Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Gata zeul sa:mp-ului. Ma scuzi. Sa-ti dau un trofeu.

 

Nu va bag in seama, nu va pronunt numele si comentati de-an pl. N-aveti loc de ea? Luati-o in gura fanii mei.

 

Sti? Nu stiu ce iti da tie dreptul sa comentezi de codurile altora, ai uitat cand ti-am facut post sa iei ban pentru coduri si te-ai dus dupa ce ai vazut dovezile la paintball te-ai activat si ai dat la maxim si ai luat ban ca sa nu te faci de ras ca te baneaza AllenMinyo? Nu uita ca ai bagat scuza '' ma las de sa-mp ca-mi mananca viata si e o risipa de timp'' ori ceva asemanator si totusi vad ca inca joci si inca suferi ca iei bataie la war. Eu pe de alta parte nu sufar intr-un joc si prefer sa fiu schimbarea pe care altii nu vor sa o vada. Cel care joaca corect si e si bun dar si cinstit... Eu fac scoruri mari si la pozitionare nu gasesc persoane care sa le gandeasca mai bine ca mine si da stiu ca ma laud si par plin de mine dar intr-un joc in care '' nu-mi pasa'' cum spuneti voi bagati coduri sa va aratati suprematia. Daca vrei sa fi bun joaca fara cod o perioada mai lunga sa vezi diferenta. Codul e limitat dar modul de invatare te poate aduce la un nivel cu totul superior unui program care e blocat pe 10/10 si 3/3... nu mai plange pe forum ca aia au cod ca nush ce... de ce tu sa ai si ei sa nu? Ti-ai pus intrebarea asta cand ai bagat coduri atunci? Nu cred... Si mai tin sa-ti zic un lucru: daca te deranjeaza atat de mult codatii fa ce ar face orice om care vrea sa obtina un rezultat si anume sa filmezi sa o gandesti si sa ii banezi. Nu te baza doar pe /report si '' imi bag pula in admini ca nu ii ia la controale si nu ii baneaza'' De fapt adminii ii iau dar cum tu ai scapat scapa si acesti ''codati'' si pe langa asta adminii sunt 10 maxim in perioada warurilor iar codatii... nenumarati. Chiar daca un codat are pile la un admin... daca dovezile sunt asa de bune incat sa-l poti bana nu-l poate scapa nici acel admin nici chiar kelton deoarece restul playerilor de pe server ar observa favoritismele si pentru el/ei ar fi o pierdere intelegi? De aia nu exista '' favoritismele pe care voi le tot indrugati'' Pentru ca lor le este in dezavantaj sa va sustina pe voi astia cu programe ilegale. Poate da te mai iarta dar daca eu iti fac post cu dovezi imposibil de compromis in genul ( video foarte clar in care se vede ca dai cu codul, nu mai trage nimeni pe langa, este imposibil sa dai asa'' si alti factori care duc la o decizie de '' ban 30 de zile'' ori '' ban permanent''. Sa faci un post nu e asa usor crede-ma. Iti trebuie cap sa-l pacalesti sa se lase filmat deschis ca sa poti obtine un rezultat... nu ai mereu bulanul de a prinde videoclipul cu care sa-l banezi. Acum ca ma uit mai bine da mult am scris :))

 

PS: Omul superior se vede dupa gandire nu dupa varsta si ''talente''

PS2: Si ma mandresc cand sunt numit Post-Hunter... deoarece stiu ca am ajutat la curatarea acestei cacealma facuta de persoane carora le pasa mai mult de ''viata virtuala'' si nu isi dau seama dar se ascund in spatele cuvintelor '' eu nu traiesc in jocul asta''. Daca bagi codul pe sa-mp inseamna ca incerci sa arati ceva, sa demonstrezi, sa iesi in evidenta! Dar va spun sincer celor care cititi acest comment ca pentru a deveni cineva in primul rand ar trebui sa va schimbati gandirea aceea de '' smekeras''

Edited by Decimo AllenMinyo
Link to comment
Share on other sites

Va rog sa va asigurati ca toate modurile care le detineti in PC-ul dumneavoastra sunt permise, intrebati liderii, helparii inclusiv adminii! Modurile interzise sunt sanctionate cu Ban +3 zile, daca nu o sa primiti unban de la admin (nu unban cumparat de dumneavoastra) timp de 48h o sa fiti demisi din factiune cu 3/3 Faction Warn sau FP. Depinde de sanctiune!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.