Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Cei din Avispa se cred importanti.Eu cred ca este nevoie sa le inchidem gura deoarece oricum mai mult de 13 ani nu au si au nevoie de un nas pe acest server.Eu m-am suparat de astfel de oameni care exprima superioritate si "arfe de Magheru'".In seara asta,sper sa fie prezenta maxima la war,il voi ruga pe Bulaie sa sanctioneze fiecare jucator care nu apare la war si vreau sa avem creier,tactica si sa le aratam ca nu codurile,ci experienta te face mai bun.Eu zic ca se poate sa recapatam hq-ul si sa demonstram de ce suntem in stare,ascultam de Bulaie,stam alaturi de Bulaie si vom castiga,daca nu vom face aceste lucruri,nu vom avea nici o sansa.Nu mergeti pe premiza "Nu se poate!",mergem pe premiza "Incercam ca putem!!".Haideti Mexicanilor sa aratam ce inseamna respectul acestor pustani. Multumesc ca ati citit si sper ca ati inteles ceva.O zi frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

ba verilor scuze ca nu am intrat aseara da i se facura rau lu nevastamea da nui bai ca intru azi .

 

care e problema lu astia din avispa a dat boala in ei sau ce ?vad ca ne mentineaza pe la ei prin discutii nu au ce face?

 

is toti codati donatori acolo si fac figuri

Link to comment
Share on other sites

Salut.

 

 

 

Astazi, cat mai multa prezenta la war, sa incercam sa le aratam ca suntem mai mult decat 'pasnici', sa reusim sa ne impunem in fata lor, macar, sa creem o imagine frumoasa, trebuie sa ascultam/ascultati tot ce vi se spune pe [/f], sa jucati pentru mafie, nu pentru scor. Degeaba faci + daca pierzi waru`.

@@Madutzu99 ADM, eu sunt unul dintre 'spammerii' serverului, sau cel putin eram, crezi ca eu sunt genul care sa dau report ma? Cum poti sa crezi asa ceva? Am 3 warn-uri eu, nu vreau sa ia si altii. Am raspuns asa tarziu pentru ca nu m-am mai uitat aici.

 

 

 

 

VAND CONT ROCKSTAR CARE CONTINE GTA V, 125 LEI PAYSAFE SAU 35E CLIENT! : http://forum.b-zone.ro/topic/276092-vand-cont-rockstar-cu-gta-v/

 

Edited by rTn VAMPIRe VIP
Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca a fost binisor la war pentru inceput, adica va dati seama ca daca era in alt loc poate aveam sanse mai mari.. dar am avut si spawnkill si nah.. eu zic ca daca o mentinem asa in 5-6 saptamanii o sa avem turf-uri, dar nu e frumos din partea acelora care au lipsit..

Link to comment
Share on other sites

@@Madutzu99 ADM, A fost binisor , a fost ca un antrenament, cand o sa fim si noi mai multi o sa luam HQ-ul , acum..na...nu are nimic ne incurajam si trecem peste. Oricum , ne tineau numai in spawnkill cu tec....nici nu prea putem riposta. Tura urmatoare ne trebuie un plan mai bun, sa nu-i lasam sa se mai apropie asa tare de spawn-ul nostru, sa ii tinem spre iarba in colo, ai vazut ce bine mergea cu baricada. Tura urmatoare ne organizam mai bine si luam HQ-ul .

Link to comment
Share on other sites

@@Madutzu99 ADM, A fost binisor , a fost ca un antrenament, cand o sa fim si noi mai multi o sa luam HQ-ul , acum..na...nu are nimic ne incurajam si trecem peste. Oricum , ne tineau numai in spawnkill cu tec....nici nu prea putem riposta. Tura urmatoare ne trebuie un plan mai bun, sa nu-i lasam sa se mai apropie asa tare de spawn-ul nostru, sa ii tinem spre iarba in colo, ai vazut ce bine mergea cu baricada. Tura urmatoare ne organizam mai bine si luam HQ-ul .

 

Daca aveam mai multi de rank 4+ era alt ceva, aveau TEC si Combat, conteaza si asta, dar cu timpul vom ajunge si acolo.. pun pariu ca daca Bulaie da atak-uri vom avea sanse macar un turf sa il luam.. in viata si pierzi dar eu unu zic ca trebuie sa ne putem de acum sa mai luam si turf-uri, si sa nu mai lipsim aiurea de la war-uri.. si da in ultimul rand chiar daca faci - sa lupti in continuare... nu sa stai in hq, daca mai asculti si de lider sansele cresc, dar la noi aseara cativa dupa cum ai vazut stateau mai mult prin HQ, ma rog eu zic ca a fost BINE pentru inceput...

Link to comment
Share on other sites

Usor usor prindem si noi viata, nu vom fi cei mai buni, dar vom fi cineva. Deja avem ceva membri activi care chiar vor sa faca ceva. Si mda am pierduti cativa oameni care chiar erau esentiali... Dar e decizia lor. Sper sa fim si noi 40+ si sa dominam. As vrea ca toate gangurile sa aiba cel putin 3-4 tulf-uri asa war-urile erau diversificate nu numai RDT, Avispa, SP si mai stiu eu ce...

Link to comment
Share on other sites

@@Madutzu99 ADM, Bine zici, la ei baza e pe TEC , dar nu-i nimic, o sa avem si noi...unii au stat hq unii nu, tot ce conteaza e ca nu am renuntat dupa ce au dat 8 - 0 , ci am continuat sa atacam. Ma bucur si pentru asta ii felicit pe toti. Nu am cine stie ce cariera sau experienta in mafie, fiind prima, dar la prima impresie, nu neaparat turfurile conteaza, membrii sa fie uniti si apoi apar si rezultatele.

 

Va urez noapte buna, eu ma pun la somn sunt cam obosit.

Edited by A L E X
Link to comment
Share on other sites

@@Madutzu99 ADM, Hai ca au iesit jmk mm-urile :)) mai fa sa mai destinzi admosfera.

 

Salut El Loco , ce faceti? in sfarsit am reusit sa imi iau si eu cont premium, pacat ca doarr pentru o luna..dar mna..fac skill la arms si banuti in acelasi timp. Voi cum o mai duceti?

Link to comment
Share on other sites

Hellow! <3 Ce faceti? Eu acum am venit de la banchet si ma simt super! Manele, bautura, gagici <333 Cei mai super colegi <333

Așa puțin la banchet.... Ce clasa ești?
Link to comment
Share on other sites

Da, abia astept. Sper sa am media de admitere peste 8:60. In ultimele simulari am luat 8.80 la romana si 9,60 la mate, sper sa fiu asa de bun si la evaluare adevarata. Mda, un mic update cerere de inactvitatea o luna... Mi s-a stricat PC-ul, o sa incerc sa il repar cat mai repede, dar zic ca mai bine mai astept o luna sa imi cumpar in laptop nou, decat sa dau 400 lei si sa repar locomotiva mea cu carbuni. Sper ca o sa va descurcati fara mine, dar sper ca o sa imi repar si calculatorul...

Link to comment
Share on other sites

Succes la examen baietii, o sa treceti voi si peste asta...eu la anu' am bac, mai nasol. Dar macar scap de scoala <3

 

Salut ELC ce faceti? Azi nu am fost prea activ...am avut ceva treaba. Bafta la toti. Si o seara faina.

Link to comment
Share on other sites

da sa mai imi dau si eu cu prezenta pe aici

 

maine am oralu la romana si eu sunt pastaie dar nui bai , firmele de paza angajeaza mereu :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.