Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@@AIM Zitrone aka BlasT, Bai fanule, vad ca oriunde merg persoane din ZEW te trezesti tu sa comentezi, nu te mai saturi si tu sa iti bagi nasul unde nu iti fierbe oala ? Nu mai posta pe aici, ca primesti report, nu am iar chef de cearta cum s-a mai intamplat de atatea ori, din cauza comentariilor tale care nu isi aveau rostul.

Link to comment
Share on other sites

Ba frate am vazut ce a fost azi la war si suferintele de pe /f. Cum sunt eu dat dracu asa de fel si nu pot sa tac poate ca o sa supar pe unii din voi sau poate nu, bun a venit [ZEW] aici dar sa nu uitam ca nu mai e [ZEW] care a fost odata, nu mai sunt acei membrii, membrii buni sunt in toate gangurile de pe server altii sunt in PD, poate ca sunt sau poate ca nu sunt codati in Rifa, dar in loc sa suferiti atat si sa plangeti pe /f si sa va injurati ca chiorii mai bine ati coopera sa castigam, suntem 32 da frate avem si inactivi in factiune ce vrei sa le faci? Sa le dai in cap ca nu intra? Simplu ori intra la war ori evidenta la fiecare war si sunt scosi cu FW sau isi dau ei demisia, oricum nu suntem 41/41 sa zicem ca ei au castigat pe motivul " cod " nu iau apararea nimanui. Si in alta ordine de idei, Beyond cu Verdantul lui sau uSp cu GSB au avut atatea turfuri ca aveau membrii activi si au avut 49-50 turfs sau cate au avut, si Beyond cu Verdantu' a avut 40/41 on normal ca au tinut 2 orase pentru ca au putut ca a fost activitate, ceea ce nu e aici, mai ne trebuiesc membrii si cand o sa fim la numarul egal de membrii cu avispa sau 41/41 si peste 28+ on la war atunci putem face ceea ce vor cei din conducerea factiunii sau noii sublideri care or sa vina sau care urmeaza sa fie promovati.

Astept hate-ul dar nu ma intereseaza. Asta e ceea ce am avut de spus.

Pai ce membrii a avut Verdant și Green la vremea respectiva? Nu compara ca nu se pupă.. cu o floare nu se face primăvară.

 

Blast, eu nu înțeleg de unde atâtea suferinte. Pentru ce? Acum e la moda sa ai 2 orase, pentru ca un oras orice gang l-a avut.

Ați câștigat pe HQ el Loco și ești mandru ca au fost membrii egali. Așa și? Îți arat si eu cum am bătut avispa pe HQ în același mod mai acum 2 săptămâni, pana sa va faceți 41 și nu ne-am mai căcat pe noi..

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

Da multe discutii pe aici :)) Dapai nu are nimic ma ca am pierdut azi ca pana la urma suntem 30 in gang, ne strangem si castigam mine daca e ori in cateva zile ca ne ia ceva timp pana ne invatam unii cu altii adica pana la urma stiu ca majoritatea comentariilor pe /f erau scrise de mine :)) dar nu are nimic ca pana la urma invatam sa jucam in echipa si castigam.

 

M-am plictisit :|

Link to comment
Share on other sites

Lasa lumea sa vorbeasca, azi a facut toata lumea ce a vrut, prin HQ si peste tot, numa pe zona nu. Stim noi mai bine, sa lasam H2K sa se bucure, cum spunea Road, o sa fiti surprinsi de membrii cand ii vedeti, daca o sa ii vedeti :)) in viitorul apropiat nu o sa activeze doar ZEW :/ totusi avem planuri maricele..eu imediat ma pregatesc sa plec..

Link to comment
Share on other sites

Lasa lumea sa vorbeasca, azi a facut toata lumea ce a vrut, prin HQ si peste tot, numa pe zona nu. Stim noi mai bine, sa lasam H2K sa se bucure, cum spunea Road, o sa fiti surprinsi de membrii cand ii vedeti, daca o sa ii vedeti :)) in viitorul apropiat nu o sa activeze doar ZEW :/ totusi avem planuri maricele..eu imediat ma pregatesc sa plec..

Bai Deea, te credeam mai inteligenta și speram sa le tai odată discuțiile astea dar tu continui.

Fraților de când sunt eu aici tot vine x y z fie în Avispa fie în ELC, stați calmi ca ușor ușor o sa ne batem de la egal la egal, ținând cont ca o sa vina lung la voi și iese din avispa (te pup pisi, Mersi de ajutor).

Va certați ca fetele mari la măritat și uneori mă întreb de ce, cred ca nici voi nu știți motivul, în alta ordine de idei, Avispa are o perioada grea dar sper sa ne batem de la egal la egal și sa încheiem cu prrostiile.

 

 

 

 

Încă ceva, sunt anti posturi, o sa vorbesc mâine cu un rank superior de la voi pentru un pact, nu cred ca prinde bine nici unei părți. Snr , te pup fanul meu nr 1, mâine ne vedem pe zona sa Îți dau cu tecul în cap?.

Salutari și noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti pentru azi. Tot se cacau pe ei ca ieri ati fost egali 20 vs. 20 si v-au batut. Na ca si azi pe HQ am fost egali (iar la celalalt war ati fost cu +3 voi) si nu ne-ati mai batut pentru ca am intrat si eu. (ahaha, eu oricum glumesc dar imi place sa ii atac pe astia care traiesc pe joc)

 

Dati attack pentru maine, ne auzim pwp.

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

GG si felicitari ca ati ascultat la cel de-al doilea war dupa ce am fost condusi cu 4-1, ati vazut ca se poate si in mai putini membrii, sper sa ne umplem factiunea saptamana asta sa putem incepe de luni ce ne-am propus.

 

Hai ca m-am razgandit, noroc cu tine ca altfel pierdeam. Maine sa intri iar :)))). Pwp.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.