Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata ELC! Este duminica dimineata, 00:09, eu sunt in picioare si gata pentru o zii noua! Ou Ye.

(TROLOLOLOLOLO)

 

ON: Careva on pe samp acuma? E plictiseala maxima.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ELC! Este duminica dimineata, 00:09, eu sunt in picioare si gata pentru o zii noua! Ou Ye.

(TROLOLOLOLOLO)

 

 

ON: Careva on pe samp acuma? E plictiseala maxima.

Neata kente,din pacate sunt pe tableta,intru mai incolo in game

Link to comment
Share on other sites

Ne auzim Azi plec in moldova sa petrec Pastele ne auzim cand vin Si aveti grija ca imi aduc si Pc-ul de acolo deci nu lag nu probleme Rocco_Mancini Best member 50-1 Pasteti fericiti!! Distractie placuta si mai subtire cu alcoolu!! Rogoz ma duc sa iti aduc mielu!! :):*

Link to comment
Share on other sites

 

Astăzi în data de 15.04.2014 la ora 20:00 să fiți în HQ pentru antrenament, în caz contrar veți primi faction warn. De asemenea vreau să vă aduc la cunoștință faptul că în cursul acestei săptămâni vom avea antrenament zilnic, iar prezența va fi obligatorie!

 

 

 

Cine se va prezenta la războaie în decursul zilelor ce urmează va fi sancționat cu demitere!

 

Luați aminte și băgați la cap!

Link to comment
Share on other sites

Se pare că acesta este ultimul meu post aici, orice început are și un sfârșit. Am încercat să creez un colectiv unit în cadrul căruia să se poată discuta orice, exact cum scrie și în regulament. Se pare că unii nu au prins ideea și cum zicea Allen "mare grijă la sifonari", am fost și eu victima acestui tip de "om" ca să îi zic așa. Ambiția mea a fost aceea de a cuceri tot SF,dar se pare că nu am reușit decât să iau maxim 6 turfs. Sper ca voi să duceți mai departe această dorință a mea și ca în acea zi în care se va întâmpla asta să vă gândiți și la mine. Vreau să vă spun că nu este bine să vă schimbați mentalitatea și modul de a gândi, doar din cauza unor indivizi și tipare proaste și atunci când pierdeți să o faceți cu onoare.

Pe final, aș vrea să mai adaug faptul că nu vreau să vă mai gândiți atâta la ce poate face facțiunea pentru voi (salarii, faimă, etc.) ci să vă gândiți voi la ce puteți face pentru El Loco Cartel pentru a o ridica acolo unde îi este locul!

Mulțumesc tuturor pentru sprijinul acordat, aici am petrecut cea mai frumoasă perioadă a mea alături de voi și am format multe prietenii.

Best-urile mele în El Loco Cartel: http://imgur.com/a/VNOao

Remember El Jefe Zarzare!

Edited by Zarzare
Link to comment
Share on other sites

Zarzare sa fi sigur de asta. A fost o onoare sa fiu membru El Loco Cartel sub conducerea ta si sper ca o sa ducem la bun sfarsit aceasta misiune de a cucerii tot SF-ul. Mult noroc in continuare.

Edited by BS Nerzul
Link to comment
Share on other sites

zarzare sa fi sigur de asta. A fost o onoare sa fiu membru El Loco Cartel sub conducerea ta si sper ca o sa ducem la bun sfarsit aceasta dorinta a ta de a cucerii tot SF-ul.

ai fost un lider de nota 10+

bafta mai departe a fost o mare onoare sa te am lider si sa pot sa te ajut cu tot ce am putut

Link to comment
Share on other sites

Da bravo , est baiat tehnic , sunt suparat pe tine!

Oricum vreau sa imi zici ce te-a determinat mai mult.

 

Dorinta ta e lege pentru noi.

 

Remember Zarzare.

Edited by MF Rogozoviki
Link to comment
Share on other sites

@@Zarzare, succes pe viitor in tot ceea ce iti propui. A fost o onoare sa fiu membru al acestei factiuni sub conducerea ta. Imi cer scuze inca odata pentru toate momentele in care te-am batut la cap sau te-am enervat, nu voiam sub nicio forma sa fac asa ceva. Sper sa ne reintalnim, candva, in aceeasi factiune. REMEMBER EL JEFE ZARZARE!

Edited by Sec
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.