Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@South Blacky07, sper sa fim si noi 30 + , dar vad ca merge bine treaba si asa

Deocamdata merge, avem waruri aproape, distanta a fost de maxim 1 turf si acolo pe auto totusi ne-au pus ceva probleme.

Cu cat avansam o sa fie din ce in ce mai greu, vedem ce facem.

 

 

------------------------------------------

 

@@AshimaPetrisor2014, bravo ba, laudati-va pe la discutii. Daca aveam mafie de codati atunci de ce nu au luat ban? Sa fim seriosi.. ce a fost a fost, numai suferiti atat. Felicitari ca luati turfuri, daca vtb sunt 20, verdant 17 si voi 41 nu vad de ce te-ai bucura cand iei un turf, respectiv un oras..

 

In fine, fiecare cu parerea lui, m-a deranjat faptul ca mi-ai insultat prietenii facandu-i codati. Seara buna.

 

------------------------------------------

 

Fratii ELC, succes maine la scoala / munca . Noapte buna

Edited by South Blacky07
Link to comment
Share on other sites

Eu ma pun la somn, noapte buna, puteti incepe a va plati amenzile cei care aveti, succes!

 

Uhm, mie mi-ai trecut best la al 2-lea war, m-ai trecut si absent si mi-ai dat si amenda =)

Edited by NUSUNTKEWL
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, eu ma pregatesc de scaoala, vorbim dupa ore, succes!

 

@NUSUNTKEWL, problema rezolvata. Eram obosita aseara scuze, daca mai intalnesti asemenea greseli ma anunti. Sa imi zici daca a mers tagu :)) ca sa stiu daca am dat bine, daca nu ajung la concluzia ca nu stiu da tag pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.