Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cate posturi Doamne. Asa e romanul, cand ii e bine cuiva incearca sa-l doboare folosindu-se de orice mijlloace :(

 

Mezen ala din 69 ar trebui sa-i dea statut de cameraman pentru ca face pe zi cate 5-6 posturi :-q

El in loc sa isi ajute echipa sta chiar la marginea turfului si asteapta o greseala din partea noastra s-o filmeze. Vai si amar!

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, @, @, @, @, @@i7 DauMagie, @, @,

Lista continua, dar mi-a fost lene sa va mentionez pe toti :)

 

Baietii de mai sus sunteti traumatizati de ce patiti la waruri si va puneti pe posturi ? Toata ziua spuneti "DauMagie, DauMagie" dar la waruri stati pe marginea turfului si faceti video ca tragem in voi. Si unii ca sa va descarcati => Mezen, Adolfe si Tinitou veniti la HQ la noi sa faceti DM ca sa aratati ce ? Vorba unui coleg, va bateti in piept pe burta goala cu 0 turfs. Stiti ceva ? Eu oricum o sa fiu demis cu 3/3 FW din cauza voastra (baietii cu camera) si ma doare fix in PIX de voi. Colegii mei va vor da traume la waruri de o sa va lasati de samp. Vine vara ... nu o sa stau sa imi fac nervi cu toti copiii la waruri in loc sa ma distrez (plaja, cluburi etc.)

 

 

69 Pier Mobs = Cameramani. Nici de cum mafioti :)

Respect am doar pentru @@MyAir, el este un baiat bun si cauta mereu sa evite conflictele.

 

El Loco Cartel - Va pup pe toti fara nici o diferenta si dati-le traume :*

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

@,

Stai linistit ca ai fost miezu acolo :)))

Fata de soparla =)))

Ai vrea tu sa arati ca mine bai putza moarta :))) (hai da-mi report pentru limbaj, juma' de buletin ce esti)

Pune si tu poza cu tine la avatar nu cu pasarica aia. Frumosule :*

 

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Mor cand vad atatia NABI in 69.tot ei vin la noi la hq si cauta scandal si tot ei fac post pt DM.Un alt nab este Heat0n care se baga ca musca in lapte pe forum unde i-am facut post lu MyAir pt nesanctionare membru,el mi-a facut post pt limbaj :))) dar dupa acest post vroia multumiri http://postimg.org/image/djnghkkd5/ .Stau si ma gandesc oare nu se vad ce penibili sunt?Au ramas in fundul gol,nici HQ nu au si tot sunt tari in posturi...

 

Link to comment
Share on other sites

Da google cum ai zis si tu,MyAir e un baiat de nota 10. Dar frate pacat ca a bagat niste nabi in 69, si apropo de mezen.salaawi ala :))), era ieri omu cred ca stat vreo 12 minute langa mine la marginea turfului, el si cu inca unu din 69 de rank 1.... Pai cum ba frate mai ai un turf si in loc sa tii cu dintii de el tu stai nemiscat si filmezi ? :)) ziceti si voi acuma ? Astia is buni de tinut in gang? Specimenele astea?

Edited by ctn77
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca nu vom mai fi colegi , pt ca intr-un moment de nervi de la warul cu Avispa m-am enervat si am descarcat aimbot pt ca nu se mai putea erau cativa care mi-au dat 3/3 si erau 5-6 pe turf si erau imprastiati si vinea fata in fata si 3/3 asta este . BAfta la cucerirea SF-ului sf portocaliu . Voi reveni dupa unban si nu voi mai face aceasta greseala de a baga aim la nervi.

Link to comment
Share on other sites

R3 bajeti sa nu va puna cineva sa va uitati la report member ca sunt 2 pagini :)). Deja astia nu mai vin la war vin pentru post trebuie facut ceva nu stiu ce dar asa in fiecare zi cate 2 pagini de posturi e aiurea tare... SF PORTOCALIU :D:X

Link to comment
Share on other sites

Ce pățești dacă îl ataci pe GGhrtTT

 

 

 

 

 

 

//a consumat săracul 2 încărcătoare de AK-47 încercând să mă omoare ( eu fiind LOW ), și au pretenția la turfuri, hahah.

Link to comment
Share on other sites

Salutare all, am lipsit ziua de ieri, am avut ultimul sunet si am fost putin in Aut. Welcome Drw vad ca esti din Moldova, sper sa ne imprietenim .

Link to comment
Share on other sites

@, @, @, @, @, @@i7 DauMagie, @, @,

Lista continua, dar mi-a fost lene sa va mentionez pe toti :)

 

Baietii de mai sus sunteti traumatizati de ce patiti la waruri si va puneti pe posturi ? Toata ziua spuneti "DauMagie, DauMagie" dar la waruri stati pe marginea turfului si faceti video ca tragem in voi. Si unii ca sa va descarcati => Mezen, Adolfe si Tinitou veniti la HQ la noi sa faceti DM ca sa aratati ce ? Vorba unui coleg, va bateti in piept pe burta goala cu 0 turfs. Stiti ceva ? Eu oricum o sa fiu demis cu 3/3 FW din cauza voastra (baietii cu camera) si ma doare fix in PIX de voi. Colegii mei va vor da traume la waruri de o sa va lasati de samp. Vine vara ... nu o sa stau sa imi fac nervi cu toti copiii la waruri in loc sa ma distrez (plaja, cluburi etc.)

 

 

69 Pier Mobs = Cameramani. Nici de cum mafioti :)

Respect am doar pentru @@MyAir, el este un baiat bun si cauta mereu sa evite conflictele.

 

El Loco Cartel - Va pup pe toti fara nici o diferenta si dati-le traume :*

Daca iti dau trei palme tu ramai cu traume bai topitule. #MeltedRancid

Link to comment
Share on other sites

@, Ba copile tu esti Analfabet nu vezi ca scrie clar El Loco Cartel - Discuții / Discussions

(asa mare ca sa vezi bine) aici au voie sa posteze doar membrii din ELC, stiu ca si tu vreai sa faci parte dar nu recrutam nabi dupa cate vad astea din 69, nici cu deagle nu pot trage dar nici sa citeasca nu pot. #идиНаxуи

Daca vrei sa-i zici ceva exista PM.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.