Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Astazi la waruri, am avut prezenta buna, dar vreau si mai buna maine. Nu imi place ca am pierdut warul cu GSB, aveam sanse sa ii batem. Maine daca nu o sa fim pe turf cati vom fii online (+35) o sa facem sa fie urat. Vreau sa facem treaba in continuare.

Inca ceva. Cine se poate ocupa sa faca evidenta warurilor?

Link to comment
Share on other sites

Maine, 07.09.2015, intre orele 13:00 - 15:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati"!



1.Verdant Family -Rodeo LS : 13:00 - 13:30 (defend)


2. Verdant Family - Trashmaster SF : 13:30 - 14:00 (defend)


3. Green Street Bloods- Marina LS : 14:00 - 14:30 (attack)


4. Green Street Bloods-Verdant 2 LS : 14:30-15:00 (attack)





Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !


Link to comment
Share on other sites

Felicitari ELC pentru warurile de azi. Am ceva vesti bune pentru voi. De azi inainte, asasinii ELC vor avea skin de rank 4+. O alta vezte buna am ca am redeschis topicul "IMAGINI", acolo unde puteti pune deiferite imagini photoshop, ss din joc, memeuri etc.

Link to comment
Share on other sites

Maine, 09.09.2015, intre orele 13:00 - 15:00 vreau sa fiti ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn. Invoirile se fac in topicul "Invoiri activitati"!



1. 69 Pier Mobs - 69 SF : 13:00 - 13:30 (defend)


2. Vietnamese Boys -Market LS : 13:30 - 14:00 (attack)


3. Green Street Bloods- Verdant 2 LS : 14:00 - 14:30 (deff)


4. Green Street Bloods-Verdant LS : 14:30-15:00 (attack)





Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !


Link to comment
Share on other sites

Pentru cei noi intrati in factiune, si nu numai, noi avem un grup pe wapp. Este o metoda buna de a ne cunoaste mai bine intre nii, si de a ne anunta anumite locruri cand nunsuntem in game. Daca doriti sa faceti oarte din acel grup, dati-mi PM cu Nickname urmat de numarul vostru de telefon.

Link to comment
Share on other sites

# Maine, 10.09.2015, incepand cu ora 12:45 sunteti asteptati in HQ pentru a ne prezenta la war. Absenta la war se va sanctiona cu factionwarn. Nu vreau invoiri in numar mare. #

War-urile de maine sunt:

1. 69 Pier Mobs -- Calton SF -- 13:00-13:30 (Defend)

2. Green Street Bloods -- Marina LS -- 13:30-14:00 (Defend)

3. Vietnamese Boys -- Transfender LS -- 14:00-14:30 (Attack)

4. Green Street Bloods -- Verdant II LS -- 14:30-15:00 (Attack)

Toata lumea sa detina job-ul arms dealer si materiale pe toata durata war-urilor! Cine este prins fara, va fisanctionat!

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.