Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salutare. Deseara avem war greu cu GSB, mai ales ca ei sunt 40 asa ca ar fi cat mai bine sa fim cat mai multi on. Daca facem cum am facut ieri avem sanse sa ne pastram turful. Astea fiind spuse, va doresc o zi faina.

Edited by JoKeRrR cH
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua baieti, la ora 20:00 avem un war greu cu GSB chiar daca este in Los Santos avem sanse.

Haideti sa ne strangem in HQ pe la 19:45 sa stabilim exact cum facem.

 

Ascultam melodia asta acum e si pentru voi:

Edited by Weeld
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti! M-am intors si am avut o mare surpriza, 20 de membrii... Imi pare rau dar stiu ca in timp o sa ne revenim. Chiar daca suntem 20, de maine incepem iar cu activitatea (war,activitati,antrenamente).

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti! M-am intors si am avut o mare surpriza, 20 de membrii... Imi pare rau dar stiu ca in timp o sa ne revenim. Chiar daca suntem 20, de maine incepem iar cu activitatea (war,activitati,antrenamente).

Bine ai revenit. :*
Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Eu sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine. Impreuna sper sa luam macar cateva zone din SF si de ce nu, chiar tot orasul.

 

 

Welcome! Sper sa profiti la maxim de aceasta sansa.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

Vrem sa luam zone, dar, nu prindem atack? Aiurea.

 

A fost doar o intamplare ca nu am prins attack, ceasul era :33 si nu puteam da attack. Dupa cateva minute cei din GSB au dat in LS pe Avispa.

Link to comment
Share on other sites

 

A fost doar o intamplare ca nu am prins attack, ceasul era :33 si nu puteam da attack. Dupa cateva minute cei din GSB au dat in LS pe Avispa.

Eu am fost pe faza si la si :28 deja erau date 3 attackuri :|
Link to comment
Share on other sites

Maine avem 2 waruri :

- Primul war ora 20:00:20:30.

- Urmatorul war ora 21:30-22:00.

 

Prezenta obligatorie, cine are o problema cu un motiv bine intemeiat sa faca o cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

BWAZ, posteaza la anunturi, nu aici, daca doresti poti folosi fostul meu model de postare, daca doresti...bine ca ati prins atac!

Miercuri (29.04.2015), la ora 20:00 vom avea war.La acest la acest war:
Toata lumea este obligata sa astepte conducerea în linie în HQ la ora 19:45.
Cine nu este în linie va fi considerat absent.
Nu se accepta învoiri decât cu un motiv foarte bun.
*Prezenta este obligatorie.Cine nu vine va fi sanctionat !
=================================================================================
Wednesday (29.04.2015), at 20:00 we will have war.At this war:
Everybody must wait for leadership in line in HQ at 19:45.
Who is not obeying will be punished.
You can't make invoices without a good reason.
*You must be present at all costs.The members who won't come will be punished !
Link to comment
Share on other sites

Salut, poate nu m-ati vazut, dar eu sunt noul "recluta" al factiunii. Sper sa ne intelegem bine si sa construim o adevarata familie aici.

 

Diseara avem 2 war-uri grele, contra unei mafii net superioare celei de aseara, sper sa ne descurcam bine, daca suntem multi avem o oarecare sansa sa castigam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.