Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@Zarzare, Imi pare rau ca ai ajuns sa pierzi liderul pentru niste copii care nu au ce face altceva decat sa stea cu mana pe f8 si de a da pm-uri cu gandul ca asa se va uita cineva si la ei, insa se inseala amarnic. Te stiu de cand era Snizel lider, dupa ce a lasat el functia si am fost numit eu lider elc, ai ramas sa ma ajuti alaturi de mai multi membri si nu ai preferat chestia mai usoara de a-ti da demisia cum au facut-o multi cand am luat lider. Desi nu ne cunosteam chiar atat de bine pe atunci mi-ai dovedit ca esti o persoana de incredere, ceea ce gasesti destul de rar acum pe server, majoritatea au doua fete si cum gresesti cu ceva fac tot posibilul sa te dea jos. Dupa cum ti-am zis si in game, nu-ti mai fa nervi pentru niste copii si pentru un amarat de joc, care pana la urma nu ne aduce nimic bun in afara de distractie (daca o pot numi asa pentru unii oameni frustrati ca cel care a dat pm).Mult succes si felicitari pentru ce ai facut in El Loco Cartel. :)

Edited by alecsu
Link to comment
Share on other sites

Salutare El Loco Cartel, sincer nu am ajuns sau nici macar nu il cunosteam pe Zarzare, dar dat fiind faptul ca a avut incredere in mine si mi-a acordat o sansa in ceea ce priveste intrarea mea in acest gang, mi-a lasat o impresie destul de buna. Cei drept am prins putin din "domnia" lui si mi s-a parut destul de cumsecade. Oricum mult succes Zarzare si imi pare rau pentru ca ai pierdut liderul. Si asa ca o completare alecsu are mare dreptate, din primele 20 de minute ca un El Loco am sesizat acelasi lucru.

 

P.S: Sper sa scapam de acesti murderi ai limbi romanii si loveri ai f8-ului, poate vom avea norocul de a avea un lider la fel de bun sau poate mai bun ca Zarzare!

Link to comment
Share on other sites

@ Iesi wa de aici, n-ai alta treaba, ordinarule :))

@ Schimba-ti freza aia, ca esti tare urat >:P..

ps: bafta wa zarzare, nu pot sa zic prea multe despre tine pentru ca nu te cunosc asa bine, pot sa spun ca ne-am imprietenit cat de cat... doamne ajuta.

Link to comment
Share on other sites

@, Noapte buna.

Cu Zarzare am reusit cea mai mare performanta ELC, am cucerit 6 turfuri din care 2 in Los Santos.

Sa-l tineti minte de baiatul asta, se nasc 1 la 1.000.000 si unii au dat cu picioru in treaba lui...

Link to comment
Share on other sites

@Nutlline fugi ma cu criticile tale, daca si tu ma critici, tu iubirea mea paroasa! Mancami-ai freza pubiana! (crying!)

@Andrew iti schimb eu dentitia de lapte daca mai comentezi! (kissing Andrew).

 

P.S: Saluti El Loco Cartier, ce faceti? Oricum stiu ca nu imi spuneti asa ca va zic ce fac eu, ma duc sa fac cuparaturile de Paste, termin de facut curat si poate ne auzim in game. Samanta unde mergi la Inviere?

Link to comment
Share on other sites

Hei El Loco Cartel am si eu cate ceva de spus:

In primul si primul rand, felicitari lui CrazyFrog pentru noua titulara, sper sa faci treaba buna si sa duci aceast Gang pe culmile apogeului. Sper sa am norocul de a fi cat mai mult timp membru al acestei "familii" si de asemenea sper sa ne conduci un timp cat mai indelungat. Noi ne cunosteam mai de demult si stiu ce baiat bun esti! Felicitari inca odata si iti garantez ca te voi sustine atat timp cat vei considera ca ai nevoie de ajutorul meu.

 

In al doilea rand Welcome Sisu, sper sa faci treaba buna si sa ne inteleg bine.

 

In ultimul rand Un Paste fericit tuturor sa vi se implineasca toate dorintele si sa aveti parte de sanatate fericire si dragoste!

 

P.S: Sa mancati mielu si ouale cu pofta! (laugh).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.