Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Maine, 16.12.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la waruri. Cei care lipsesc fara o cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.



1. 69 Pier Mobs - Cartel SF: 20:00 - 20:30 (attack)


2. 69 Pier Mobs -Car Rent SF : 20:30 - 21:00 (defend)


3. 69 Pier Mobs - Foster SF: 21:00 - 21:30 (attack)


4. 69 Pier Mobs -City Hall SF : 21:30 - 22:00 ( Deffend)







! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata war-urilor. Cine este prins fara, va fi sanctionat !


Link to comment
Share on other sites

, Inteleg, acuma mai iertam, mai invoim. Insa dupa ce terminam vacanta asta, adica acuma vineri avem vacanta din cate inteleg, nu o sa mai avem warr-uri, apoi dupa ce se termina vreau sa facem ceva, acuma ca ai venit si tu si Rasta suntem mai puternici. Sa ne facem full si o sa castigam !

Link to comment
Share on other sites

Neata,ce faceti?In seara aceasta avem 4/4 waruri foarte grele si vreau 30+ ON pe /members ca sa castigam toate warurile sau macar sa ne luam HQ si sa castigam in fata avispei pe FOSTER,ok?Deci,diseara la 19:50 30+ sa vad pe /members pt waruri.Hai bafta,ne vedem in game si mai discutam acolo.Pwpici

Link to comment
Share on other sites

[Member=KingTM], Foarte bine, imi place cum gandesti. Si JJamaLL o spus la fel, probabil o sa ajungem sa ramanem fara turfs, insa dupa ce ramanem sa ne facem stabili, adica sa cautam membrii si toate astea. Am vazut ca ai aplicat in clanu meu, fa-l si pe RastaTM sa aplice. PS: Clanu nu o sa expire, daca chiar ai aplicat si esti acceptat, nu da [/clanresign] dupa 1-2 zile ori 1 saptamana, vreau sa am membri stabili... sper ca intelegi ce vreau sa zic.

Edited by B l a s T
Link to comment
Share on other sites

Salut ELC,slab rau ne-am descurcat ieri la waruri.

Am fost putini tare cu + la war-u cu rifa.

@AIM Prodan Te mai duci si la liceu ma?Eu ieri am fost sa dau caietu' la mate sa-mi puna nota.Si azi n-am mai mers.

In seara asta editez si eu video de la waruri,ca am cateva faze.

https://www.youtube.com/channel/UCBuZjWFsMyUbUIWseLARjYA/videos

Smk cu rank 2,dau de 3-4 ori /order 2 si cer doar un m4,si aia-i :D

http://imgur.com/CIJPjdq

 

Edited by SmooK
Link to comment
Share on other sites

Va readuc inca o data aminte si in acest topic pentr ca foarta multa lume nu urmareste topicul cu anunturi importante.

Azi, 17.12.2015, intre orele 20:00 - 22:00 vreau sa fiti ONLINE pentru a ne prezenta la warr'uri. Cei care lipsesc fara cerere de invoire, vor fi sanctionati cu FactionWarn.

1. 69 Pier Mobs - GSSF SF : 20:00 - 20:30 (Deffend)

2. 69 Pier Mobs -Train Station SF : 20:30 - 21:00 (Deffend)
3. Avispa Rifa - Avispa Hills SF: 21:00-21:30 (Attack)
4. 69 Pier Mobs -Cartel SF : 21:30-22:00 (Attack)


! Toata lumea trebuie sa detina job-ul ARMS DEALER si materiale pentru a le ajunge pe durata warr-urilor. Cine este prins fara jobul corespunzator o sa fie sanctionat cu Faction Warn !

Edited by B l a s T
Link to comment
Share on other sites

@, yesterday i play all wars and you announce on war evidence i'm absent at war 2

i play it and you can check here : http://imgur.com/3VTMEG3

Link to comment
Share on other sites

@, Daniel.xD

and you can check the wars 2 and my score is 8-12 seconds 1140

Link to comment
Share on other sites

Salut,ce faceti?

Hai ca reinstalez GTA olec' sa vad daca mai am lag si sa bag niste mods noi,ne vedem in game..La 19:50 va vreau pe toti in HQ pentru waruri..Absent=FW..Accept doar o invoire asa ca faceti bine si veniti la waruri sa castigam macar 2/4 sau dc nu 3/4,4/4...hai bafta,ne vedem game.Pwpici

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.