Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Va salut cu respect & bine v-am gasit ,eu sunt noul boboc al mafiei ! :)))) :)>-

Edited by ScorpioNNNN
Link to comment
Share on other sites

Nu mege sa intru pe SA-MP ...........................................

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti.Azi avem 4 waruri foarte grele daca nu o sa ascultati,dar daca ascultati vor fi foarte usor.Vreau prezenta maxima la aceste 4 waruri si vreau sa ascultati nu ca ieri!La 12:45 toti in HQ sa ne pregatim pentru waruri!Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Astazi daca o sa ajung,vreau sa fim cat mai multi si sa luam 4/4 .Cei care nu au timp de gang-uri sa nu mai intre.Ascultati si voi macar odata de Prodan-Kenzy si cei care va invata .Sper sa ne vedem la war.

Link to comment
Share on other sites

B-Olympics Summer 2015

As dori sa fac un mic anunt. Olimpiada de vara 2015 a fost mutata cu o saptamana mai devreme, astfel incat acum incepe pe 18.08.2015, adica marti. Mai multe detalii gasiti aici.

 

Multumesc pentru atentie.

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va spun ca sunt foarte dezamagit de cum ne-am descurcat azi la waruri. Am fost mai putini ca ei purf chiar daca suntem mai multi ca ei. .bmw. astept sa faci evidenta. O sa dau FW si amenzi. Asa poate o sa veniti la war.

NU MAI POSTATI CHESTII DE GENUL "SALUT CE FACETI", DEOARECE VOI FII NEVOIT SA INCHID IAR TOPICUL DE DISCUTII.

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Eu am ceva probleme cu PC-ul si il duc la reparat. Azi nu pot sa ajung la waruri. Sper ca pe maine sa pot ajunge #SFPORTOCALIU. P.S. Prodan/Crank/Toti va descurcati fara mine :*

Edited by HG AIM KenZy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.