Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

În prag de sărbători, cu pacea, lumină și căldură în suflet, vă doresc sa aveți parte de zile minunate, de un Moș Crăciun darnic și bun. Crăciun fericit și La multi ani!

 

P.S.: Ăsta nu este un post pentru +1, am postat aici că vă cunosc pe majoritatea dintre voi și-mi sunteți dragi.

Link to comment
Share on other sites

Cu ocazia Sarbatorilor de Iarna clanul Safe 4 Family va ureaza sanatate,mult noroc in anul care vine, multe virtuti si nu in ultimul rand Sarbatori Fericite!

Link to comment
Share on other sites

Ba astia cu clanurile, ia nu mai postati ca nu avem bani de dat la colindatori, ajunge ca avem Familia 4 Life, nu ne trebuie toate clanurile sa ne ureze sarbatori fericite si un porc cat mai gras, asa ca luati-va talpasita din acest topic!

 

ON: Back in business guys, v-a fost dor de mine?

 

Lasai in pace

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara, prin zapada Mosul zboara ? Ni se trage de la vin, afara nu este zapada.

Alaturi de Federal Bureau of Investigation(RPG 1) va urez un Craciun plin de impliniri si sanatate! Craciun fericit!

Link to comment
Share on other sites

Salutare.. am revenit si eu pe forum dupa 2 zile de suspend (mersi haos)

se pare ca Sf va fi al nostru... pacat ca ei au trebuit sa devina mai slabi ca asta sa se intample..

ce sa mai zic.. sa inceapa pregatirile pentru LV :))

 

Craciun fericit!

Link to comment
Share on other sites

Salutare.. am revenit si eu pe forum dupa 2 zile de suspend (mersi haos)

se pare ca Sf va fi al nostru... pacat ca ei au trebuit sa devina mai slabi ca asta sa se intample..

ce sa mai zic.. sa inceapa pregatirile pentru LV :))

 

Craciun fericit!

 

Doamne, si crezi ca DoKy si Soundkiller puteau sa ma faca pe mine?

Le dadeam de plangeau, omoram cate 4 odata, plangeau doky si denis :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.