Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

i'am a new member here bla bla bla.. Nu mai uitati de attack !

Link to comment
Share on other sites

Hai salutare, postez si eu pe-aici. Mai bag un meci de lol si ma bag la somn, maine iar la liceu.

 

# Deci maine la 21:00 avem war, vreau sa va vad in numar cat mai mare in HQ pe la 20:45 ca sa-i batem pe slabanii aia din 69

 

1. Va dau un sfat: prindeti loc din timp pe server ca sa nu aveti surprize si scuze ca n-ati prins loc pe server, intrati cu 20-30 de minute inainte si lasati AFK.

2. Vreau sa ascultati de mine si de printu sau zeom deoarece doar asa putem castiga. Daca stam influenta si facem 3-4 kill-uri e perfect, daca suntem peste 30 on.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Din 36, doar 28-29 on.

Voi la inceput ati spus toti pe deal, dar nu v-ati gandit ca sunt si ei multi si cei care mor sunt vai de steaua lor pentru ca 69 ne asteapta la hq? Era logic ca asa vor proceda. Si pe teren ce sa faci? Cand ei stau cocotati pe case si abia le vezi capatana. Noi suntem prada usoara pe teren. Daca nu vreti sa intram in ei si doriti sa stam la influenta, nu mai dati attack si o sa stam fara HQ mult si bine pana ne revine mintea la cap. O seara buna.

Link to comment
Share on other sites

@@Sylvyu Google, Si daca te duci in ei cu ce te duci cu deagle sau cu pumni... pana ajungi sa ai tec in mana mai ai de asteptat, iarla datu de arme trebuie sa faci spam sa vada ca vrei arme dar nici atunci ba.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti astazi vreau sa fim forta si sa ascultati la war .. E ceea ce ne trebuie intelegere si comunicare ... Fara rambo si fara strategi facute aiurea nu putem sa stam doar la influenta deoarece nu avem cum trebuie sa dam si niste kill-uri pt influenta nu doar sa stam ca prostii... asa ca deseara va rog ascultati si hai sa incepem sa cucerim si noi ceva

Edited by GmbH
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, am zis sa mai postez si eu aici, si vreau sa lamurim un lucru din care pierdem la war: rambo, putini online. Noi ne chinuim in fiecare zi sa va prindem 2 attackuri iar voi o zi nu puteti fi 30 on, ce naiba ma.. chiar asa bataie de joc? Haideti macar in seara asta sa luam cele 2 turfuri, la 19:50 vreau sa vad in linie 30 on, nu mai sunt inactivitati, doar 1-2 invoiri.

Apropo, incercati si voi sa va conectati de la 19:30, si in seara asta o sa schimbam si strategia poate asta e de vina, diseara cand intru sper sa vad 30 pe /members, o zi buna in continuare, vedeti cum faceti ca diseara sa intrati toti!!

Link to comment
Share on other sites

Bai colegi, imi pare rau, va parasesc pentru 5 zile, nu-mi duceti dorul nu o sa mor:) Ma duc cu treburi, interviu la munca in Anglia! Ma intorc in maxim 5 minute, nu ar putea sa se intample nimik, mai putin sa pierd avionul! Waruri placute colegi!

Link to comment
Share on other sites

Bai colegi, imi pare rau, va parasesc pentru 5 zile, nu-mi duceti dorul nu o sa mor:) Ma duc cu treburi, interviu la munca in Anglia! Ma intorc in maxim 5 minute, nu ar putea sa se intample nimik, mai putin sa pierd avionul! Waruri placute colegi!

In maxim 5 minute? :-J:-J Drum bun colegu.

Link to comment
Share on other sites

@M A S T E R B O Y

Merci! Din fericire ati luat HQ-ul din cate am vazut, dar din pacate ati pierdut trashman sf! Las' ca vin si terminam SF-ul! Btw, sa-l tineti macar 1 saptamana! SF DarkGreen, va salut din aeroportul Henri Coanda.??

Link to comment
Share on other sites

@M A S T E R B O Y

Merci! Din fericire ati luat HQ-ul din cate am vazut, dar din pacate ati pierdut trashman sf! Las' ca vin si terminam SF-ul! Btw, sa-l tineti macar 1 saptamana! SF DarkGreen, va salut din aeroportul Henri Coanda.??

Mda , sunt Banned , zeom sa-mi acord 72 de ore te rog. Si daca nu nu primesc unban , poti sa ma dai afara.

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit a fost scos din factiune agariciul ala mic de Razvan care vorbea urat cu toata lumea, se credea marele ZEW, dar el era campion la posturi in categoria SEiF din cauza minusurilor la war :))). Eu l-am iertat pentru cuvintele care mi le-a adresat fara nici un motiv, IARTA-L SI TU DOAMNE ca e vai de el.

 

Hai sa prindeti si voi macar un atac pentru maine, v-am pupat :*

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi! M-am intors mai repede, deoarece am avut un deces in familie, din pacate. Cand toate-mi erau mai bine s-a intamplat aceasta ''Neintelegere'' sa-i spun asa. Sansele de 60% sa ma mut in Anglia au crescut, drept urmare s-ar putea sa parasesc Avispa, ca in Anglia este un internet de gunoi. Ma voi mai gandi daca sa ies, sau nu. Bafta colegi!

Link to comment
Share on other sites

Debandada totala la noi. Chatul factiunii inchis, masini 0 la HQ si cereti sa se revina in tunel repede cu masini. Stau sa pierd timpul dand sms-uri sa cer un FVR, in loc sa merg pe turf mai repede. Pana nu ne mai vin cativa membri mai bunicei, nu mai sperati la mai mult decat HQ

 

Il omor pe ghertoiu' ala de Raw si ce sa zica si el - http://imgur.com/Xhoj7h4

Daca ma-ta nu te-a invatat sa vorbesti frumos, te invat eu daca vrei (poti sa-mi spui tata). Mama ta copil adoptat. Noroc cu tec+combat, ca altfel esti prafalau.

 

Hai seara buna baieti, ne auzim pe luni. Pwp!

Link to comment
Share on other sites

@Mortex, sincere condoleanțe, îmi pare rău pentru cele întâmplate!

@Sylvyu, ai perfectă dreptate, Răzvan ăla era un nenorocit, un copil fără scrupule și fără viitor, iar despre Raw sau cei din 69 Pier Mobs nu cred că e cazul să mai vorbim. Toată lumea știe ce scor fac ăia dacă aș scoate eu un așa scor, să zicem că sunt în toane bune și fac un 10 cu 2 sunt cautat, scuzați expresia "și-n fund" de hack-uri, dar pe ei nimeni nu-i caută de coduri, e ca și cum ai vorbi despre statul român, sunt tot o apă toți. Multă baftă mai departe tuturor! [Dacă nu mai dau pe server după cele spuse mai sus, e clară treaba :)) ]

Link to comment
Share on other sites

Andrule lasa i in pace, cum au luat deja 2-3 ban or sa mai ia si altii. Nu asta conteaza. Nu ma cert sau imi fac nervi pentru niste patrate colorate. Dar cand ii vezi ca se dau mari si tari pe un joc, ma bufneste si rasul.

 

Raw, nu ma lua tu pe mine ca imi dai atentie. Nu te am deranjat cu nimic niciodata si trebuia sa ti vezi de treaba ta, nu sa mi vorbesti ca din carici. Si fac ceva pe besturile tale, nu traiesc intr un joc si nici nu m am laudat ca tine cand am luat besturi. Nu au nici o legatura. Am spus doar ca fara rank 6 erai doar o simpla paleta si punct. No lifere, mai iesi afara ce te ai ingalbenit la fata de la atata stat in fata pc ului, obraznicule. Nu te mai obosi sa scrii ca oricum nu mai stau sa raspund unui copil batut de soarta care ii consuma lu' masa si lu tasu curentu luand besturi pe B-Zone :))). Pa si pu, fraiere.

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.