Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Eu nu stiu inca cum stati cu sylviu aici. Zice ca nu traieste in joc, dar plange de treaba cu verdant de acum cateva luni, trist baietasule, treci peste ;)

Traiesc in joc? Daca traiam in joc eram online 1000/24 pe joc (a fost candva treaba asta, cand ma incanta per total jocul.. undeva la clasa 8-9, acum e altceva). Dar eu doar vorbesc de momentele unui joc, un moment care a fost frumos si a fost stricat de niste decizii proaste.

Decat sa vad un vocabular cum vad la tine acum, mai bine s-ar intoarce perioada aia. Am si spus mai sus, nu o duci bine in realitate daca ai turfuri. Eu daca am un colectiv bun si ma simt bine cand vreau sa ma relaxez la waruri, este de ajuns. Dar cu tine nu se poate, din cate se vede. Nu ma suporti? Nu-ti convine? Atunci de ce ai aplicat aici? Esti liber sa pleci. Nu te tine nimeni legat in el Loco. Tu cand ai venit, eu eram aici. Stiai bine ca sunt aici, nu o mai da la intors ca pleci din vina mea.

 

Nu am zis nimic personal de tine (vad ca tu tot continui) ca sa faci atata scandal si incheie-l odata ca deja devine penibil. Stau sa ma cert pe un cacat de joc.

 

Daca tot zici ca traiesc in joc, sa stii ca traiesc momentele frumoase. Restul le las pentru altii.

 

 

Lung, bossule nu e vorba ca n-am trecut de perioada aia. Dar unii care au intrat in acest gang au inceput sa faca posturi aiurea la adversari. Mie astea nu-mi plac. Vreau sa jucam pe turf cu/fara cod, prosti/buni.. dar fiecare sa-si vada de treaba lui. Daca provoc fw-uri la altii, dorm mai bine la noapte? Daca din 41 membrii, ii las in 30 si apoi castigam tot, suntem mai buni? Asta nu inteleg multi.

 

 

#Forta Romania. Sper sa nu ne-o luam rau :))).

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

@@AIM Zitrone aka BlasT, bai interzisule, poate sunt eu minusar, dar macar joc curat si nu-mi dau duhul pentru un joc cum faci tu, cand o sa iesi si tu dupa banlist atunci sa ma bagi in seama, tine minte cand te rugai de mine sa vin in ELC cand era sublider, pentru a te ajuta sa iesi din HQ, vezi-ti de clanul tau de codatii si dupa sa ma bagi pe mine-n seama.

 

Apropo, vad ca-mi suferi in joc ca am 13 ani, te astept pe skype sa vedem care are 13 ani.

Link to comment
Share on other sites

Traiesc in joc? Daca traiam in joc eram online 1000/24 pe joc (a fost candva treaba asta, cand ma incanta per total jocul.. undeva la clasa 8-9, acum e altceva). Dar eu doar vorbesc de momentele unui joc, un moment care a fost frumos si a fost stricat de niste decizii proaste.

Decat sa vad un vocabular cum vad la tine acum, mai bine s-ar intoarce perioada aia. Am si spus mai sus, nu o duci bine in realitate daca ai turfuri. Eu daca am un colectiv bun si ma simt bine cand vreau sa ma relaxez la waruri, este de ajuns. Dar cu tine nu se poate, din cate se vede. Nu ma suporti? Nu-ti convine? Atunci de ce ai aplicat aici? Esti liber sa pleci. Nu te tine nimeni legat in el Loco. Tu cand ai venit, eu eram aici. Stiai bine ca sunt aici, nu o mai da la intors ca pleci din vina mea.

 

Nu am zis nimic personal de tine (vad ca tu tot continui) ca sa faci atata scandal si incheie-l odata ca deja devine penibil. Stau sa ma cert pe un cacat de joc.

 

Daca tot zici ca traiesc in joc, sa stii ca traiesc momentele frumoase. Restul le las pentru altii.

 

 

Lung, bossule nu e vorba ca n-am trecut de perioada aia. Dar unii care au intrat in acest gang au inceput sa faca posturi aiurea la adversari. Mie astea nu-mi plac. Vreau sa jucam pe turf cu/fara cod, prosti/buni.. dar fiecare sa-si vada de treaba lui. Daca provoc fw-uri la altii, dorm mai bine la noapte? Daca din 41 membrii, ii las in 30 si apoi castigam tot, suntem mai buni? Asta nu inteleg multi.

Pai cand te vad ca ti cu dusmanu si vorbesti de Verdant ca ce a fost, normal ca nu te suport. Cum sa stau cu tine daca tu esti un prost ? Ce faci tu pentru gangu' asta? faci - atat. Asa ca nu ma mai baga in seama / nu te bag in seama. Nu mai vorbesti despre ZEW si ce a fost Verdant si suntem ok, tine pentru tine. Crezi ca ii pasa cuiva afirmatiile tale ? " Stai sa te certi pe un cacat de joc " zici? Pai cine a inceput cumtre? Eu sau tu? Vrei sa dau quote la primul post in ce hal mi-ai vorbit?

Link to comment
Share on other sites

@, ba frate, treaba e alta, Road si RoberT. zic bine legat de faza ca ii bagi pe toti in aceeasi oala, pt. un terminat nu trebuie sa ii judeci pe toti (ZEW), vorba aia "Nu judeca cartea dupa coperta."

@@RoberT ZEW, nici tu nu ar mai trebui sa te enervezi asa. :))

@@AIM Zitrone aka BlasT, imi place ca tu suferi pe aici legat de posturi si jucat pe RPG, dar tu cum ai facut cu The0? Dar la faza cu dbkalyy cand l-ai dat in gat pentru ca a mers contra ta? Esti in aceeasi categorie cu SKY, AllenMinyo (astept sa-ti pui demisia daca vezi) si restul zdrentelor de pe server.

Cand i-am zis lui sNr acum cateva luni sa dea afara carpele care stricau imaginea clanului nu m-a ascultat, noroc ca s-a trezit la realitate de curand. :))

Link to comment
Share on other sites

In ziua respectia am avut o zi foarte proasta si am stat prost cu nervii, iar tu ai postat aici si in momentul acela nu faceai parte din acest gang.

 

Ca tot o dai iar in "zeul armelor", ca eu fac minus.

 

1. Daca ma uit la ultimele waruri, nu cred ca am minus (daca nu e asa, inseamna ca vad eu prost).

2. Orice gangster face si minus (daca nu crezi cauta sa te convingi singur). Eu nu am jucat mereu de acasa (spre exemplu in perioada verii am fost in Spania si am jucat atat cat mi-a permis timpul, am jucat sa ma relaxez, nu sa arat ca sunt eu cel mai tare)

 

Eu la scorul total din participarea mea la waruri nu am + mult (vreo 300 cam asa). Pentru ca nu am jucat mereu de acasa si nici nu ma cred zeul armelor.

Zici ca eu traiesc in joc, dar tu te lauzi cu scoruri si plm. Ok bossule, eu fac minus, n-are nimic. Tu ai scoruri mari, sa fii sanatos, te-am pupat. Da-i pace si las-o asa. Nu ma vezi, nu te vad. Bafta!

 

 

Bestial, poate ca m-am exprimat eu gresit dar repet inca odata, nu vorbesc de tot clanul ZEW si nici nu am nimic cu nimeni. Ci de unii care faceau parte si erau zmei (stiu si poza, mersi pwp).

Link to comment
Share on other sites

In ziua respectia am avut o zi foarte proasta si am stat prost cu nervii, iar tu ai postat aici si in momentul acela nu faceai parte din acest gang.

 

Ca tot o dai iar in "zeul armelor", ca eu fac minus.

 

1. Daca ma uit la ultimele waruri, nu cred ca am minus (daca nu e asa, inseamna ca vad eu prost).

2. Orice gangster face si minus (daca nu crezi cauta sa te convingi singur). Eu nu am jucat mereu de acasa (spre exemplu in perioada verii am fost in Spania si am jucat atat cat mi-a permis timpul, am jucat sa ma relaxez, nu sa arat ca sunt eu cel mai tare)

 

Eu la scorul total din participarea mea la waruri nu am + mult (vreo 300 cam asa). Pentru ca nu am jucat mereu de acasa si nici nu ma cred zeul armelor.

Zici ca eu traiesc in joc, dar tu te lauzi cu scoruri si plm. Ok bossule, eu fac minus, n-are nimic. Tu ai scoruri mari, sa fii sanatos, te-am pupat. Da-i pace si las-o asa. Nu ma vezi, nu te vad. Bafta!

 

 

Bestial, poate ca m-am exprimat eu gresit dar repet inca odata, nu vorbesc de tot clanul ZEW si nici nu am nimic cu nimeni. Ci de unii care faceau parte si erau zmei (stiu si poza, mersi pwp).

" Ai avut o zi foarte proasta " vai saracu' de tine, scuza-ma pe mine ca ai avut o zi proasta.

 

Tu chiar nu intelegi, CE FACI TU PENTRU ACEST GANG ? RASPUNS: 1. TI CU DUSMANU 2. ACUZI MEMBRII / COLEGII DE GANG DE NU STIU CE PROSTII AI TU IN CAP, FACI -. INTELEGI DEOSEBIREA DINTRE TINE SI MINE?

Link to comment
Share on other sites

Roberte deci eu zic sa incetam odata si tu tot continui.

 

Atunci o dam altfel, daca cu vorba buna nu merge. Fac vrea pl mea in gang, tin cu cine vrea pl mea si gata. Nu-mi mai da reply ca n-am ce sa-ti mai raspund la aberatiile tale. Eu sunt minusar si tu paleta.

 

BAFTA!

Edited by SylvyuGoogle
Link to comment
Share on other sites

Pișcot. Cu dvkalyy nu am avut nimic, toate ok însă uita de unde a plecat și a început sa mi sufere și sa ma înjure fără sa i zic nimic, teoretic el era în Silent și era smecher, avea voie sa ma înjure.

 

Trecem la xThe0, dacă am făcut un post asta înseamnă că sufăr? Pișcot, faza cu xThe0 chiar băieții din AIM mi au zis sa o fac, eu nici nu aveam de gând... însă după a început și Theo sa fie cu gura mare... dar l am dat pentru ca mi au zis băieții din AIM.

Ps: Am postat de pe telefon.

Link to comment
Share on other sites

Roberte deci eu zic sa incetam odata si tu tot continui.

 

Atunci o dam altfel, daca cu vorba buna nu merge. Face vrea pl mea in gang, tin cu cine vrea pl mea si gata. Nu-mi mai da reply ca n-am ce sa-ti mai raspund la aberatiile tale. Eu sunt minusar si tu paleta.

 

BAFTA!

TOT EU ZIC ABERATI BAAAAAAA BAIATULE BA, NU VEZI CAT ESTI DE PROST? EU ZIC CA AR TREBUII SA FIM UNITI SAU TU CARE TI CU DUSMANU SI ACUZI COLEGII? GANDESTE CA NU E GREU.

Link to comment
Share on other sites

Faza cu xThe0 chiar băieții din AIM mi au zis sa o fac, eu nici nu aveam de gând... însă după a început și Theo sa fie cu gura mare... dar l am dat pentru ca mi au zis băieții din AIM.

Si daca iti ziceau sa te arunci de la etaj o faceai? In orice caz, le doresc 5 cancere pe un picior si m*** cu p*** sculata acelor baieti.

Edited by pHeNOMSiLENT Z E W
Link to comment
Share on other sites

Câine eu am luat ban pe filmările mele, eu m am filmat, dacă aveam cod nu eram prost încât sa le postez, dar o data ce știu ca sunt curat, ma filmez. M am filmat însă am reflexe de ZEW. Tu din păcate ești vai de tine, vad ca nu ți da nimeni atenție și ai încercat sa ți dea și ție cineva atenție.

 

Săracu esti Valos ori ce nume aveai în 69 de te rugai ca un obsedat sa te bag în Kia.

Pișcot? Sunt oameni care conduc acel clan. Nu vreau sa dau nume ca nu este frumos, însă dacă era sa o fac eu, nu o făceam. Am făcut o ca mi au zis câțiva. Cred ca și tu ști cine a fost vs TSA când era în SP.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.