Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut, Likee, dupa blacklist se poate duce oricine alaturi de un rank 4+, nu exista o grupare de asasini, probabil se va schimba, vedem maine la sedina, si nu uitati ca dupa sedinta avem antrenament!!

Edited by ShoKaruZuZ
Link to comment
Share on other sites

Salut! Imi pare rau ca mi-am pus demisia dar nu mai pot continua cu voi din motive personale, unii le stiti, altii nu. Va doresc sa luati SF-ul, sa ascultati de Bulaie si sa ajungeti sus in [/top]. Nu uitati! Power is in your hands. Puuuuuppppppppppp. #Cari3boss #Bulaiedinamovisthuaa #Charlesbro' #[Crnab #restulpuuuppp. Baftalos!

Link to comment
Share on other sites

@,nu stiam :)))


Ma la noi la aplicatii numai respinsi :)) .. frate adica ce e asa greu sa intelegi ca nu poti aplica intr-o mafie daca nu ai rank 3 anterior... se resping 100 de aplicatii pe motivul asta si ei tot aplica .. pff :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare lume. E a 10 oara cand reinstalez samp-ul in 2 zile. E ceva necurat la mijloc. Cred ca imi lipseste ceva de cand am reinstalat windows-ul. Oricum,ne auzim la sedinta ca il fac pana atunci. Sper sa se discute de absolut orice aspect al factiunii si sa putem oferii si noi sugestii conducerii in unele cazuri.See ya there.

Link to comment
Share on other sites

@, 3 pagini de acum inainte o sa iti vedem mesajul ala :)) Bine ai venit. Sper sa facem treaba mai buna aici decat am facut in Verdant. O noua conducere,un nou inceput.

 

 

EDIT : SH@F DE PAGINA

 

Ar trebui sa folosim mai des acest topic toti,ca daia e topic de discutii..sa discutam.

Edited by PresuPusu S4F
Link to comment
Share on other sites

Va salut bajetii, am revenit si eu din concediu insa am dat peste ceva foarte grav, mi-a murit bunica-mea, mama mea a doua, azi plec ...

 

Bafta bajetii...

 

Bulaie si silviu daca ma intelege`ti si pe mine pentru 3 zile cat sunt plecat sa ma invoiti de bine daca nu asta e ma da-ti afara...bafta sa ne auzim sanatosi.

Link to comment
Share on other sites

Ba Silviu sa Bulaie vorbiti cu adminii sa nu se acorde sanctiuni pentru absenta la warurile aste din lv ls ca daca nu venim si nu sanctionati o sa primeasca liderul post de la #post-hunteri nu dau nume (Fatza).Eu unu nu vin nu o sa fug de la serviciu pentru waruri aiurea,sau macar nu mai dati attack in alte orase.

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu Charles. Înțeleg ca vreti war for fun dar totuși, pentru antrenamente avem hq, paintball, nu e nevoie sa dam war în alte orașe. Efectiv e pierdere de timp la momentul actual. Pana nu suntem 41/41 și terminam cu Sf nu merita sa mai dam atacuri altundeva, deci va rog eu. Nu prindeți Sf, nu mai dați în afara lui.

 

Edit : dacă vreți sa va impuneți, obligați prezenta maxima la war în Sf, ca altfel ne lalaim cu prezenta pe restul orașelor. Dacă eliminați atacurile din celelalte orașe, normal ca toți se vor axa pe prezenta la war urile din orașul nostru

Edited by PresuPusu S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.