Jump to content

Avispa Rifa - Discutii intre membri / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Salut! Tocmai am venit din oras. Am ramas putin masca dupa ce o prietena nu a intrat la facultate unde-si dorea si alt prieten care a intrat desi fata era mai desteapta ...

Am treaba si nu am chef. Ne vedem si prin game. Salut!

Link to comment
Share on other sites

@@Askhanar, Mersi de avertisment, inteleg esti suparat pe mine ca nu am ajuns la war-uri, tu zici ca am stat la lol, daca nu aveam net ce ai vrut sa fac? sa merg sa le dau la astia in cap?

Bine ca iti poti proteja "baieti cu talent"

 

Chiar nu ma deranjeaza ca mi-ai dat un avertisment, poti sa fii suparat, odata si odata o sa iti treaca.

 

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa zi de war-uri ba , la primu intrati cand vi se pune voua pata , la al doilea castigam , la al 3-lea sunteti 30 pe members si 10-15 pe zona.

Trebuie voi sa va bagati AFK sau sa iesiti la ultimul war de fiecare data. Doua ore va cere omu pe zi , atat si in rest puteti sa iesiti pe afara sa va aruncati si dupa munte.

Noi avem ZEI care trag bine si nu intra la war-uri si avem pretentia sa castigam.

Pai mai bine iei cel mai prost om dupa server care intra 4/4 war-uri si ai sanse de 80% .

Pai bine va face ma @Askhanar ca va da sanctiuni si nu va convine. Inainte trebuia sa faci + pe turf mai mult , acum cu noua metoda va e lene sa stati si pe turf degeaba.

Ziceti mersi lu Norbert ca daca eram eu lider , pentru absenta va dateam afara cu 60 / 60 FP pentru absenta la war si daca imi faceati faza asta sa stati pe members AFK pe cine stie unde va dateam si cu interdictie afara. Sa stati la cine va permite AFK nu unde vreti voi , ca de aia am pierdut astazi 2 war-uri.

Inca odata , mie nu imi tre cel mai ZEW player dupa sv ca sa intre cand are el chef la war-uri , mie imi tre cel mai BOU player dupa server care intra 4 / 4 war-uri.

 

Si inca ceva pentru orice RDT citeste asta.

Explicatimi si mie cum de nu va da hack-urile alea blue screen. De 2 ori kill dupa cladire cu un glontz de rifle ? Bravo ma , trageti la fel ca si atunci cand eram in Pimps.

Doamne ajuta sa aveti keyloggere in hack-urile alea , pentru ca aimbot.exe curat pe internet nu vei gasi decat daca il cumperi. Deci va urez conturi sparte la anu si la multi ani :* :*

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa zi de war-uri ba , la primu intrati cand vi se pune voua pata , la al doilea castigam , la al 3-lea sunteti 30 pe members si 10-15 pe zona.

Trebuie voi sa va bagati AFK sau sa iesiti la ultimul war de fiecare data. Doua ore va cere omu pe zi , atat si in rest puteti sa iesiti pe afara sa va aruncati si dupa munte.

Noi avem ZEI care trag bine si nu intra la war-uri si avem pretentia sa castigam.

Pai mai bine iei cel mai prost om dupa server care intra 4/4 war-uri si ai sanse de 80% .

Pai bine va face ma @Askhanar ca va da sanctiuni si nu va convine. Inainte trebuia sa faci + pe turf mai mult , acum cu noua metoda va e lene sa stati si pe turf degeaba.

Ziceti mersi lu Norbert ca daca eram eu lider , pentru absenta va dateam afara cu 60 / 60 FP pentru absenta la war si daca imi faceati faza asta sa stati pe members AFK pe cine stie unde va dateam si cu interdictie afara. Sa stati la cine va permite AFK nu unde vreti voi , ca de aia am pierdut astazi 2 war-uri.

Inca odata , mie nu imi tre cel mai ZEW player dupa sv ca sa intre cand are el chef la war-uri , mie imi tre cel mai BOU player dupa server care intra 4 / 4 war-uri.

 

Si inca ceva pentru orice RDT citeste asta.

Explicatimi si mie cum de nu va da hack-urile alea blue screen. De 2 ori kill dupa cladire cu un glontz de rifle ? Bravo ma , trageti la fel ca si atunci cand eram in Pimps.

Doamne ajuta sa aveti keyloggere in hack-urile alea , pentru ca aimbot.exe curat pe internet nu vei gasi decat daca il cumperi. Deci va urez conturi sparte la anu si la multi ani :* :*

Asa e,

Da la waru cu RDT cu tot cu codurile abia ne-au batut. Eu am avut 8-3, am fost pe ei la un moment dat dar pe final ati inceput sa muriti aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa zi de war-uri ba , la primu intrati cand vi se pune voua pata , la al doilea castigam , la al 3-lea sunteti 30 pe members si 10-15 pe zona.

Trebuie voi sa va bagati AFK sau sa iesiti la ultimul war de fiecare data. Doua ore va cere omu pe zi , atat si in rest puteti sa iesiti pe afara sa va aruncati si dupa munte.

Noi avem ZEI care trag bine si nu intra la war-uri si avem pretentia sa castigam.

Pai mai bine iei cel mai prost om dupa server care intra 4/4 war-uri si ai sanse de 80% .

Pai bine va face ma @Askhanar ca va da sanctiuni si nu va convine. Inainte trebuia sa faci + pe turf mai mult , acum cu noua metoda va e lene sa stati si pe turf degeaba.

Ziceti mersi lu Norbert ca daca eram eu lider , pentru absenta va dateam afara cu 60 / 60 FP pentru absenta la war si daca imi faceati faza asta sa stati pe members AFK pe cine stie unde va dateam si cu interdictie afara. Sa stati la cine va permite AFK nu unde vreti voi , ca de aia am pierdut astazi 2 war-uri.

Inca odata , mie nu imi tre cel mai ZEW player dupa sv ca sa intre cand are el chef la war-uri , mie imi tre cel mai BOU player dupa server care intra 4 / 4 war-uri.

 

Si inca ceva pentru orice RDT citeste asta.

Explicatimi si mie cum de nu va da hack-urile alea blue screen. De 2 ori kill dupa cladire cu un glontz de rifle ? Bravo ma , trageti la fel ca si atunci cand eram in Pimps.

Doamne ajuta sa aveti keyloggere in hack-urile alea , pentru ca aimbot.exe curat pe internet nu vei gasi decat daca il cumperi. Deci va urez conturi sparte la anu si la multi ani :* :*

778e82e4bcae0a977dc15ae0b6ee465f37962c4c

Link to comment
Share on other sites

Ba snipers ai scris acolo un pomelnic, nici nu ma stresez sa il citesc :)).

Amicu iri este foarte inteligent, el testeaza report a player :)), desii Kelton a spus sa nu o facem :))

Link to comment
Share on other sites

Maine la 12:45 toata lumea sa fie in HQ pentru waruri.Cei care nu vor fi prezenti la war primesc FW.

 

De acum inainte cine intra dupa ora 13:00 la waruri primeste un AV nu ma intereseaza ce aveti de facut!

 

Si cine are minus la war de azi inainte primeste 5k amenda sa va invatat minte sa stati uniti nu fiecare pentru el!

 

Si de vineri pana duminica avem activitate in factiune cine nu vine are FW nu stau cu inactivi in factiune sa ma fac de ras de fiecare data cand cineva vrea sa facem o activitate!

 

Daca tot ati intrat aici ati luat la cunostinta ca trebuie sa intrat 2 ore pe zi,2 nu va cer mai mult doar 2 ore,restul nu ma intereseaza ce faceti.Vad ca asa nu merge asa ca de azi inainte de vineri pana duminica avem activitati in factiune sa vedem cine sunt acei inactivi care nu au ce cauta aici!

 

Si de azi inainte cine are alt job decat ARMS DEALER are FW si nu ma intereseaza pe mine povestile voastre ca nu am avut timp sa schimb!

 

Un ultim lucru nu mai accept invoiri sau inactivitati pe care le spuneti lu Askhanar sau altui membru,daca stiti ca plecati le faceti voi singuri nu le spuneti la alti si eu stau si ghices oare acel player are inactivitate sau nu.Cine nu e prezent in topicul de Inactivitate/Invoiri este sanctionat ca atare!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.