Jump to content

El Loco Cartel - Discuții / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Va rog sa nu mai faceti spam in topicul de discutii , daca aveti ceva important de zis spuneti , daca nu , nu

 

 

Felicitari ciocan owner pentru admin level 3 .

 

Salut , doar ce am venit de afara , intru putin in game si dupa ma bag la somn , sa ajung maine la war-uri.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,imi cer scuze ca nu am putut ajunge la antrenamen si nu am nici cerere de invoire...Am avut un deces in familie si nu am avut timp sa deschid PC-ul,va rog ga ma intelegeti.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,imi cer scuze ca nu am putut ajunge la antrenamen si nu am nici cerere de invoire...Am avut un deces in familie si nu am avut timp sa deschid PC-ul,va rog ga ma intelegeti.

Condoleante .... :|

@ Am iesit si eu noapte buna..

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa nu mai faceti spam in topicul de discutii , daca aveti ceva important de zis spuneti , daca nu , nu

Ai venitu tu cu spam cu nuj ce... da dute frate la factiunea ta si spune nu veni aici... dute la Verdant Family sa vezi ce spam e acolo... aici daca facem 2 3 posturi pe zi.... Am inteles ai 8000+ posturi si vii sa ne zici sa nu facem spam cred ca tuh erai NR 1 la SPAM Istantanea_2013_07_05_004839.png
Link to comment
Share on other sites

Ai venitu tu cu spam cu nuj ce... da dute frate la factiunea ta si spune nu veni aici... dute la Verdant Family sa vezi ce spam e acolo... aici daca facem 2 3 posturi pe zi.... Am inteles ai 8000+ posturi si vii sa ne zici sa nu facem spam cred ca tuh erai NR 1 la SPAM Istantanea_2013_07_05_004839.png

Mai bine taci ma ca te faci de ras :)

Link to comment
Share on other sites

Mai stau sa-mi expire timpu' din jail si am iesit. Maine sa fiti in HQ daca vreti sa facem treaba buna.

Noapte buna !

 

Si tu sa fii in HQ sa dai /fvrespawn altfel ai incurcat-o!!!

Buna dimineata.

Link to comment
Share on other sites

DOAMNE,deci cati codati am vazut azi in 69 n-am vazut in 2 ani de cand joc samp pe tot serveru,merg pe cladire nu e nimeni mor instantaneu,merg jos nu e nimeni iar mor si imi da punct si eu care credeam ca joaca corect.Chiar nu se mai poate cu astia.RUSINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by NewLife
Link to comment
Share on other sites

Nu era nimeni langa mine si vedeai ca mori... veneau gloantele de la dumnezeu.... am fost de doua ori pe o cladire nici nu am coborat bine ca am murit.... CODATI toti din 69

Edited by DJ BL3ND
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.