Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Vreau sa va multumesc pentru tot ce am facut impreuna de cand sunt lider. Am reusit sa facem impreuna SF portocaliu, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne culcam pe o ureche. Vreau sa fim lafel de activi, daca nu si mai activi ca inainte, deoarece acum o sa ne indreptam spre alt oras. Mane avem war si vreau prezenta maxima. 30+ la war. Nu accept invoiri in numar mare. Maxim 2 invoiri. Cine lipseste o sa primeasca FW

Edited by HG AIM KenZy
Link to comment
Share on other sites

Bravo ba, SF PORTOCALIU, sa se oftice fetele din 69 Pier Mods, ELC cel mai bun gang din SF. Bafta, mi-a facut placere sa va ajut si sa fim colegi, bafta Prodane si tie KenZy. #PWP

Bafta si tie. Multumesc de ajutor.

Baaaaaaa, sa vad si sa nu cred :)) SF portocaliu :)) Bravo fetili :* GG Kenzule pentru ce ai facut si tie prodane.

PS: No report pls!

Multumim!
Link to comment
Share on other sites

Cei care ati iestit din factiune recent, o sa fiti scosi de la legende. Nu meritati sa fiti pe acea lista, mai ales ca unii ati stat doar 2 saptamani. Noi ne propunem sa mentinem SF portocaliu si sa ne extindem in LS sau LV. Vreau sa facem treaba buna in continuare. Cei care o sa va mai puneti demisia, o sa fie acceptata, dar nu o sa mai fiti considerati fosti colegi sau legende. Succes mai departe celor care au iesit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.