Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Warr-uri:


1.Cartel SF -Deffend - El Locco Cartel(20:00 - 20:30)


2.School Instructor LV-Attack-Southern Pimps(20:30-21:00)


3.69 SF-Deffend-69 Pier Mobs(21:00-21:30)


4.Arch Angels SF-Attack-El Locco Cartel(21:30-22:00)



VREAU PREZENTA MAXIMA !



Inteleg, vineri ati fost plecati, insa nu mai vreau sa ne prezentam cu 15 pe turf. Cine lipseste primeste FW fara nici o discutie.


Link to comment
Share on other sites

FdCAa0l.png


Astazi 30.03.2016 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru war-uri, cine lipseste nemotivat va primi FW !



Warr-uri:


1.Arch Angels SF-Attack-El Locco Cartel (20:00-20:30)


2. Palisades SF-Deffend-El Locco Cartel (20:30-21;00)


3.GSSF-Attack-El Loco Cartel(21:00-21:30)


4.69 SF-Deffend-El Locco Cartel(21:30-22:00)



VREAU PREZENTA MAXIMA !


Link to comment
Share on other sites

Vad ca de cand pierdem 4/4, parca nu mai are nimeni chef sa posteze si la discutii pe forum. Vreau sa va zic ca, sincer, nu mai recunosc gangul asta... cum era inainte si cum este acum. Da, inteleg, ne-au plecat membri buni, dar asta nu inseamna ca nu poti fi prezent 2 ore pe zi, ca doar de-asta ai intrat in gang, nu? Daca nu ai timp seara 2 ore sa fii online, ocupi locul de pomana si poti sa-ti scrii si demisia. Joia trecuta am fost 31/31... acum de ce nu se mai poate asa? Am ajuns sa pierdem un war la 10 metri de HQ, chiar asa de greu poate fi? Maine avem war pe HQ, care va dati seama cat de important este. Daca si asta e pierdut... nu mai zic nimic, intelegi si voi ce vreau sa spun.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa zic si eu vreo 2-3 vorbe. Si da, ai dreptate, la multi as fi vrut sa le sugerez sa-si bage demisia dar nu am vrut sa fiu de ala... nesimtit, daca intelegeti. Asta e si motivul de care nu spun nimic pe chat ca nu am cu cine lucra, cum intrati pe turf cum luati clear instant si pana veniti inapoi trec 5 runde si asa ne trezim maxim 7 pe turf. Voi in loc sa invatati sa va descurcati singuri, pierdeti timp ba cu m4 ba asteptati sa se urce lumea pe masina ba nu stiu ce... nu e bine asa. Pe turf sariti 20 pe unu ca oile si ignorati alti 10 care probabil fac spam cu m4 la greu in voi.. sa fim seriosi, unii nici un kill nu-s in stare sa faca. Apoi in alta ordine de idei am vazut ca daca pierdem nu mai veniti pe turf, stati afk in hq etc. Ce inseamna asta? Cum vreti sa progresam daca voi nu va incercati potentialul si nu progresati/progresam ca factiune? De ce nu stati in grupe sa va dati cover unul altuia.. stiti ca nu e treaba liderului/subliderului sa va dea ordine ce si cum, voi trebuie sa faceti asta ca nu degeaba aveti cap. In cazul in care incercam o tactica sau ne schimbam pozitia, da atunci intervine liderul/subliderul, cel putin asta e parerea mea si asa mi se pare corect. Daca aveti prietenii intre voi folositi si voi skype/mumble/ts3 sa comunicati mai bine si sa facem team work cum trebuie si totodata sa progresam treptat. Abia atunci ne vom putea considera o familie. Daca am gresit ceva ,scuze, dar scriu de pe telefon.

Edited by Poltergeist aka Inez
Link to comment
Share on other sites

De fapt buton de "delete" nu există, decât in PM :)

Si da, e corect ce ai spus, iar un sfat pentru cei care nu se descurcă asa bine la war, daca stiti ca muriti la deagle, stați la deprtare, eventual cu un cover, si dați cu m4. Iar daca vedeti ca vine spre voi, fugiti după un alt zid sau ceva, ideea este sa păstrați distanța pentru a omorî adversarul pana ajunge la voi. Si daca nu va descurcati nici singuri, in zone retrase, mai luati-va un coleg / doi / trei, faceți team si va iesi ceva bun.

Link to comment
Share on other sites

Calmati-va ca El Locco Cartel nu o sa ia orasul. O data de abea castiga cu 8-7 ei find 41 in factiune noi 30 este prea putin. Ca sa aiba pretenti trebuie sa castige cu 14-1, 13-2 fara probleme. In cazul in care ne facem 41/41 nu o sa mai pierdem, va asigur eu. Insa trebuie si activitate mai mare.

Link to comment
Share on other sites

, Poi ieri s-a dat un best de +9 si eu aveam +16, tu vreo +20 si Hemul +25 ori cat drq avea. Deci e o diferenta, totusi o sa mai aducem cativa oameni si o sa castigam, stai calm. Daca intra si Droped este teroare, mai vin 2-3 bajeti care i-am chemat eu, ne facem macar 35 pana luni si aia e.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa zic si eu vreo 2-3 vorbe. Si da, ai dreptate, la multi as fi vrut sa le sugerez sa-si bage demisia dar nu am vrut sa fiu de ala... nesimtit, daca intelegeti. Asta e si motivul de care nu spun nimic pe chat ca nu am cu cine lucra, cum intrati pe turf cum luati clear instant si pana veniti inapoi trec 5 runde si asa ne trezim maxim 7 pe turf. Voi in loc sa invatati sa va descurcati singuri, pierdeti timp ba cu m4 ba asteptati sa se urce lumea pe masina ba nu stiu ce... nu e bine asa. Pe turf sariti 20 pe unu ca oile si ignorati alti 10 care probabil fac spam cu m4 la greu in voi.. sa fim seriosi, unii nici un kill nu-s in stare sa faca. Apoi in alta ordine de idei am vazut ca daca pierdem nu mai veniti pe turf, stati afk in hq etc. Ce inseamna asta? Cum vreti sa progresam daca voi nu va incercati potentialul si nu progresati/progresam ca factiune? De ce nu stati in grupe sa va dati cover unul altuia.. stiti ca nu e treaba liderului/subliderului sa va dea ordine ce si cum, voi trebuie sa faceti asta ca nu degeaba aveti cap. In cazul in care incercam o tactica sau ne schimbam pozitia, da atunci intervine liderul/subliderul, cel putin asta e parerea mea si asa mi se pare corect. Daca aveti prietenii intre voi folositi si voi skype/mumble/ts3 sa comunicati mai bine si sa facem team work cum trebuie si totodata sa progresam treptat. Abia atunci ne vom putea considera o familie. Daca am gresit ceva ,scuze, dar scriu de pe telefon.

 

Prietenii, familie? Nu vezi ce certuri sunt pe /f ? frate, cand eram rank 1 mergeam doar cu deagle, nu stau sa ma milogesc de unu sa imi dea un m4, mergeam omoram pe careva si ii luam m4, nu stateam pe turf si facem spam cu m4 id x , si in loc sa ne aparam unu pe altu, mai bine il lasa pe ala sa moara sa ia healu lui, trebuie sa stam toti intr-un loc astia din ELC prind curaj, deja ne-au luat o parte buna din turfuri, daca nu luam masura acuma sa nu va mirati dc avem doar hq, poate nici ala.

Edited by LF RoyalHH
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.