Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

@, Cum sa nu fii rasist cand ii vezi ba, nici nu lucreaza, doar la intins mana is buni. Vorbesc despre aia adulti.

De as fi presedinte sa-mi bag eu ce am mai drag de nu ii omor pe toti tigani. :))

SUNT RASIST :X

 

 

 

 

PS: Tigancile sunt bune la pat. :X

Edited by Graur
Link to comment
Share on other sites

@ Nu esti post-hunter? Dar ce esti prietene? Cum se numeste persoana aia care face posturi in prostie degeaba? Cum?

Ps: Esti mortal cu creasta aia si ochelarii aia din imagine. Sukaresti femeile.

 

 

Felicitari baieti pentru war-uri.

Nu prea am mai postat eu pe aici, dar nu-i nimic, imi revin... Am cam fost plecat, pe la plaja, pe la fotbal.

 

Vorbim si prin joc, numai bine.

 

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa zii de war in general, pacat ca myair a vorbit ceva cu mine si dupa a incercat sa ma traga pe sfoara si el si-a luat teapa. Nu e nimic Avisparilor, de luni incepem inverzirea SF.

Link to comment
Share on other sites

Salut imi cer scuze ca nu am putut veni la war-uri.

Dar aici la mine a fost furtuna, si din cate am inteles ceva stalp de la astia cu netu sa prabusit.. nu am avut net de dimineata pan acum la 15:15...

Maine sper sa nu fie tot asa, ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Well, asta o fost ultimu war in care am putut sa va ajut ( mai mult pe catalin ). Sper ca faceti o treaba buna-n continuare ( jucati in echipa, nu faceti pe rambo ca mine si o sa merga totu` bine )

 

Multumesc pentru ajutor crenguta, te mai astept pe la waruri cand ai timp.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa zii de war in general, pacat ca myair a vorbit ceva cu mine si dupa a incercat sa ma traga pe sfoara si el si-a luat teapa. Nu e nimic Avisparilor, de luni incepem inverzirea SF.

Sa mori tu? :O

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.