Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut colegi... uitati aici un mod foarte folositor la war http://forum.b-zone.ro/topic/235386-cleoskin-changer/ Este 100% legal (Folositi /cskin 271 sau /cskin 270 deoarece skinurile astea sunt buguite...) Si mai aveti nevoie de cleo 4.3, pentru a va functiona

( http://cleo.software.informer.com/4.3/ ) + BONUS... DOVADA CA ESTE LEGAL http://imgur.com/XxjZYQc Si daca tot va arat ceva moduri, uitati si un samp.dll modificat de mine http://www.mediafire.com/download/2bvlntwfv4e4lwa/Samp.dll.rar

Edited by MR JoKenZy Legend
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, ma bucur ca in sfarsit au revenit toate la normal, mi-am scos warn-ul de pe forum, mi-a au scos log-ul de pe RPG cu ban-ul... huh, ieri nu am putut ajunge la sedinta deoarece am avut treaba in viata reala..

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

 

Ba, vedeti ca deja exagerati cu spamu` si cu post-urile scurte, fara niciun sens. Aici e factiune, daca se mai uita Rey sau Steptu sau stiu eu cine, luati atat warn pe forum cat si FW in joc. Incercati sa vorbiti lucruri legate de SA:MP, B-Zone, sau macar faceti spam la clanuri, nu aici.. Cel putin asa fac eu.

Link to comment
Share on other sites

Salut "El Loco Cartel". Se pare ca sunt un nou membru al acestui gang. O sa va spun o mica poveste care o aveam in minte inainte de a intra in "El Loco Cartel": Eu am intrat in mai multe factiuni: Southern Pimps, San Fierro Police Departament, Green Street Bloods si San Fierro Taxi. Nu credeam niciodata ca o sa intru in acest gang pe nume "El Loco Cartel". Dar acum vad ca am intrat, va urez bafta in continuare !!! :X

Link to comment
Share on other sites

Salut, de astazi sunt noul vostru coleg. Sper sa ne intelegem bine, sa facem o echipa grozava si in curand sa luam tot SF-ul.

 

Eu ma pun sa fac Arms Dealer sa fac odata skill 5 :) . Ne auzim in game, multa bafta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

no salut . eu sunt noul vostru coleg. nu va lasati inselati ca zic coleg , eu sunt noul B0$$ , am 1 lintru de valuare si magie-ntre picioare.

Link to comment
Share on other sites

@@Deea Shakira, Multumim deea , bine te-am gasit si eu sper sa ne intelegem bine.

 

@@WhYskY VIP, Salut si Welcome.

 

Buna dimineata El Loco Cartel, astazi am o zi plina, defapt toata saptamana e asa, mna ultima de scoala si tre sa trag putin tare sa rezolv cu niste medii.

 

Cu ocazia zilei de astazi, doresc sa va urez tuturor La Multi Ani de ziua copilului, si la anul pe timpul asta sa fim toti aici in fruntea clasamentului gangurilor.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@A l e x,Sunt alaturi de tine Alex,impreuna nu au ce sa ne faca.Decat separati,asa ca n-o sa stam separati.Triadele poate sa faca invoire si sa ne trimita mesaje cu scuze.Eu abia astept sa prindem HQ-ul sa ii mancam pe aia din Avispa. <3

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

 

Ba, vedeti ca deja exagerati cu spamu` si cu post-urile scurte, fara niciun sens. Aici e factiune, daca se mai uita Rey sau Steptu sau stiu eu cine, luati atat warn pe forum cat si FW in joc. Incercati sa vorbiti lucruri legate de SA:MP, B-Zone, sau macar faceti spam la clanuri, nu aici.. Cel putin asa fac eu.

 

Mi-am dat seama ca tu ai dat report, frumos din partea ta... totusi suntem colegi, desi prima oara ma gandeam la alti acum te-ai dat de gol singur..

Link to comment
Share on other sites

@, Mersi, daca apare LV si o gasesti inaintea mea te rog sa o pui la discutii <3.

 

Am dat rob, de acum astept sa ies din jail , mai fac ceva tiki si astept cu nerabdare war-ul, speram sa ii demolam pe dragoni :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.