

Salut sunt noul vostru coleg Mihai[K] sper sa ne intelegem cat mai bine si sa fac un scor cat mai bun la war sa nu va trag in jos sau sa va dezamagesc. O zi buna si un wekend placut la toti

Link to comment
Share on other sites

Salut sunt noul vostru coleg Mihai[K] sper sa ne intelegem cat mai bine si sa fac un scor cat mai bun la war sa nu va trag in jos sau sa va dezamagesc. O zi buna si un wekend placut la toti

Bine ai venit wa, sper sa te acomodezi, weekend placut si tie, ne auzim cand ne-om auzi..

Link to comment
Share on other sites

mda... habar nu am ce sa mai zic :( a plecat si precen nu mai e nici fratele meleu inima de leu google sunt curios cine mai urmeaza... pacat incet incet ne ridicam

Edited by NO1GmbH
Link to comment
Share on other sites

Salutare ! De azi sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine si sa realizam multe impreuna !

Salut ! Bine ai venit in El Loco Cartel!

 

Eu nu cred ca pot intra in seara asta.. Si daca e sa intru o sa stau putin. Am fost azi la fotbal si s-a intamplat ceva grav cu piciorul si mana mea dreapta. Welcome celor noi !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.