Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Buna seara! In primul rand vreau sa va felicit pentru warul castigat, putea fi mai bine, dar din cauza unor probleme la server, nu s-a putut! Asta e, imi pare bine ca am luat best si ca am batut 69 pier! Noapte buna! Ne auzim maine!

http://imgur.com/SP1s20q

Link to comment
Share on other sites

elc2.png

Astazi 14.01.2016 ora 19:50 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va primi FW !

WARURI :

1.Avispa Hills SF- Deffend- 69 Pier Mobs (20:00-20:30)

2.Cartel SF - Attack- 69 Pier Mobs (20:30-21:00)

2.Avispa SF- Attack- 69 Pier Mobs (21:00-21:30)

La acest war:

*Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:50.*

Cine nu este în linie va fi considerat absent.

Cine nu vine va suporta consecintele ca la carte.

Salut,maine vreau o activitate mai mare deca se poate,azi la un moment dat am fost si 28 ON,maine putem fi 30 deoarece a intrat si Kenzy...nabu :*:*:* pwpici la tine si or sa mai vina cativa membri care dau bine asa ca hai sa incepem sa ne punem pe treaba, salut..

xColors VIP-GG,noroc ca nu am prins eu nimic :)) sa o tii tot asa.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Sunt noul membru KenZy.[TARZAN], sper sa ne intelegem bine. Ar fi fain ca maine la war sa fim 32+. Pentru samatatea dumneavoastra, fiti activi la waruri. Noapte buna tuturor :*

Edited by K e n Z y VIP
Link to comment
Share on other sites

Salut,ce faceti?Felicitari pentru ambele waruri de aseara,daca nu se dadea RR la server aveam 2 turfuri azi :)),lasa ca mai luam azi inca 2,nu?Azi la 19:50 toti in HQ,eu la primu war cum am mai zis nu am cum sa ajung de la inceput de la 20 si ceva ajung acasa si pana sa mai prind loc pe sv se face si 20..n-am ce sa fac..Hai bafta,la 19:50 in HQ,nu uitati...30+ pe /members sa vad! Pwpici ;*:*:

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile din seara asta haideti sa o tinem tot asa.Sper ca maine seara sa castigam cele 3 waruri si aa sa va zic cei care nu au fost pe /f azi cand a vb JJamaLL cu noi cand a zis ca scade secundele pe turf de la 900 la 700.Cand se castiga war se face prezenta doar cu absent/prezent si cand pierdem un war se pace prezenta cu scor si secunde si cine nu are 700 de secunde pe turf e absent

Edited by DaRkQuEeN
Link to comment
Share on other sites

Neata,ce faceti?Vreau sa va felicit in primu rand pentru warurile de seara,la ultimu war m-ati cam enervat olec' deoarece va duceti rambo dar pana la urma l-am castigat si va felicit pentru asta,gg! :*.In seara asta la 19:50 toti in HQ deoarece avem 3 waruri grele,1 cu avispa pe Avispa Hills SF,si 2 cu 69 pe Avispa SF+Turfu din spate la HQ la noi,sper sa le castigam pe toate....Incet,incet ne punem pe picioare,nu vo luati in cap ca imediat putem pierde totul,gata am castigat 3 turfuri si suntem buni,nu?Nu,nu suntem,inca n-am realizat nimic din ceea ce vreau eu sa realizez,o sa mai vine cativa membri buni printre care si Joseph,daca il stiti,fostu lider Cuneo...Hai bafta,nu uitati,DISEARA LA 19:50 TOTI IN HQ PENTRU WARURI!

Link to comment
Share on other sites

Neata Prodan, neata baieti. Si eu va zic felicitari pentru warurile de aseara.. Pacat ca n-am putut fii si eu la waruri, diseara intru de la 18:00. Va pup si vorbim diseara la waruri :*

Edited by AIM Deniss
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti. Astazi, dupa ce s-au urcat jumate din membri pe masina cu care mergeam la WAR, m-am gandit sa ''zbor'' putin cu masina si sa fac o poza :)).

Uitati-o si voi: http://postimg.org/image/rj84aktnb/

P.S: Am decupat chat-logul sa se vada mai frumos :))

 

Edited by AT Bean
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc portocalelor, cam naspa la warurile astea, iar mie imi merge din ce in ce mai bine, luat la teste in fiecare seara, sper ca maine sa ne descurcam mai bine. UmanO si-a dat demisia cand a vazut ca are un scor de 0-17 la ultimul war, nici chiar asa. Seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.